Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Оренда обладнання

⚡Оренда будівельного обладнання

Якщо ви шукаєте можливість заощадити будівельний бюджет, оренда будівельного обладнання — те, що вам потрібне. Rental Power пропонує прокат електроінструментів та силових агрегатів для різних завдань: від проведення невеликих ремонтних робіт до будівництва масштабних об'єктів. Вигідні ціни, прозорі умови та прокат без застави – з нами ви реально зможете заощадити.

ОРЕНДА БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ У КИЄВІ

У нашому каталозі ви знайдете великий вибір будівельних інструментів та електротехніки в прокат:

·       генератори та дизельні компресори;

·        віброплити;

·       електрощити;

·       обігрівачі;

·       подовжувачі;

·       силові кабелі та кабель канали (капи);

·       міні АЗС, каністри;

·       огородження.

·       обладнання для електростанцій

Порахуйте, скільки коштуватиме покупка цілого парку техніки для проведення будівельних робіт на вашому об'єкті. Взяти в оренду таке ж обладнання можна набагато дешевше.

Додайте до витрат доставку, монтаж, зберігання та технічне обслуговування будівельних інструментів при покупці. Цю значну суму можна зменшити мінімум у кілька разів завдяки прокату.

«У парку прокату Rental Power якісна техніка від провідних європейських та японських виробників: SDMO, AKSA, Elemax, Geko, Gesan, Mosa, Honda, Yamaha, Cummins, Himoinsa, AGT, Wilson, Genmac, Swimer, Caterpillar, Olympian, Europower, Wagt , Best Power, Daishin, Eisemann, UFO, Sullair, BPR та інші».

Немає необхідності збільшувати витрати на обслуговування та зберігання техніки у просте, перевозити будівельне обладнання з об'єкта на об'єкт самотужки. Ми допоможемо підібрати необхідний інвентар під ваші запити, організуємо доставку, проконсультуємо з приводу монтажу, підключення та експлуатації техніки на потрібний термін.

УМОВИ ОРЕНДИ БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ
Будівельне обладнання можна взяти на будь-який період. Ми надаємо вигідні умови оренди техніки у Києві:

1. Швидке оформлення. Від заявки до доставки техніки на об'єкт – кілька годин. Підписуємо договір оренди та матеріальної відповідальності за будівельне обладнання (у нас в офісі або на вашому об'єкті), доставляємо та відвантажуємо техніку, проводимо консультацію щодо підключення. Для підписання договору оренди потрібна ваша особиста присутність із оригіналами паспорта та ідентифікаційного коду.

2. Устаткування напрокат без заставної суми. Ви можете заощадити бюджет не тільки на послуги прокату, але й на заставі, яку зазвичай вимагають орендодавці обладнання. У Rental Power матеріальна відповідальність за техніку у прокаті регулюється відповідним договором.

3. Навантаження та відвантаження будівельного обладнання після закінчення терміну оренди. Ви можете замовити доставку техніки на об'єкт, а після періоду експлуатації наша бригада самостійно завантажить та забере агрегати. Подвійна вигода та зручність для клієнта.

4. Оплата будь-яким зручним способом. Взяти будінструмент напрокат можуть як фізичні, так і юридичні особи. Оплата готівковим, безготівковим розрахунком, з або без ПДВ.

ВАРТІСТЬ ОБЛАДНАННЯ НАПРОКАТ
Ціни на оренду будівельного обладнання та інструменту залежатимуть від виду техніки та терміну прокату (що більший термін, тим вигідніша ціна за добу).

Прайс на послуги прокату будівельного обладнання Rental Power:

Обладнання

Вартість оренди на добу, грн.

Подовжувач на котушці (30м) 230В

50

Міні АЗС SWIMER EKO-LINE 2500л. для ДП

200

Обігрівач UFO (УФО) 1,5 кВт

200

Генератор бензиновий YAMAHA EF2600 (2кВт)

250

Віброплита BPR 35/60 D

700

Дизельний компресор SULLAIR S65

1500

*Вартість вказана з урахуванням ПДВ.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте такі вигоди:

1. Гарантія офіційного сертифікованого інструменту напрокат. Ми працюємо із перевіреними постачальниками провідних виробників. У нашому парку ви не знайдете низькоякісних китайських моделей інструментів.

2. Планове техобслуговування, ремонт та заміна комплектуючих вже включено у вартість оренди. Ви завжди отримуєте будівельне обладнання у відмінному стані та повністю готове до роботи.

3. Термінова доставка – не проблема. Здійснюємо швидку доставку та відвантаження техніки щодня по Києву та області. Розумні ціни на доставку гарантуємо.

4. Гнучкість рішень. Якщо раптом вам потрібно замінити будівельне обладнання більш/менш потужне, доставити додаткові одиниці або ваші плани змінилися, оперативно вирішимо ситуацію з максимальною вигодою.

5. Розумний вибір техніки під ваші завдання. Якщо не хочете переплачувати за зайву потужність або функції обладнання, які не використовуватимете, зверніться до наших менеджерів за консультацією. Підбираємо оптимальні моделі під ваші завдання у співвідношенні ціни та якості.

ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ
Чи є доставка будівельного обладнання?
Так, ви можете замовити доставку та вивантаження обладнання на об'єкті (Київ та область). Вартість залежатиме від дальності об'єкту від нашого технопарку. У вартість доставки вже включено: консультацію з експлуатації, підписання договору арен

ди на місці доставки, розвантаження та вивантаження будівельних агрегатів.

Для розрахунку вартості доставки, зв'яжіться з нами за телефонами: (093) 903-78-70, (097) 243 53 204.

Що потрібне для оренди?
Ваша особиста присутність, оригінали документів: паспорт, ідентифікаційний код. Для прискорення процедури оформлення, одразу відправте нам на пошту копії ваших документів: rental.power@ukr.net.

Як відбувається оформлення документів?
Підписання договору оренди та матеріальної відповідальності за обладнання займає 5 хвилин. Оформлення відбувається на об'єкті клієнта або у нас в офісі, за адресою м. Київ, вул. Плодова 1.

Популярні питання

Чи є доставка будівельного обладнання?
Так, ви можете замовити доставку та вивантаження обладнання на об'єкті (Київ та область). Вартість залежатиме від дальності об'єкту від нашого технопарку. У вартість доставки вже включено: консультацію з експлуатації, підписання договору оренди на місці доставки, розвантаження та вивантаження будівельних агрегатів. Для розрахунку вартості доставки, зв'яжіться з нами за телефонами: (093) 903-78-70, (097) 243 53 204.
Що потрібне для оренди?
Вашу особисту присутність, оригінали документів: паспорт, ідентифікаційний код. Для прискорення процедури оформлення, одразу відправте нам на пошту копії ваших документів: rental.power@ukr.net.
Як відбувається оформлення документів?
Підписання договору оренди та матеріальної відповідальності за обладнання займає 5 хвилин. Оформлення відбувається на об'єкті клієнта або у нас в офісі, за адресою м. Київ, вул. Плодова 1.