Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / оренда генераторів / оренда бензинових генераторів

Оренда бензинових генераторів

Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Генератор бензиновий HONDA EU 20 IS (1,5кВт)
потужність (кВт): 1,5
Резервна потужність (кВт): 1.8
від 550 грн з ПДВ
Генератор бензиновий Best Power EP2500 (2кВт)
потужність (кВт): 2
Резервна потужність (кВт): 2,2
від 400 грн з ПДВ
Генератор бензиновий YAMAHA EF2600 (2,2кВт)
потужність (кВт): 2
Резервна потужність (кВт): 2,2
від 400 грн з ПДВ
Генератор бензиновий HONDA EU 30 IS (2,7кВт)
потужність (кВт): 2.7
Резервна потужність (кВт): 3
від 650 грн з ПДВ
Генератор зварювальний SDMO VX200-4 H S (5кВт)
потужність (кВт): 5
Резервна потужність (кВт): 6
від 850 грн з ПДВ
Генератор бензиновий MOSA GE 10000 BES/GS (8кВт)
потужність (кВт): 8
Резервна потужність (кВт): 9
від 900 грн з ПДВ

Оренда бензинових генераторів Rental Power є однією з найпопулярніших послуг. Такий метод отримання обладнання має безліч переваг, які допомагають значно заощадити час і ресурси. Бренд, що надає спецтехніку, пропонує вигідні ціни, відмінний сервіс, широкий асортимент продукції.

Оренда бензинових генераторів: вигідно та зручно

Прокат бензинових генераторів – послуга, яка знадобиться у багатьох сферах людської діяльності. Наприклад, вона вигідна у випадках, коли ви проводите нетривалі ремонтні, сільськогосподарські роботи на об'єкті, де немає електрики. У разі аварійної ситуації, коли ви не маєте часу на придбання нового обладнання, оренда генераторів Київ також буде відмінним вирішенням проблеми.

Це вигідно та зручно. Rental Power гарантує швидке оформлення документації, увагу до побажань всіх клієнтів та наявність додаткових можливостей для тривалої співпраці. Якщо вам потрібний прокат генератора Київ, звертайтесь саме сюди.

Типи бензинових генераторів

Оренда генераторів передбачає широкий асортимент продукції різної потужності, яку можна отримати в Rental Power. Незважаючи на те, що класична класифікація здійснюється за типом палива, бензинові резервні електростанції також можуть мати різні додаткові характеристики.

Вибір настільки великий, що оренда генераторів київ може здійснюватися, виходячи з таких критеріїв:

портативність — генератор на прокат Київ може відрізнятися високим рівнем мобільності та бути ідеальним для, наприклад, туристичних поїздок;
інверторні або класичні - підбір здійснюється в залежності від того, чи працюєте ви з чутливим обладнанням;
промислові або домашні — оренда генератора Київ доступна як приватним користувачам, так і представникам бізнесу.
Генератор на прокат Київ буде чудовою альтернативою купівлі, тому рекомендуємо не витрачати час даремно, а одразу ж забезпечити власний комфорт чи турботу про ресурси.

Як орендувати бензиновий генератор

Електрогенератор оренда Київ отримати досить просто. Достатньо звернутися за консультацією, заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши. Далі необхідно детально обговорити умови, зафіксувати їх у договорі та отримати обладнання у найкоротші рядки.

Rental Power не вимагає передоплати, досить просто оформити замовлення, вибрати комфортний спосіб оплати та підписати документи. Оренда електрогенераторів Київ включає такі компоненти як:

  • сума обслуговування системи за одну добу;
  • кількість днів, під час яких триватиме оренда генератора у Києві;
  • підключення обладнання;
  • доставка на ваш об'єкт із повною відповідальністю від Rental-Power;
  • консультації та підтримка під час усього періоду експлуатації, коли здійснюється оренда генератора Київ цілодобово.

Генератор напрокат Київ можна отримати навіть терміново, якщо у вас виникла аварійна ситуація або гостра нестача обладнання. Весь термін оформлення замовлення дуже швидкий, може займати від кількох годин, тому ви точно не втратите власних ресурсів.

Чому варто орендувати бензиновий генератор

Генератор оренда Київ — послуга, яка справді вартує своїх грошей. Вона буде оптимальною, якщо ваша діяльність є тимчасовою, до потужності постійного обладнання не вистачає додаткових одиниць техніки.

Портативна електростанція за такою програмою буде чудовим варіантом для проведення заходів на свіжому повітрі, виїздах на природу, організації івентів.

У випадку, якщо запускати роботу підприємства (торгового центру, офісу, магазинів та розважальних закладів) потрібно терміново, а харчування все ще немає, також можна взяти в оренду генератор Київ, оскільки це буде швидким та вигідним способом вийти із ситуації.

Серед переваг прокату електростанції можна виділити такі:

Не треба купувати генератор.
Якщо ви знаєте, що ваше обладнання простоюватиме, не потрібно купувати його. Краще інвестувати в оренду та отримати справедливий прибуток після завершення роботи. Завдяки цій послузі, вам не потрібно буде шукати покупців вашого бу обладнання, самостійно готувати документацію.

Не потрібно думати про доставку, встановлення та обслуговування генератора.
Якщо ви вирішите взяти генератор в оренду Київ в Rental Power, все це входитиме у вартість послуги. Незважаючи на те, що фінансово це може здаватися не дуже вигідно, тільки подумайте, яка економія часу та інших ресурсів чекає на вас.

Можна орендувати генератор потрібної потужності та на потрібний термін.
Прокат генераторів Київ не обмежує вас у виборі моделі, яка буде оптимальною для конкретного проекту. Завдяки широкому асортименту ви точно зможете знайти той варіант, який підійде для вашого проекту найсильніше.

Де орендувати бензиновий генератор

Оренда генератора Київ пройде найкращим чином, якщо ви звернетеся до Rental Power. Ви можете оформити заявку онлайн або домовитися про зустріч 

че в офісі. Таким чином ви підберете найкомфортніший спосіб взаємодії. Також можна домовитись про доставку обладнання до інших точок країни.

Як вибрати бензиновий генератор для оренди
Оренда електрогенератора Київ повинна здійснюватись після того, як ви вже визначили, які параметри є для вас найважливішими. Технічні характеристики залежатимуть від сфери діяльності, фінансів, тривалості оренди та потенційного навантаження на пристрій.

Якщо вам потрібні генератори в оренду Київ, звертайте увагу на такі фактори як потужність, характеристики вихідної напруги, габарити та рівень мобільності. Залежно від цього ви зможете підібрати модель, яка коректно виконуватиме свої функції.

Вся актуальна інформація про вартість обладнання розміщується на нашому сайті. Більш детально про актуальні моделі в таблиці.

Модель генератора

Характеристики

Ціна

Оренда бензинового генератора HONDA EU 20 IS (1,5кВт)

Основна потужність (кВт)

1,5

Резервна потужність (кВт)

1.8

від 500грн

Оренда бензинового генератора (інверторного) HONDA EU 30 IS (2,7)

Основна потужність (кВт)

2,7

Резервна потужність (кВт)

3

від 550грн

Генератор бензиновий в оренду HONDA EC 4000 (3,7)

Основна потужність (кВт)

3,7

Резервна потужність (кВт)

3.7

від 500грн

Прокат генератора бензинового MOSA GE 10000 BES/GS (8кВт)

Основна потужність (кВт)

8

Резервна потужність (кВт)

9

від 500грн

Генератор бензиновий на прокат HONDA EM 10000 (9кВт)

Основна потужність (кВт)

9

Резервна потужність (кВт)

10,4

від 500грн

 

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7

Популярні питання

Який бензиновий генератор орендувати?
Бензинова електростанція повинна відповідати вимогам вашого обладнання та особливостям експлуатації. Якщо йдеться про підтримку роботи, наприклад, офісу або торгово-розважального центру під час планового відключення електрики, вибирайте потужніші та габаритніші варіанти. Якщо потрібно харчувати певний інструмент, робіть вибір на користь мобільності. Якщо потрібно допомогти з підбором бензогенератора на прокат, звертайтесь до наших менеджерів, які радо допоможуть вибрати оптимальну модель.
Які бензинові генератори найбільш надійні?
Всі пристрої, представлені в нашому інтернет-магазині, є надійними та безпечними. Вони повністю відповідають міжнародним нормам і стандартам, проходять сервісний огляд після кожного замовника, а також мають оригінальну документацію. Rental power – це про надійність. Це стосується як обладнання, так і наших клієнтів. Тому сміливо підбирайте модель за технічними характеристиками, а про все інше подбаємо ми.
Які бензинові генератори є популярними?
Найбільш популярні бензинові генератори представлені моделями YAMAXA, HONDA, MOSA та інші. Висока довіра викликає відома марка, а також доступність обслуговування, універсальність та простота у підключенні, комфорт у використанні. Всі ці вироби представлені на нашому сайті, тому ви можете підібрати продукцію компанії, якій довіряєте саме ви.