Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Партнерство з компанією Rental-Power

Партнерство з компанією Rental-Power

Технології всіх типів розвиваються швидше, ніж будь -коли раніше. Поєднуючи їх по -новому, вони пропонують свіжі та інноваційні рішення майже у всіх секторах. Важливо йти в ногу з останніми розробками, щоб залишатися успішними, і це неможливо зробити поодинці, тому оренда працює у співпраці та партнерстві.

На основі нових технологій та останніх досягнень у галузі з'єднання, автоматизації та електрифікації ми бачимо великі можливості спільного створення більш стійкої електрифікації та забезпечення процвітання компанії.

Ось чому ми формуємо нову екосистему, включаючи всі типи зацікавлених сторін у різних типах співпраці та партнерства.

Час неприємностей -безперебійна робота -це все. Не має значення, є у вас один генератор чи парк, будь то постачальник чи власник, підприємець у будівництві чи просто власник чогось, ваша продуктивність залежить від надійних продуктів та послуг, що відповідають потребам вашого бізнесу. Прокатна потужність має великий досвід розробки інтелектуальних рішень для підвищення ефективності. У рамках наших технологій та послуг ми поєднуємо власні експертні ресурси із зовнішніми сторонами, повністю належаючи нам, а також у більш рідкісних ініціативах.

Компанія Rental-Power, завжди відкрита і готова до партнерства. Якщо у Вас, або Вашій компанії є партнерська пропозиція, можете зателефонувати або написати Нам.

Контакти