Корзина
Заказ № 232
Предмет
Тип и умови
Ціна
1/2
Ваш статус
загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

2/2
Спасибо за заказ
Rental Power / Купити бу генератори

Бензинові генератори б/у

x
Показать
Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Генератор бензиновий HONDA EG 5500 CL (5кВт)
:
Резервна потужність (кВт): 5.5
40000 грн
Купити
Генератор бензиновий ELEMAX SH 11500 (9кВт)
:
Резервна потужність (кВт): 10,4
80000 грн
Купити

Бензинові генератори б/у

КУПИТИ БЕНЗОГЕНЕРАТОР БУ У КИЄВІ, ОДЕСІ: ЯК ВИБРАТИ ЯКІСНИЙ АГРЕГАТ

Бензинові генератори бу можна купити в рази дешевше, ніж у нових електростанцій. Такі силові установки потужністю до 5-10 кВт використовують як резервне джерело живлення у заміських будинках, кафе на відкритому повітрі, торгових точках та майстернях. У RENTAL POWER ви можете придбати уживані електростанції у відмінному робочому стані та з хорошим запасом ресурсу вироблення. Ціна на генератори європейських і японських виробників приблизно дорівнює вартості нових китайських моделей, але при покупці бу бензинових генераторів ви отримуєте електростанцію з більш якісною збіркою і технічними характеристиками. Якщо ви шукаєте генератор як резервне джерело живлення, який не буде використовуватися кожен день, купити бензогенератор бу - найбільш вигідний варіант.

ПЕРЕВАГИ БЕНЗОГЕНЕРАТОРА БУ
Вживані електростанції мають у нас великий попит з кількох причин:

1. Вартість. Ціна бензогенератора бу з гарною потужністю та технічними характеристиками буде в 1,5-2 рази нижчою, ніж на такий самий новий генератор. Якщо ви не збираєтеся використовувати генератор на повний ресурс щодня, стара електростанція прослужить вам довгі роки не гірше за нову. Ви значно заощадите кошти на покупці.

2. Сервісне обслуговування та гарантія. Величезна перевага купити бензиновий генератор бу ¦у професійної компанії полягає в тому, що ви можете бути впевнені в якості та своєчасному технічному обслуговуванні. Ми завжди проводимо планові ТО для генераторів та перевіряємо кожен агрегат перед продажем. Якщо вам надалі буде потрібна допомога у техобслуговуванні, наші спеціалісти виконають будь-який спектр послуг із виїздом на об'єкт.

3. Допомога у підборі. Ми спеціалізуємося на реалізації бензинових генераторів, генератор оренда, і допоможемо підібрати оптимальну за ціною та якістю модель під ваші конкретні завдання. Ви не переплачуватимете за зайвий ресурс або функції, які не потрібні.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ БУ БЕНЗОГЕНЕРАТОРА
Якщо ви збираєтеся купити бензиновий генератор бу, порівнюйте моделі за такими параметрами:

Вихідна потужність. Це основна технічна характеристика, від якої залежить і ціна на агрегат. Щоб прикинути, який потужності електростанція вам потрібна, складіть потужність всіх приладів, що підключаються. Додайте до цієї суми ще 20-25% запасу, щоб бензогенератор прослужив довше і не працював на межі.

У нашому каталозі ви знайдете великий вибір бензинових електростанцій із діапазоном потужності від 1,5 кВт до 10 кВт.

Витрати палива. Між двома бензогенераторами з рівною потужністю вибирайте агрегат з меншою витратою палива. Тож ви значно заощадите на експлуатаційних витратах.

Об'єм паливного бака. Чим більший обсяг, тим довше бензогенератор може працювати у безперервному режимі. Але й габарити такої моделі будуть більшими.

Тип охолодження. Від цього параметра також залежатиме тривалість безперервної роботи. Водяний тип охолодження працює ефективніше, збільшуючи термін безперервного режиму роботи.

Шумоізоляція. Навіть малопотужні бензогенератори бу працюють досить голосно, тому рекомендуємо купити бензиновий бу генератор у захисному кожусі. Мінус такого захисту: двигун нагрівається вдвічі швидше, тому через кожні 3-4 години потрібно буде ненадовго переривати роботу.

Низькооборотні чи високооборотні моделі. Ціна на низькооборотні електростанції (1500 об/хв) буде вищою, але вони відрізняються низьким рівнем шуму та великим ресурсом. Якщо генератор працюватиме близько 500 мотогодин на рік, то можна брати високооборотний (3000 об/хв). Якщо ж генератор використовуватиметься частіше, то вигідніше купити низькооборотну модель.

передзвоніть нам зараз, якщо хочете купити бензогенератор бу в Києві або Одесі за вигідною ціною.

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7