Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Продаж будівельного обладнання / Генератори для квартири

Генератор для квартири

Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Генератор інверторний FOGO F2001IS (1,6 кВт)
потужність (кВт): 1,6
Резервна потужність (кВт): 1,8
Генератор інверторний FOGO F3001iS (2,3 кВт)
потужність (кВт): 2,3
Резервна потужність (кВт): 2,5
Генератор інверторний FOGO F3001R (2,5 кВт)
потужність (кВт): 2,5
Резервна потужність (кВт): 2.7
Генератор інверторний FOGO F4001ISe (3,2 кВт)
потужність (кВт): 3,2
Резервна потужність (кВт): 3,5
Генератор бензиновий Full FGL5000LE (3,5 кВт)
потужність (кВт): 3,5
Резервна потужність (кВт): 3,8

Генератор для квартири здається чимось екзотичним, проте насправді це зовсім не так. Багатоповерхівки також страждають через проблеми з електрикою, як і приватні будинки чи промислові об'єкти, тому потребують резервних джерел живлення. Сучасні компанії-виробники легко можуть вирішити це питання та запропонувати цікаві, недорогі рішення.

Як розрахувати потужність генератора

Вибрати генераторну установку для квартири набагато складніше, ніж здається здавалося б. Важливо зробити так, щоб він повністю відповідав квартирній площі, очікуванням на функціонал, дизайн. Визначтеся з наступними характеристиками:

тип запуску;
габарити;
тип палива (бензиновий чи дизельний);
наявність додаткових показників.
Також дуже важливо правильно розрахувати потужність пристрою, тому що від цього безпосередньо залежатиме якість експлуатації виробу. Генератор у квартирі не повинен бути надто потужним, тому що він використовується не так часто, як у приватних будинках чи промислових об'єктах. Тут важливо дотримуватися «золотої середини», тому що будь-яке відхилення нижче або вище норми потреб може призвести до швидкого зношування та виходу з ладу виробу.

Оптимальну потужність обладнання можна розрахувати так:

зрозуміти, наскільки часто у квартирі пропадає електрика (регулярні планові відключення, до яких можна додати кілька аварійних);
перерахувати на папері (в електронному варіанті, у таблицях чи спеціальних програмах — кому як зручно) усі електроприлади в будинку;
розділити ці дані на категорії - ті, які постійно використовуються (холодильники, морозильники, освітлення, бойлер, медичні пристрої), рідко (телевізори, ноутбуки, комп'ютери, посудомийки) і не використовуються (плівки для волосся, електричний чайник) під час відключення електроенергії .
Таким чином, за часом роботи та напрузі прилади можна умовно поділити на малий та середній рівень споживання. Також можна зробити висновок, що для квартири достатньо буде 1-3 кВт енергії, щоб підтримувати всередині комфортне середовище при аварійному або плановому відключенні електроенергії в будь-який час і рік.

Місце встановлення генератора у квартирі

При покупці важливо не лише звернути увагу на дизайн чи запуск генератора. Таке обладнання потрібно правильно розмістити у квартирі, щоб забезпечити його безпечну та комфортну експлуатацію, а це дуже важливо для мешканців усього багатоповерхового будинку.

Генератор електроенергії слід розміщувати в місцях, де не буде прямого контакту з людиною. Йдеться про те, що у разі непередбачених ситуацій, ви повинні вчасно відчути запах (гарі чи відпрацьованих газів), але водночас не задихнутися через нього. Не рекомендується встановлювати пристрій у спальнях, ігрових, гостьових кімнатах. Також не потрібно робити це у ванній – там надто сиро.

Вибирайте захищене від негативних погодних чи температурних умов місце, з якого легко можна знайти доступ на вулицю та до електричної мережі. Це може бути комора (якщо вона передбачає вільний прохід для майстрів) або балкон.

Чому краще купувати інверторний генератор

Інверторний генератор - пристрій, який дозволяє виробляти високу якість електрики та захищати обладнання від перепаду напруги. Воно має вагомі переваги в порівнянні з іншими моделями, незважаючи на більш високу ціну. Серед відгуків покупців можна виділити такі характеристики, які роблять покупку вигідною:

компактність - як правило, це моделі невеликого розміру, що дозволяє розмістити їх у квартирі без зайвих проблем;
можливість рідше змінювати деталі та паливо, так як пристрій досить вигідно витрачає ресурси;
високий рівень захисту від ударів, падінь, рідини, що важливо на балконах, яких час від часу підтоплює або де сушиться одяг;
мінімум вихлопних газів – дуже важлива складова для безпечного життя у квартирі;
висока ступінь продуктивності, завдяки якій генератор у квартирі працює досить ефективно.
Придбати таку модель потрібно без сумнівів. Такий тип електростанції маленький, безпечний (практично не виділяє повітря токсичних речовин),

Тихий генератор з основною потужністю 2,3 кВт та резервною потужністю 2,5 кВт. Є можливість підключення двох агрегатів, функцію заряджання акумулятора 

, захист від пошкоджень та випадкового попадання рідини всередину.

29 500 гривень

Доставка здійснюється по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Кам'янець Подільський.

Установка генератора на балконі

Самостійно проводити установку міні електростанції на балконі не рекомендуємо - це може призвести до незворотних наслідків. У найкращому разі ви просто неправильно підключите обладнання. У гіршому випадку проблеми із системою виведення вихлопного газу можуть призвести до летальних наслідків. Також потрібно мати знання про те, як працює електрика, адже під час монтажу обов'язково буде необхідна нульова фаза.

Якщо ж ви робите це самостійно, зверніть увагу на той факт, що краще підключати генератор до основної мережі через перекидний рубильник. Завдяки цьому можна зробити так, щоб напруга обладнання не потрапляла в основну мережу, генератор не включився самостійно в невідповідний момент.

Не забувайте використовувати спеціальну платформу, так звану подушку, щоб вона могла захистити стіни від вібрації, яку створює генератор під час роботи.

Питання відповідь

Який генератор для квартири?

Для квартири вибирайте безшумний генератор, розрахований спеціально для роботи в приміщенні з правильно опрацьованою системою виведення вихлопних газів на вулицю. Він повинен бути портативним (наприклад, для переїзду або генерального прибирання), відповідати вашим потребам за габаритами та функціями використання.

Який потужності має бути генератор для квартири?

Генератор світла в квартиру повинен мати потужність від 1 до 3 кВт. Таким чином, він зможе покрити всі потреби (наприклад, роботу бойлера та холодильника на постійній основі) під час аварійного або запланованого відключення електрики.

Куди встановлювати генератор у квартирі?

У квартирі досить обмежений вибір місця для генератора, тому до цього питання потрібно підходити дуже відповідально. Спальня, дитяча, гостьова зовсім не підходять для установки обладнання — це очевидно. Ванна кімната також не найкращий вихід, там занадто сиро, що може пошкодити пристрій. Більш-менш стерпним варіантом вважається комора, якщо там є можливість виведення відпрацьованих газів назовні та всі зручності для технічного обслуговування. Цілком ідеальним місцем є балкон.

Чи можна встановлювати генератор у приміщенні?

Генератор електроенергії можна встановлювати в приміщенні, однак, потрібно суворо дотримуватись правил безпеки. В основному вони стосуються правильного вибору місця та монтажу, що передбачає виведення відпрацьованих газів назовні. Також слід обмежити доступ до дітей, регулярно проводити сервісний огляд та технічні обслуговування.

Що можна підключити до генератора 2,3 квт?

Виробники рекомендують використовувати генератор лише на 80%, щоб забезпечити його тривалу експлуатацію та низький рівень зносу. Отже, ви повинні підключати пристрої, які дають 1,84 кВт енергії. З таким показником ви зможете живити одночасно до 2 побутових приладів малого та середнього рівня споживання електрики (наприклад, холодильник та телевізор).

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7

Популярні питання

Який генератор обрати для квартири?
Для квартири обирайте тихий генератор, спеціально розроблений для праці в приміщенні з правильно проробленою системою виведення вихідних газів на зовнішнє повітря. Він повинен бути портативним (наприклад, для переїзду або гене
Яка потужність повинна бути генератором для квартири?
Генератор світла в квартирі повинен мати потужність від 1 до 3 кВт. Таким чином він зможе покрити всі потреби (наприклад, роботу бойлера і холодильника на постійній основі) під час аварійного або запланованого відключення електрик
Де розміщувати генератор у квартирі?
У квартирі є дуже обмежений вибір місця для генератора, тому до цього питання необхідно підходити дуже відповідально. Спальня, дитяча кімната, гостьова не підходять для установки обладнання - це очевидно. Ванна кімната також не
Чи можна встановити генератор в приміщенні?
Генератор електроенергії можна встановлювати у приміщенні, але необхідно строго дотримуватися правил безпеки. Переважно, вони відносяться до правильного вибору місця та монтажу, який передбачає виведення викидів назовні. Також не
Що можна підключити до генератора 2,3 кВт?
Виробники рекомендують використовувати генератор лише на 80%, щоб забезпечити його довготривалу експлуатацію та низький рівень зносу. Отже, ви повинні підключати пристрої, які сумарно дають 1,84 кВт енергії. З таким показником ви з