Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Часті питання при оренді / покупці генераторів

Часті питання при оренді / покупці генераторів

1) Які потрібні документи для оренди обладнання?

Для оренди обладнання необхідно: ваша присутність з паспортом та ідентифікаційним номером (тільки оригінали документів), і проплата за період оренди! З вами буде укладений договір матеріальної відповідальності за обладнання! Після повернення обладнання в цілості й схоронності договір розривається!

Процедура оформлення документів 5 хвилин! (Для прискорення оформлення договору. Ви можете вислати копію документів на електронну адресу rental.power@ukr.net)

Застави за обладнання немає! При замовленні доставки обладнання можливо оформити і сплатити оренду обладнання за місцем доставки!

2) Як здійснюється заправка паливом генератора?

Заправка паливом генераторів здійснюється за Ваш рахунок, придбати паливо на генератори до 10 кВт ви можете у нас за місцем. Підрахувавши витрата палива для необхідного вам генератора, ми узгоджуємо необхідну кількість, потім заправляємо генератор за ринковими цінами заправних станцій.

3) Що потрібно знати для підбору обладнання?

Вам необхідно знати якомога більше інформації про обладнання, яке необхідно живити, така інформація допоможе підібрати відповідний генератор і з економить ваші гроші, наприклад, що необхідно знати: потужність двигуна або іншого обладнання в кіловатах, силу струму, напругу 220/380 v, кількість часу роботи!

4) Як відбувається доставка генераторів або іншого обладнання?

Доставка генераторів або іншого обладнання здійснюється в найкоротші терміни. Ви можете забрати як самостійно, так і скориставшись нашою послугою доставки.

5) Від чого залежить вартість доставки?

Вартість доставки залежить від часу і пункту призначення самої доставки.