Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Послуги / Електроаудит
Електроаудит

 Аудит використання електроенергії

Споживання електроенергії — дуже важливий показник у діяльності підприємства, оскільки він дозволяє значно зменшити витрати, знайти рішення про те, як оптимізувати роботу (наприклад, чи не вигідніше встановити сонячні електростанції), а також зробити її безпечною як для обладнання, так і для співробітників.

Також процедура може проводитись у житлових будинках, офісах, будь-яких будинках постійного перебування людей, де тільки можна споживати електрику. У деяких випадках проводити її потрібно не лише за власним бажанням, а й відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

Навіщо робити аудит споживання електроенергії

Робити аудит потрібно регулярно, якщо вам важливо відстежувати втрати електроенергії та оптимізувати їх. Головними цілями процедури є:

розрахунок фактичної витрати електроенергії, на основі чого і проводитиметься загальний аналіз;
оцінка необхідності заміни палива, обладнання, підвищення ефективності системи (наприклад, за допомогою установки трансформатора або енергозберігаючих лампочок); аналіз раціональності розподілу ресурсів тощо;
формулювання рекомендацій щодо мінімізації собівартості та втрат.
Висококваліфікований аудитор підбере для вас оптимальне рішення щодо підвищення ефективності за допомогою балансування між джерелами енергоспоживання, підбору нового обладнання або підходу до технічного обслуговування того, що є, заміни палива на більш ефективне.

Також процедура є обов'язковою для покращення технічного стану будівлі – це гарантує безпеку для учасників робочого процесу (мешканців будинку), збільшує термін експлуатації усієї системи.

В умовах аудиту житлового будинку ви зможете дізнатися інформацію про те, скільки енергії споживають побутові прилади, чи можлива економія на електриці, чи зловмисники (так звані злодії електрики), отримати реальну інформацію про стан проводки.

Послуга аудит споживання електроенергії

Замовити послугу аудиту споживання електроенергії досить вигідно. Процедуру можна проводити всього 1-2 рази на рік, але ефективність відчуватиметься протягом багатьох майбутніх років. Завдяки послугі ви зможете забезпечити собі безпечний простір для проживання та роботи, а також значно заощадити фінанси.

Перевірка проводиться у кілька етапів. Зазвичай, вона починається з огляду об'єкта, і навіть знайомства з його документацією. Завжди обумовлюється мета аудиту, від цього залежить те, на що фахівець звертатиме увагу насамперед.

Протягом аудиту ви отримуватимете експертну оцінку електричної системи, у тому числі її якість, нерівномірні навантаження, джерела втрати енергії. Ви отримаєте детальну інформацію про те, яким є вхідне навантаження по одній або трьох фазах, пропорційність споживання, а також відповідність реального споживання із встановленим лічильником.

Після проведення аудиту буде сформовано технічний звіт, а також сертифікат із загальною інформацією про будівлю. Фахівці нададуть рекомендації щодо зменшення споживання бажаних параметрів.

Питання відповідь

Що таке аудит споживання електроенергії?

Це процедура, під час якої проводиться вивчення об'єкта (житлового будинку, офісу, промислової будівлі тощо), а також збирання інформації про стан електричної системи.

Вартість аудиту споживання електроенергії?

Вартість аудиту електричної енергії потрібно уточнювати у менеджера під час запису на послугу, оскільки вона залежить від розміру об'єкта, типу бізнесу, обсягів оцінки, показників, які необхідно прорахувати, проведення додаткових аналізів, наявності актуальної документації тощо.

Навіщо проводити аудит споживання електроенергії?

Послуга полягає у проведенні цілого комплексу перевірок, які надалі розкажуть про фактичний обсяг споживання електрики, вивчити ризики, кількість втрат та збитків, проаналізувати виробничі процеси та на основі аналізу мінімізувати витрати на електроенергію.