Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Послуги / Паливо
Паливо

Дизельне паливо

Купити дизельне паливо — в першу чергу, необхідність для підприємців пасажирської, вантажної, сільськогосподарської, будівельної сфер, але й кількість автомобілів на цьому типі палива щороку зростає. У будь-яких умовах зробити покупку потрібно вигідно та безпечно, щоб отримати якісний товар за конкурентоспроможною ціною. RENTAL POWER - компанія, яка забезпечить вигідну співпрацю!

Продаж дизельного палива

Паливо оптом — популярна послуга, яку часто замовляють підприємства, щоби зробити обслуговування обладнання ще вигіднішим. Дизель є екологічно чистішим, ніж бензин, оскільки у вихлопних газах набагато менше шкідливих речовин. Також якість такого палива набагато вища. Продукція має низьку витрату та високу ККД, живить двигуни великої потужності, тому є популярною в Україні.

Ми здійснюємо продаж різного рівня. З нами співпрацюють компанії малого та середнього бізнесу, а також просто власники генераторів, автомобілів із дизельним паливом.

В оптовій діяльності важливо звертати увагу на супутню документацію. Оскільки відповідальність перед клієнтами надто висока, ми ретельно перевіряємо цетанове число, рівень сірки, чистоту рідини та в'язкість. Від цих факторів залежить рівень зношування деталей, економність витрати, рівень змащування, які безпосередньо впливають на якість експлуатації обладнання та ефективність роботи.

Ціна на таку продукцію дуже нестабільна. Це пов'язано з паливною кризою в нашій країні та в усьому світі, яка виникла на тлі економічних та політичних змін. В рамках нашої компанії залишковий рахунок коливається в залежності від обсягів та терміновості доставки – менеджер обов'язково введе вас у курс справи. Вартість уточнюється у менеджера !

Увага! Не купуйте дизель для генераторів у неперевірених компаній. Це може призвести до виходу двигуна з ладу та повної зупинки роботи обладнання. Також купити паливну рідину за дуже низькою ціною – не найкраща ідея. Це може бути неякісний продукт чи шахрайство.

Наші переваги

RENTAL POWER – надійний партнер для вашого бізнесу. І тому є об'єктивні причини:

  • продукція має сертифікат якості, ми гарантуємо, що паливо не буде розбавлене іншими рідинами і має високу ефективність, оскільки проводимо перевірку на нашій техніці;
  • нафтопродукт поставляється без посередників, безпосередньо від постачальника, з налагодженою логістикою та відсутністю простою;
  • постачання здійснюється оптом та в точно обумовлені терміни з доставкою по Україні;
  • оплата будь-яким зручним для вас способом;
  • для постійних клієнтів дизельне паливо надається з бонусами – опт зі знижками, додаткове обладнання (ємності для зберігання, насоси), безкоштовний сервісний супровід.
  • Заправка дизель генераторів та іншого обладнання з нами дозволяє досягти максимальної ефективності та одночасно не використовувати весь бюджет виключно на дизпаливо. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, тому завжди пропонуємо додаткові варіанти вигідного вирішення завдань.

Заправка паливом ДГУ

Паливо для ДГУ має бути якісним, щоб не призвести до виходу дорогого пристрою з ладу. Зі свого боку, ми гарантуємо наявність професійного, правильно підібраного, сертифікованого дизеля. Однак для якісного результату потрібно враховувати правила заправки.

По-перше, потрібно повністю вимкнути виріб. Не можна заправляти генератор при увімкненому моторі – це може призвести до пошкодження пристрою та навіть небезпечної ситуації для людини.

По-друге, переконайтеся, що довкола немає джерела вогню. Оскільки ДТ легко спалахує, можна створити аварійну ситуацію на об'єкті.

Далі потрібно акуратними рухами залити паливну рідину в бак до горловини та міцно закрити його. Переконайтеся, що ви пролили жодної краплі. Якщо це все-таки трапилося, швидко витріть їх.

Безкоштовна консультація

Популярні питання

Коли краще купувати дизельне паливо оптом?
Інколи потрібно моніторити ціну на дизельне паливо. Як тільки ситуація в країні мінімально стабілізується, відразу ж робіть оптову покупку — так ви зможете добре заощадити, якщо паливна криза знову дасть про себе знати.
Як вигідно купити дизельне паливо оптом?
Звернутися до перевіреної компанії, наприклад, RENTAL POWER! Оптова співпраця, висока якість, супутня документація - все це зробить вашу покупку вигідною та безпечною.
Скільки коштує дизель у Києві?
Наразі ціни на дизель у Києві дуже нестабільні. Однак остаточно зафіксувати вартість можна лише за 100% передоплати в момент отримання рахунку.