Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / будівельне обладнання / дизельні компресори

Дизельні компресори б/у

Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів

КУПИТИ ДИЗЕЛЬНИЙ КОМПРЕСОР БУ: ВИГІДНА КУПІВЛЯ ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ

Пересувний дизельний компресор – незамінне обладнання для будівельних компаній та ремонтних служб. Потужні нові моделі від європейських та японських виробників коштуватимуть щонайменше $10 000–$15 000. Такі вкладення у будівельне обладнання не завжди виправдовують себе. Якщо установка буде використовуватися не на повну силу з частими простоями, а також у разі проведення сезонних робіт, набагато вигідніше розглянути варіант купівлі б/у агрегату в хорошому стані.

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ КОМПРЕСОРУ Б/У В RENTAL POWER
1. Гарантія якості від виробника. Купуючи обладнання у нас, ви можете бути впевнені у надійності та якості техніки. Кожна модель компресорів у Rental Power має офіційну документацію та гарантійний термін. У нас ви можете купити пересувні дизельні компресори від європейських та японських виробників.

2. Стан та обслуговування. Якість уживаної техніки залежить від 2 параметрів: кількості напрацювання агрегату та якості його сервісного обслуговування за весь період експлуатації. Ми спеціалізуємося на ТО та правильному налаштуванні роботи компресорів. Наші клієнти можуть бути впевненими, що отримують техніку, яка пройшла всі необхідні етапи сервісного обслуговування.

3. Зручний сервіс клієнта. Купівля обладнання через сайт займе менше хвилини. Ви також отримаєте безкоштовні консультації від наших фахівців щодо вибору моделі та технічних характеристик. Допоможемо підібрати найбільш підходящий варіант під ваші цілі за вигідною ціною.

4. Доставка спеціалізованої техніки по Києву, Одесі та іншим регіонам України. Вартість доставки залежить від пункту призначення.

5. Підключення та налаштування на об'єкті. Ми також надаємо повний спектр послуг з налаштування, підключення та технічного обслуговування компресора на об'єкті. Купити дизельний компресор у нас вигідніше, оскільки ви отримуєте допомогу надійного підрядника з усіх технічних питань.

ВИБИРАЄМО РУХОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ КОМПРЕСОР
Залежно від конструкції та технічних характеристик, компресори бувають 2 типів: поршневі та гвинтові. Поршневі установки використовуються для нетривалих навантажень, в основному з побутовою метою або для майстерень. Гвинтові - потужніші, можуть працювати безперервно довгий час. Використовуються на будівельних та ремонтних майданчиках, у промислових масштабах.

Гвинтові моделі перевершують поршневі за багатьма характеристиками, тому різниця в ціні на них також суттєва.

Гвинтові агрегати відрізняються:

·¦ Тривалістю терміну безперервної роботи. Залежно від потужності та технічних характеристик, гвинтові агрегати можуть працювати довше за поршневі мінімум у кілька разів.

· Високою продуктивністю - гвинтові моделі більш потужні.

· Надійністю — купити дизельну станцію з гвинтовою конструкцією вигідніше, оскільки така техніка відрізняється довговічністю. При належному обслуговуванні агрегат служить десятки років.

· Нижчим рівнем шуму в порівнянні з поршневими агрегатами.

·  Гвинтові установки відрізняються високим ККД (до 98%).

При виборі пересувного дизельного компресора варто звертати особливу увагу на показники витрат палива: так ви зможете розрахувати додаткові витрати та ефективність установки для ваших цілей.

Вибрати та купити гвинтовий дизельний компресор можна у нашому інтернет-магазині. Якщо вам потрібна допомога, зверніться до фахівців Rental Power.

Для замовлення обладнання з доставкою, оформіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами за наведеними нижче контактами.

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7