Корзина
Заказ № 232
Предмет
Тип и умови
Ціна
1/2
Ваш статус
загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

2/2
Спасибо за заказ
Rental Power / Купити новий генератор

Дизельні генератори

x
Показать
Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Генератор дизельний Full FDL8000LE (5,5 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт): 6
50000 грн
Купити
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт): 5
50000 грн
Купити
Генератор дизельний Full FDL9000LE (6,3 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт):
54000 грн
Купити
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт):
54000 грн
Купити
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт): 5
54000 грн
Купити
Генератор дизельний Full FDL8000LE3 (5,5 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт): 6
51000 грн
Купити
Генератор дизельний Full FDL9000LE (6,3 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт):
55000 грн
Купити
Генератор дизельний Full FDL9000SC (6,3 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт):
65000 грн
Купити
Генератор дизельний Full FDL9000SC3 (6,3 кВт)
потужність (кВт):
Резервна потужність (кВт):
66000 грн
Купити
Генератор дизельний Full FDL6500LE (4,5 кВт)
потужність (кВт): 4,5
Резервна потужність (кВт): 5
46000 грн
Купити
Генератор дизельний Full FDL13500SE (10 кВт)
потужність (кВт): 10
Резервна потужність (кВт):
109000 грн
Купити

ДИЗЕЛЬНИЙ ГЕНЕРАТОР — ПОТУЖНИЙ І ЕКОНОМНИЙ ДЖЕРЕЛО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дизельна електростанція відрізняється широким діапазоном потужності та економною витратою палива. Такі силові установки використовуються для підвищених навантажень, вони здатні працювати безперервно до 24 годин. Дизельний двигун має збільшений моторесурс, що робить його одним із найбільш довговічних.

Використовуються як для постійного постачання електроенергією (на будівельних та промислових об'єктах), так і як резервне джерело живлення (для приватних будинків, ресторанів, готелів, виробничих об'єктів, комерційних організацій тощо).

КУПИТИ ДИЗЕЛЬНИЙ ГЕНЕРАТОР: ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ
Дизельні генератори вигідно використовувати при високих навантаженнях та у складних кліматичних умовах. Такі електростанції витривалі та відрізняються підвищеною міцністю. Їхні основні переваги:

Висока потужність та різноманітний асортимент (10 кВт-520 кВт). Ви можете придбати дизельний генератор в Україні різної потужності для об'єктів будь-якого масштабу.

Економна витрата палива. У порівнянні з бензиновими електростанціями дизельні моделі споживають набагато менше палива. З такими електростанціями ви значно заощадите на експлуатаційних витратах ще й тому, що дизель дешевший за бензин. Собівартість одного кВт електроенергії дизельної електростанції буде на 20-30% нижчою, ніж бензинової.

Висока зносостійкість та ступінь захисту від зовнішніх факторів. Дизельні генератори в захисних кожухах здатні працювати в екстремальних умовах із діапазоном температур від -50 до +50 С.

Високий рівень шумоізоляції. Додатковий захист у дизельних генераторах дозволяє домогтися низьких рівнів шумів навіть при максимальних навантаженнях обладнання.

Великий ресурс безперервної роботи – у рази більший у порівнянні з бензиновими моделями.

ЦІНИ НА ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ: ЯКУ МОДЕЛЬ ВИБРАТИ
Залежно від цілей та планового навантаження, можна купити дизельні генератори різної потужності:

Мобільні (до 20 кВт) - малої потужності, використовуються найчастіше для побутових цілей. Відрізняються невеликими габаритами, зручні для транспортування та швидкого переміщення. Як правило, виконані у рамній конструкції з колесами. Ціна на дизельні генератори малої потужності не набагато вища за бензинові аналоги, при цьому експлуатаційні витрати будуть нижчими. Робота у безперервному режимі: до 6-8 годин.

Стаціонарні (потужність понад 20 кВт) – середньої та високої потужності. Використовуються переважно у промислових цілях на підприємствах, будівельних об'єктах. Можуть безперервно працювати до 24 годин без обслуговування завдяки рідинному охолодженню. Ціни на такі генератори високі, це високоякісна професійна техніка з великим ресурсом напрацювання.

Якщо ви збираєтеся купити дизельний генератор в Києві або інших регіонах України, зверніться до наших менеджерів за допомогою – допоможемо підібрати електростанцію необхідної потужності за оптимальною ціною.

На що слід звернути увагу при виборі генератора:

напруга. Вибирайте 220 В – для побутових потреб або 380 В – для промислових та будівельних об'єктів.

Об'єм паливного бака. Чим більший обсяг, тим рідше потрібно буде обслуговувати агрегат. Але й габарити із великим баком збільшуються.

Тип охолодження. Повітряна система охолодження коштуватиме дешевше, але рідинна ефективніша.

Перегляд запуску. Для побутових цілей можна використовувати ручний або комбінований, у потужніших моделях використовується система автозапуску. Автозапуск особливо зручний для резервних електростанцій.

Захист від шуму. Що рівень захисту від шуму, то краще. Особливо це стосується високопотужних моделей. Рекомендуємо купити дизельний генератор із шумоізоляцією.

Захист від перенапруги. Системи захисту від короткого замикання значно продовжить термін служби генератора, тому краще звертати увагу на електростанції із захистом від шуму.

Не знайшли потрібну модель у каталозі? Зв'яжіться з нами зараз, щоб отримати більше пропозицій вигідної покупки. Оперативно оформимо замовлення на генератор з доставкою до Києва, Одеси та інших регіонів України.

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7