Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Послуги / Ремонт бензинових генераторів
Ремонт бензинових генераторів

Надаємо повний спектр послуг з ремонту бензинових генераторів у Києві: у сервісному центрі та виїзні послуги на об'єкті клієнта. Дізнайтеся, як визначити поломку в генераторі, скільки коштуватиме діагностика та ремонт у Rental Power. Розповідаємо про ключові аспекти ремонту та сервісного обслуговування електрогенераторів.

Ремонт бензинових генераторів 

Фахівці нашого сервісного центру здійснюють ремонт генераторів будь-якої складності. Проводимо діагностику, заміну запчастин та планові ТО силових установок європейських та японських виробників.

«Беремо в ремонт генератори японських та європейських виробників: Honda, Yamaha, Daishin, Eisemann, Geko, Europower, SDMO, Wagt, Mosa, Best Power, Elemax, AGT та інших».*

*Якщо вашого генератора немає у списку, зв'яжіться з нашими менеджерами для безкоштовної консультації з ремонту. Допоможемо виявити причину поломки та замовити запасні частини.

Перш ніж ремонтувати обладнання, майстер проводить діагностику двигуна, альтернатора та системи управління за допомогою сучасного обладнання. Діагностика дозволяє визначити причину несправностей та обсяг майбутніх робіт. Далі майстер складає попередній кошторис робіт і список комплектуючих, що підлягають заміні. Затверджує кошторис із клієнтом, після чого і розпочинає ремонт. Діагностика зазвичай займає 1-2 дні, терміни технічного обслуговування залежатимуть від складності поломки та наявності необхідних запчастин на складі.

Якщо клієнт відмовляється від ремонту, оплачується лише вартість діагностики.

Фахівці сервісного центру Rental Power виконують повний спектр робіт з ремонту електростанцій:

·         установка та усунення несправностей стартера;

·        ремонт і зміна комплектуючих поршневої групи;

·        установка свічок, щіток, підшипників;

·        перемотування статора (ротора);

·        виправлення та зміна комплектуючих системи палива (в т.ч. паливного насоса);

·         усунення неполадок двигуна внутрішнього згоряння (в т.ч. зміна циліндра двигуна);

·        відновлення системи управління (в т.ч. стабілізатора напруги).

На всі види ремонту у Rental Power діє гарантія. Тривалість гарантійного терміну уточнюйте у майстра, що залежить від виду робіт та комплектуючих.

Обслуговування бензинових генераторів
Від проведення правильного та своєчасного технічного обслуговування залежить якість функціонування електрогенератора. У комплекті з кожним пристроєм додається технічна документація від виробника, в якій зазначено графік планового ТО. Рекомендуємо дотримуватися даного графіка, щоб уникнути поломок та критичного зносу комплектуючих.

«Середній проміжок роботи між плановими ТО для бензинових генераторів дорівнює 50-100 мотогодин (залежно від моделі та інтенсивності експлуатації). Якщо бензогенератор використовується в інтенсивному режимі та/або екстремальних умовах: за дуже високих і низьких температур, в умовах сильної запиленості; сервісне обслуговування проводиться найчастіше».

Основні послуги з сервісного обслуговування бензогенератора:

Зміна олії. Заміну масла слід проводити в середньому кожні 50 мотогодин. Для нових агрегатів: кожні 25 мотогодин експлуатації. Важливо підбирати робочу рідину високої якості, сумісну з моделлю генератора. Використання забрудненої або низькоякісної олії неприпустимо, це негативно впливає на якість та термін служби міні електростанції.

Очищення/заміна повітряного фільтра. Основна функція фільтра - захист «нутрощів» бензогенератора від бруду та пилу. Тому використовувати установку з не повністю зібраним фільтром або зовсім без нього в жодному разі не можна! Це може призвести до поломки або швидкого зношування двигуна та інших комплектуючих.

Очищення фільтра проводиться кожні 25 мотогодин роботи або раз на 3 місяці. Якщо бензогенератор використовується рідко, слід перевіряти стан фільтра перед кожним запуском.

ТО свічок запалювання. Проводиться очищення/заміна та регулювання розмірів зазору між електродами. Техогляд свічок проводиться кожні 50-100 мотогодин. Забруднення свічок запалювання призводить до погіршення функцій двигуна, потужності установки, і як наслідок – більшої витрати палива.

Чищення/установка нового паливного фільтра. Важлива частина установки, що захищає паливний бак від сміття та пилу. Підлягає перевірці кожні 25 мотогодин. Чистий фільтр палива – запорука покращує якість роботи бензогенератора та значно збільшує період його експлуатації.

У сервісному центрі Rental Power ви також можете отримати консультації щодо діагностики, ремонту та експлуатації електрообладнання. Ми здійснюємо оцінку стану обмотки ротора та сатора, перевірку показників потужності напруги, відновлювальні роботи.

Майстри проводять обслуговування та ремонт бензинових генераторів як у нашому сервісному центрі, так і з виїздом на об'єкт клієнта (зокрема здійснюємо термінові виклики в аварійних ситуаціях). Проводимо обслуговування як стаціонарних, і переносних електростанцій.

Часті поломки бензинових генераторів

Тривожними ознаками у функціонуванні бензогенераторів вважаються такі:

·        агрегат не заводитися або заводитися через раз;

·        двигун заводитися, а потім глухне;

·        під час експлуатації установки з'являється дим;

·        бензиновий генератор функціонує тільки на високих або низьких оборотах;

·        електростанція не видає струм;

·        завищені показники частоти та струму;

·        поява нехарактерних звуків під час експлуатації, сильного запаху бензину.

Уламки в двигуні внутрішнього згоряння.
Найчастіше поломки бензогенератора виникають саме у двигуні.

Ознаки: поява димних вихлопів зміненого кольору, сильне нагрівання двигуна, переривчаста робота та стрибки потужності, збільшення витрати олії.

Оскільки сучасні двигуни оснащені системами захисту, причиною припинення функціонування двигуна часто стає саме спрацювання таких систем.

Для виявлення причини поломки проводиться діагностика систем запалення, паливна та подачі масла. Найчастіше вимагають очищення або заміни поршневі кільця, поршні, циліндри.

Несправності карбюратора
Основний елемент паливної системи бензогенератора – карбюратор також часто є причиною несправності установки.

Ознаки несправності: з'являється кіптява, рідше загоряння з глушника, витік бензину з паливного фільтра, звуки, що стріляють, з глушника.

Для усунення проблеми може знадобитися очищення та регулювання, а в найгіршому сценарії – монтаж нового карбюратора.

Проблеми зі свічками запалювання
Ознаки поломки: двигун не заводитись або заводитись з працею, втрата потужності та підвищена витрата палива.

Для усунення проблеми проводиться очищення або зміна свічок запалювання на нові. Іноді погано одягнений ковпачок свічки може провокувати зупинку двигуна.

Вартість ремонту та обслуговування бензинових генераторів
Прайс на основні послуги з ремонту бензогенераторів:

Послуга

Ціна, грн

Плановий техогляд

Уточнюється у менеджера

Очищення карбюратора

Уточнюється у менеджера

Ремонтні роботи поршневої групи

Уточнюється у менеджера

Ремонтні роботи електричної частини

Уточнюється у менеджера

Установка свічок запалювання

Уточнюється у менеджера

Перемотування статора або якоря

Уточнюється у менеджера

Діагностика бензогенератора

Уточнюється у менеджера

Послуги доставки обладнання до сервісного центру:

Виконується доставка по Києву;

*Ціна на навантаження, навантажувальне обладнання та монтаж оплачується окремо.

Наші переваги
Клієнти вибирають ремонт бензогенераторів у Києві у Rental Power завдяки вигідним умовам:

1. Оптимальна ціна на послуги та якісні комплектуючі. Співпрацюємо лише з офіційними постачальниками запасних частин.

2. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання. Ми проводимо високоточну діагностику та ремонт електростанцій для усунення несправностей.

3. Надаємо гарантію на всі види послуг. Гарантійний термін – від 3 місяців.

4. Зручний для Клієнта формат співробітництва. Надаємо послуги як фізичним, так і юридичним особам. Приймаємо оплату готівкою, безготівковим розрахунком, у тому числі з ПДВ.

5. Надаємо виїзні послуги з ремонту та обслуговування (Київ та область).

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФУЛ УКРАЇНА» (Україна) є офіційним сервісним центром Topçular Endüstriyel Üretim ve Yatırım A.Ş (Туреччина) бензинових та дизельних генераторів ТМ «FULL».

 

Адреса: 04128, місто Київ, вулиця Плодова, будинок 1 

тел. +38(093) 903-78-70, +38(097) 243-53-94

E-mail: rental.power.service@ukr.net