Корзина
Заказ № 232
Предмет
Тип и умови
Ціна
1/2
Ваш статус
загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

2/2
Спасибо за заказ
Rental Power

Переваги співпраці з компанією Rental Power

   

   Компанія RENTAL POWER спеціалізується на прокаті різного устаткування. Наша компанія пропонує тільки високоякісну техніку світового рівня, яка відмінно зарекомендувала себе в країнах Європи і всього світу. Все наше обладнання, яке використовують наші клієнти, обслуговується кваліфікованими співробітниками і все ретельно готується до тривалого використання! Наш великий досвід дає можливість задовольнити всі побажання клієнта. Оперативно, якісно, ​​і надійно.

   Орендуючи генератор у нас, Ви завжди знаєте, яку реальну потужність надає RENTAL POWER. Ви можете вибрати електростанцію, як по потужності, так і за технічними характеристиками: якщо Вам потрібно 100 кВт основний потужності, Ви отримаєте саме 100 кВт.

   Аренда електростанції в нашій компанії, Ви можете бути на 100% впевнені, що всі поставляються нами електростанції тільки від провідних Європейських та Японських виробників. Ми не працюємо з Російськими або Китайськими електростанціями. Все обладнання, що поставляється нами під послуги оренди, знаходиться в ідеальному стані і ЗАВЖДИ проходить повну перевірку і тестування на нагрузочном модулі безпосередньо перед самою відвантаженням обладнання.

   Наша цінова політика відкрита і проста - Ви завжди зможете орендувати дизельну або бензинову електростанцію саме за тими цінами, які представлені на сайті.

   У компанії працюють тільки професіонали, які якісно і оперативно виконують всі свої зобов'язання. Довірте роботу фахівцям.

   Оренда генератора це основний напрямок діяльності компанії і повірте, ми можемо виконати проект будь-якої складності. Всі фахівці нашої організації постійно проходять необхідну навчання і сертифікацію, а так само курси підвищення кваліфікації, що дозволяє проводити ремонт практично будь-якої складності на місці, не вдаючись до допомоги сторонніх організацій. Все це в свою чергу сприяє підвищенню рівня послуг, що надаються і мінімізує час простою, як обладнання, так і робочого персоналу Вашої організації.

   Оренда дизельних генераторів в RENTAL POWER - можливість вирішити проблеми пов'язані з електропостачанням, без будь-яких додаткових проблем і суєти, Вам не потрібно думати про такі невід'ємни проблемах, як:

  • Хто буде стежити за правильною роботою електростанції, контролювати поставку палива, а так само правильність і надійність його зберігання.
  • Хто буде відповідати за техніку безпеки, подібна складна техніка не прощає помилок.
  • Хто візьме на себе відповідальність за вихід з ладу обладнання, і витрати на його відновлення.
  • Подумайте про необґрунтовані ризики, які Ви покладаєте на себе.

   Все наше обладнання, паливні ємності перевірені і сертифіковані. Всі наші працівники мають всі відповідні сертифікати і навички. Ми гарантуємо що оренда генераторів у нас стане для Вас простим виходом для забезпечення електроенергією об'єкта будь-якої складності.

   Кожен повинен займатися своєю професійною діяльністю, оренда електростанцій це те, що ми вміємо робити краще за всіх.