Корзина
Заказ № 232
Предмет
Тип и умови
Ціна
1/2
Ваш статус
загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

2/2
Спасибо за заказ
Rental Power / Купити новий генератор

Бензинові генератори

x
Показать
Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів

КУПИТИ БЕНЗОГЕНЕРАТОР В УКРАЇНІ: ВИБИРАЄМО АГРЕГАТ ПОТРІБНОЇ ПОТУЖНОСТІ

Купівля бензинового генератора виправдана, коли потрібне постійне або резервне джерело живлення для приватного будинку, будівельного майданчика, майстерні або заходів на відкритому повітрі. Залежно від цілей та кількості пристроїв для підключення підбирають генератори потужністю від 1,5 кВт до 10 кВт.

На підставі показника вихідної потужності, можна виділити 4 типи бензогенераторів:

Малопотужні (до 2 кВт). Використовуються для побутових цілей. Компактні та легкі для транспортування.

Середня потужність (до 5 кВт). Часто використовуються як резервне джерело електроенергії на невеликих об'єктах (дача, торгові точки, кав'ярні). Має переносну конструкцію, забезпечує тривалу роботу відразу кількох електроприладів.

Підвищена потужність (від 5 кВт до 10 кВт). Використовується на більших об'єктах як основного, так і резервного джерела електроживлення. Конструкція габаритніша, встановлюється на колеса для зручного переміщення. Купити бензиновий генератор такого типу можна для промислових та будівельних об'єктів.

КУПИТИ БЕНЗОГЕНЕРАТОР: ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ
Основний плюс бензинових моделей – їхня ціна. Ви можете купити бензогенератор недорого у Києві або Україні. У нашому каталозі ви знайдете електростанції японських та європейських виробників за оптимальною ціною. Дизельні генератори з такими ж параметрами коштуватимуть у середньому на 30% дорожче.

До переваг бензинових генераторів також можна віднести:

Компактність. Більшість бензинових моделей відрізняються невеликою вагою та габаритами. Бензогенератор легко завантажити в авто та самостійно перевезти.

Проста експлуатація. Для роботи з бензиновим генератором не потрібні особливі навички. Управління та обслуговування може здійснити будь-який домогосподар.

Низький рівень шуму. Особливо це стосується електростанцій із захисними кожухами.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ І КУПИТИ БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР НЕДОРОГО
При виборі електростанції звертайте увагу на такі технічні параметри:

Витрати палива. Даний параметр варто відразу закладати в експлуатаційні витрати ще до покупки генератора. Бензинові генератори споживають більше пального в порівнянні з дизельними, враховуйте це при порівнянні моделей.

Час безперебійної роботи. Цей показник залежить від потужності, обсягу палива та системи охолодження. Чим вище потужність та обсяг паливного бака, тим довше агрегат працюватиме у безперервному режимі. Для бензинових електростанцій середньої потужності цей показник дорівнює до 8-10 годин влітку або до 10-15 годин взимку.

Система охолодження. У бензинових генераторах існують 2 типи охолодження: повітряне та водяне. Моделі із системою повітряного охолодження легші і менші за габаритами, але й менше працюють у безперервному режимі. Генератори з водяним охолодженням більш ефективні та працюють довше, але й габарити з вагою у них значно вищі.

Тип запуску. Який запуск вибрати: ручний або автоматичний залежить від умов використання. Дешевші моделі з ручним запуском легко використовувати в теплу пору року, але взимку за низьких температур з ними виникатимуть труднощі. З автозапуском набагато простіше, але й ціна у такій комплектації вища.

ЯКІ ЦІНИ НА БЕНЗОГЕНЕРАТОРИ В УКРАЇНІ?
Бензинові генератори обійдуться дорожче за дизельні, але потрібно також враховувати витрати на паливо. Купити бензиновий генератор японського або європейського виробництва 1,5-2 кВт можна за 800-1500 доларів. Моделі в 10 кВт обійдуться вже до 4 тис. доларів.

Зв'яжіться з нами зараз, щоб підібрати бензиновий електрогенератор під ваші завдання без переплат. Оперативно оформимо замовлення з доставкою від RENTAL POWER до Києва, Одеси та інших регіонів України.

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7