Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / нові генератори / дизельні

Генератори дизельні

Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Генератор дизельний TMG Power TMGB-50 (36.3 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт): 40
530 000 грн
Генератор дизельний TMG Power TMGB-70 (50,9 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт): 56
495 000 грн
Генератор дизельний TMG Power TMGB-150 (109 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт): 120
800 000 грн
Генератор дизельний FOGO FD 80 W-ST (62 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт):
Генератор дизельний AKSA APD13A (8,8 кВт)
:
Резервна потужність (кВт):
255 000 грн
Продаж дизельного генератора DEPCO DB-25 (18кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт):
350 000 грн
Генератор дизельний Kama KDK7500CE3 (5 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт):
Генератор дизельний TMG Power TMGB-35 (25,4кВт)
:
Резервна потужність (кВт):
460 000 грн
Генератор дизельний TEKSAN TJ35BD (24кВт)
:
Резервна потужність (кВт): 26
390 000 грн
Генератор дизельний TMG Power TMGP-33 (24кВт)
:
Резервна потужність (кВт): 26,4
510 000 грн
Генератор дизельний TMG Power TMGB-88 (64кВт)
:
Резервна потужність (кВт): 70
660 000 грн

ДИЗЕЛЬНИЙ ГЕНЕРАТОР — ПОТУЖНИЙ І ЕКОНОМНИЙ ДЖЕРЕЛО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дизельна електростанція відрізняється широким діапазоном потужності та економною витратою палива. Такі силові установки використовуються для підвищених навантажень, вони здатні працювати безперервно до 24 годин. Дизельний двигун має збільшений моторесурс, що робить його одним із найбільш довговічних.

Використовуються як для постійного постачання електроенергією (на будівельних та промислових об'єктах), так і як резервне джерело живлення (для приватних будинків, ресторанів, готелів, виробничих об'єктів, комерційних організацій тощо).

КУПИТИ ДИЗЕЛЬНИЙ ГЕНЕРАТОР: ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ
Дизельні генератори вигідно використовувати при високих навантаженнях та у складних кліматичних умовах. Такі електростанції витривалі та відрізняються підвищеною міцністю. Їхні основні переваги:

Висока потужність та різноманітний асортимент (10 кВт-520 кВт). Ви можете придбати дизельний генератор в Україні різної потужності для об'єктів будь-якого масштабу.

Економна витрата палива. У порівнянні з бензиновими електростанціями дизельні моделі споживають набагато менше палива. З такими електростанціями ви значно заощадите на експлуатаційних витратах ще й тому, що дизель дешевший за бензин. Собівартість одного кВт електроенергії дизельної електростанції буде на 20-30% нижчою, ніж бензинової.

Висока зносостійкість та ступінь захисту від зовнішніх факторів. Дизельні генератори в захисних кожухах здатні працювати в екстремальних умовах із діапазоном температур від -50 до +50 С.

Високий рівень шумоізоляції. Додатковий захист у дизельних генераторах дозволяє домогтися низьких рівнів шумів навіть при максимальних навантаженнях обладнання.

Великий ресурс безперервної роботи – у рази більший у порівнянні з бензиновими моделями.

ЦІНИ НА ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ: ЯКУ МОДЕЛЬ ВИБРАТИ
Залежно від цілей та планового навантаження, можна купити дизельні генератори різної потужності:

Мобільні (до 20 кВт) - малої потужності, використовуються найчастіше для побутових цілей. Відрізняються невеликими габаритами, зручні для транспортування та швидкого переміщення. Як правило, виконані у рамній конструкції з колесами. Ціна на дизельні генератори малої потужності не набагато вища за бензинові аналоги, при цьому експлуатаційні витрати будуть нижчими. Робота у безперервному режимі: до 6-8 годин.

Стаціонарні (потужність понад 20 кВт) – середньої та високої потужності. Використовуються переважно у промислових цілях на підприємствах, будівельних об'єктах. Можуть безперервно працювати до 24 годин без обслуговування завдяки рідинному охолодженню. Ціни на такі генератори високі, це високоякісна професійна техніка з великим ресурсом напрацювання.

Якщо ви збираєтеся купити дизельний генератор в Києві або інших регіонах України, зверніться до наших менеджерів за допомогою – допоможемо підібрати електростанцію необхідної потужності за оптимальною ціною.

На що слід звернути увагу при виборі генератора:

напруга. Вибирайте 220 В – для побутових потреб або 380 В – для промислових та будівельних об'єктів.

Об'єм паливного бака. Чим більший обсяг, тим рідше потрібно буде обслуговувати агрегат. Але й габарити із великим баком збільшуються.

Тип охолодження. Повітряна система охолодження коштуватиме дешевше, але рідинна ефективніша.

Перегляд запуску. Для побутових цілей можна використовувати ручний або комбінований, у потужніших моделях використовується система автозапуску. Автозапуск особливо зручний для резервних електростанцій.

Захист від шуму. Що рівень захисту від шуму, то краще. Особливо це стосується високопотужних моделей. Рекомендуємо купити дизельний генератор із шумоізоляцією.

Модель Ціна
дизельний генератор Full FDL6500LE (4,5 кВт) 57000 грн
дизель генератор Full FDL8000LE (5,5 кВт) 61000 грн
дизель генератор для дому Full FDL9000SC (6,3 кВт) 82000 грн
генератор електроенергії Full FDL13500SC (10 кВт) 215000 грн

Захист від перенапруги. Системи захисту від короткого замикання значно продовжить термін служби генератора, тому краще звертати увагу на електростанції із захистом від шуму.

Не знайшли потрібну модель у каталозі? Зв'яжіться з нами зараз, щоб отримати більше пропозицій вигідної покупки. Оперативно оформимо замовлення на генератор з доставкою до Києва, Одеси та інших регіонів України.

Доставка здійснюється по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Кам'янець Подільський.

 

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7

Популярні питання

Який дизельний генератор вибрати?
Вибір електрогенератора залежить від таких факторів: яке обладнання ви використовуєте, наскільки часто пропадає електрика, скільки часу ви використовуватимете пристрій, наскільки часто потрібно змінювати його місцезнаходження і так далі. Завдяки відповідям на ці питання ви зможете визначити основні технічні характеристики: тип запуску, кількість фаз, габарити, потужність. На основі цього вдасться підібрати оптимальну модель.
Які дизельні генератори найбільш надійні?
Усі електричні установки, що реалізуються офіційними продавцями, є надійними. Важливо, щоб вони відповідали міжнародним стандартам екології та безпеки, пройшли сервісний огляд (особливо якщо йдеться про моделі), володіли відповідними документами.
Який дизельний генератор купити для дому?
Домашні дизель генератори повинні підходити вам не лише за потужністю, а й за комфортом використання. Насамперед звертайте увагу на рівень шуму і як його знизити – це головний недолік моделей із цим видом палива. Також обов'язково вибирайте зручний запуск, тому що вручну не завжди виходить завести пристрій. Оптимальним варіантом є інверторна модель на 3-5 кВт зі спеціальним захисним кожухом та змішаним стартером на одну фазу.
Які дизельні генератори є популярними?
На ринку представлено багато виробників електричних установок. Найбільш популярними, згідно з недавніми опитуваннями, є Hyundai, Konner&Sohnen, Forte. Справжньою зіркою на ринку ДГУ можна вважати турецький бренд Full, який реалізується в нашому інтернет-магазині і відрізняється високим рівнем надійності.