Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Оренда обладнання / Генератори

Оренда генераторів

x
Показать
Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Генератор бензиновий HONDA EU 20 IS (1,5кВт)
потужність (кВт): 1,5
Резервна потужність (кВт): 1.8
від 400 грн з ПДВ
Генератор бензиновий GEKO 2600 E-A/HHBA (2кВт)
потужність (кВт): 2
Резервна потужність (кВт): 2,2
від 300 грн з ПДВ
Генератор бензиновий Best Power EP2500 (2кВт)
потужність (кВт): 2
Резервна потужність (кВт): 2,2
від 300 грн з ПДВ
Генератор бензиновий HONDA EC 2200 (2кВт)
потужність (кВт): 2
Резервна потужність (кВт): 2.2
від 300 грн з ПДВ
Генератор бензиновий HONDA EU 30 IS (2,7кВт)
потужність (кВт): 2.7
Резервна потужність (кВт): 3
від 450 грн з ПДВ
Генератор бензиновый HONDA EC 4000 (3,7кВт)
потужність (кВт): 3,7
Резервна потужність (кВт): 3.7
від 350 грн з ПДВ
Генератор дизельний MOSA 14000 SXC/GS (10,8кВт)
потужність (кВт): 10,8
Резервна потужність (кВт): 12
від 900 грн з ПДВ
Генератор дизельний SDMO J66 (48кВт)
потужність (кВт): 48
Резервна потужність (кВт): 52
від 1200 грн з ПДВ
Генератор дизельний OLYMPIAN GEP 83-3 (60кВт)
потужність (кВт): 60
Резервна потужність (кВт): 66
від 1400 грн з ПДВ
Генератор дизельный SDMO J165 (120кВт)
потужність (кВт): 120
Резервна потужність (кВт): 132
від 2000 грн з ПДВ
Генератор дизельний CATERPILLAR 800F (580кВт)
потужність (кВт): 580
Резервна потужність (кВт): 640
від 6000 грн з ПДВ

Володіння резервним генератором для компанії і навіть власників приватного будинку є вагомою перевагою, оскільки це дозволяє забезпечити стабільну електрику під час аварій чи планових відключень. Нерідко постає питання — купувати чи орендувати обладнання? У яких випадках другий варіант буде вигідним? Чи варто взагалі платити гроші за добу, якщо можна зробити велику покупку лише один раз?

У цій статті ми розповімо, які переваги має оренда генератора, а також розвіємо всі міфи, пов'язані з цією темою.

Переваги оренди генераторів Rental Power

Rental Power займається реалізацією портативних електростанцій. З недавнього часу ви можете взяти напрокат вироби, а також отримати його сервісне обслуговування. Працювати з компанією вигідно, оскільки вона представляє найвигідніші ціни на ринку, допомагає з транспортуванням та монтажем. Оформлення договору на оренду займає лише п'ять хвилин, завдяки чому вам не потрібно витрачати багато часу на бюрократичну тяганину.

Особливості оренди генераторів

Чи варто взагалі купувати дизель генератори (та інші) в оренду? Хіба не простіше купити? Абсолютно ні!

Ось основні особливості прокату пристроїв для резервної подачі електроенергії, які переконають вас у тому, що всі упередження лише міфи:

  1. при оренді вам не потрібно буде справлятися з негативними наслідками простою та обслуговуванням - вибирайте партнера, в послуги якого входить сервісний огляд та догляд за його обладнанням, не страждайте з важкими наслідками довготривалого простою або необхідністю реалізувати потенціал купленого генератора;
  2. економія грошей - це відноситься до поодиноких заходів, короткострокового використання; також ви зможете заощадити правильному зберіганні генератора у стані простою (особливо на тривалий час), сервісному обслуговуванні та людях, які цим займатимуться;
  3. електропостачання окремих проектів - ви зможете вибирати модель агрегату під конкретний проект і змінювати її в залежності від завдань, що виконуються (найкращим прикладом такого типу роботи є будівельний об'єкт); ви зможете виконувати сезонні, тимчасові, спеціалізовані роботи практично будь-якої миті;
  4. можливість спробувати, чи підходить вам конкретна модель, перед покупкою - здебільшого недостатньо знати лише технічні характеристики, потрібно також випробувати роботу генератора на практиці, що можливо саме з функцією оренди;
  5. гнучкість у часі та потребах - електрика, безумовно, потрібна завжди, але ви не можете до кінця знати, що буде з вами, умовно, через рік; оренда електростанції захищає від цієї невизначеності, дозволяє зосередити увагу роботі, а чи не пошуку наступного покупця для генератора у разі критичної ситуації.

Арендувати мобільне джерело електрики дуже вигідно, незважаючи на багато забобонів. Головне — вибирати перевірені та надійні компанії, серед яких лідирує саме Rental Power.

Як розрахувати потужність генератора

Існує безліч формул для розрахунку потужності генератора, але всі зводяться до необхідності скласти перелік приладів, які будуть використовуватися з генератором. Проводячи розрахунки того, скільки кіловат складатиме сума потужності, ви найбільш надійним способом прийдете до потрібного результату. Головне – не забути додати 20-35%, щоб розрахувати запас потужності.

Ми можемо зробити це самостійно, проаналізувавши вашу діяльність. Менеджери Rental Power професійно і зрозуміло дадуть відповіді на всі питання, допоможуть підібрати ту модель, яка підійде саме вашій діяльності.

Умови оренди

Коли несподівано відключається світло, переносний генератор дуже доречний. Звернутися за цим сміливо потрібно у Rental Power. Умови оренди фіксуються у спеціальному договорі, який регулює відносини між компанією та покупцем. У нас немає передоплати, вам достатньо просто оформити замовлення, вибрати комфортний спосіб оплати та підписати документи.

До умов оренди входить не тільки сума генераторного обладнання за одну добу (або кількість днів, яка необхідна), а й підключення, доставка, консультації. Додаткову інформацію можна знайти на нашому сайті або отримати у менеджерів.

Оформити документи можна в нашому офісі або при отриманні обладнання.

Ціни на оренду генераторів (Таблиця)

Скільки коштує оренда пересувної системи резервної подачі електрики? Відповідь це питання залежить від безлічі чинників. По-перше, від виробника та року випуску моделі — це впливатиме на зношеність конкретної одиниці товару та, власне, на ціну.

По-друге, від технічних показників продукції. Стабільність напруги, габарити, резервна потужність, фактична потужність, час роботи без дозаправки тощо беруть участь у формуванні ціни.

По-третє, доставка та додаткові послуги. У Rental Power ви зможете взяти генератор, у вартість якого входять професійні консультації. Ціна доставки розраховується окремо.

Додатково ви можете побачить інформацію в наступній таблиці.

Модель генератора Характеристики Ціна
Прокат генератора HONDA EC 2200 (2кВт) Основна потужність (кВт) - 2
Резервна потужність (кВт) - 2.2
Від 450 грн
Оренда генератора YAMAHA EF2600 (2кВт) Основна потужність (кВт) - 2
Резервна потужність (кВт) - 2,2
Від 400 грн
Генератор в оренду GEKO 6401 (5кВт) Основна потужність (кВт) - 5
Резервна потужність (кВт) - 6
Від 650 грн
Генератор бензиновий HONDA EM 10000 (9кВт) Основна потужність (кВт) - 9
Резервна потужність (кВт) - 10,4
Від 750 грн
Оренда дизельного генератора SDMO T20 (16кВт) Основна потужність (кВт) - 14
Резервна потужність (кВт) - 16
Від 1000 грн
Оренда електрогенератора OLYMPIAN GEP 83-3 (60кВт) Основна потужність (кВт) - 60
Резервна потужність (кВт) - 66
Від1600 грн

 

Гарантії

Rental Power надає гарантії на генератори струму. Вони стосуються як періоду доставки, і експлуатації. Для транспортування ми використовуємо новий спеціалізований транспорт, а також вибираємо акуратних водіїв. Пристрої ретельно упаковуються, щоб приїхати до вас у цілісності та безпеці. Компанія гарантує, що товар прийде у хорошому робочому стані.

В іншому випадку, Rental Power замінить зламані деталі і допоможе вам вирішити ситуацію.

Гарантія, яка поширюється на експлуатацію орендованих генераторів, включає виконання компанією зобов'язань щодо ремонту або заміни обладнання за свій рахунок.

Однак ушкодження ретельно аналізуються, тому недбале ставлення, зловживання, використання за призначенням відразу ж помітно. Ці категорії не є гарантійними.

Rental Power – приклад професіоналізму, тому всі гарантії задокументовані та активно використовуються на ділі.

 

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7

Популярні питання

1) Який вибрати генератор в оренду?
Вибрати електрогенератор досить складно, тому що потрібно відштовхуватися від багатьох вагомих факторів. В першу чергу потрібно визначити умови, в яких буде працювати пристрій, а потім шукати потрібні технічні характеристики. Залежно від розрахунків максимальної потужності, підбирайте тип палива (найпопулярнішими є бензин для приватних будинків та дизель для промислових, будівельних об'єктів), технічні характеристики (потужність, габарити, тип запуску, двигуна, мобільність).
2) Які необхідні документи для оренди?
Умови оренди включають перелік документів, необхідних для заповнення документації. Насамперед це паспортні дані, ідентифікаційний код для фізичних осіб та копії свідоцтва платника ПДВ для юридичних осіб. Це потрібно для оформлення договору матеріальної відповідальності за обладнання, яке розривається під час повернення установки. В індивідуальних випадках повний перелік документації ви можете переглянути у нас на сайті або під час консультації.
3) Яка застава за оренду генератора?
Послуги оренди в Rental Power не передбачають наявності застави. Ми довіряємо нашим клієнтам, тому пропонуємо кілька способів оплати, зокрема після отримання генератора.
4) Від чого залежить вартість доставки?
Вартість доставки - фактор, який часто відштовхує людей від замовлення послуги оренди генераторів, якщо в їхньому місті немає компанії, яка могла б відповідати їхнім вимогам. Ціна транспортування генератора по Україні залежить від кількості обладнання та кінцевої точки призначення. Rental Power може доставити апарат до будь-якого куточку країни, не включаючи окуповані території. Вона обговорюється, тож не стане неприємним сюрпризом.

Коментарі

Марк
Оцінка:
5 з 5
Отлично выручил на пикнике.
2021-06-24 15:14:14
Игорь
Оцінка:
5 з 5
Брал в аренду в этой компании, все очень достойно. Хороший сервис.
2021-07-26 15:12:48
Мария
Оцінка:
5 з 5
Спасибо, очень выручили мою кофейню.
2021-07-26 15:14:14
Николай
Оцінка:
5 з 5
Брали на объект сварочный генератор. Удобно что есть доставка.
2021-07-26 15:20:29
Михаил
Оцінка:
5 з 5
Cтанцыя очень тихо работает, нам для ивента было супер !
2021-07-26 15:22:02
Артем
Оцінка:
5 з 5
хорошие условия для аренды , нет залога.
2021-07-27 09:59:42
Василий
Оцінка:
5 з 5
Сервис на высшем уровне. Генератор доставили быстро, провели инструктаж.
2021-07-28 15:39:59
Показати ще