Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / будівельне обладнання / генератори з автозапуском

Генератори з автозапуском

Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів

Генератори з автоматичним введенням резерву (АВР) – це електростанція із вбудованою системою автоматичного запуску у разі відключення від центральної електромережі. Купити електрогенератор з автозапуском особливо вигідно як резервне джерело живлення на об'єктах з частим відключенням центральної електрики. Головна перевага такої електростанції – забезпечення безперебійного електроживлення без втручання людини.

Види генераторів з автозапуском

Генератори з автоматичним запуском бувають трьох видів (залежно від виду палива):

1. Бензинові генератори. Моделі такого типу мають малу або середню потужність, працюють безперервно до 6-8 годин, тому використовуються як резервні джерела живлення. Бензинова електростанція підходить для живлення невеликого дачного будинку чи майстерні.

2. Дизельні електростанції з автозапуском. Діапазон номінальних потужностей даних моделей набагато більше, від середніх до найбільших. Дизельні генератори високої потужності можуть використовуватися на підприємствах, масштабних будівельних майданчиках та виробництвах. Це надійні, довговічні, економні агрегати, які можуть забезпечувати безперебійне електропостачання до 12 годин та більше. Вартість такого обладнання, відповідно, вища у порівнянні з бензиновими моделями.

3. Газові електростанції. Найбільш дорогі моделі відрізняються високим ККД, низьким рівнем шуму та екологічністю. Працює безперервно до 6 годин. Найчастіше використовується для харчування приватних та дачних будинків.

Якщо ви вирішили купити генератор з автозапуском, важливою відмінністю є також тип альтернатора: синхронний або асинхронний. Синхронні мають переваги: ​​здатні забезпечувати стабільну вихідну напругу та не чутливі до короткочасних навантажень. Такі моделі можуть запитати техніку із сумарним показником пускового струму 60% від номінальної потужності генератора. Головний недолік таких моделей: відкрита конструкція без захисного кожуха.

«В якості резервного джерела живлення у невеликих будинках, майстернях, дачах вигідніше брати бензинові електростанції середньої потужності. Для промислових та будівельних об'єктів, великих будівель вибираємо дизельний генератор з автозапуском».

У яких випадках застосовують генератори з автозапуском
Генератори з автоматикою застосовуються для об'єктів із частими вимкненнями електроенергії від основної мережі. Оскільки різкі стрибки напруги можуть призвести до поломок електроприладів та інструментів, АВР вирішують не лише проблему безперебійного живлення, а й підвищують безпеку користувача.

Основна особливість конструкції з автоматикою – силове реле з електронікою та наявність потужного акумулятора. Реле регулюють роботу контактора та стабілізують процес включення робочого режиму агрегату. Як тільки зникає напруга з основної мережі, мікропроцесор запускає двигун агрегату і перемикає електроприлади, що працюють. Акумулятор віддає живлення до моменту, поки генератор не досягає необхідної потужності. Як тільки живлення від основної мережі відновлюється, контролер перемикає прилади на основне джерело живлення та відключає двигун електростанції. Таким чином, увімкнення та відключення резерву проходить повністю в автоматичному режимі та не потребує втручання оператора.

Рішення купити електрогенератор з автозапуском або ні повинно ґрунтуватися на завданнях, які вирішує генератор, та розмірі доступного бюджету на купівлю. Крім перерахованих вище можливостей, автозапуск для генератора має також додаткові переваги:

·       за допомогою реле часу користувач може самостійно змінювати налаштування;

·       у деяких моделях передбачена функція перевірки працездатності приладу, щоб уникнути проблем із запуском;

·       доступна функція перевірки залишкового заряду акумулятора та його заряджання;

·       генератори з системою автоматичного запуску не вимагають прогріву двигуна;

·       забезпечення високого рівня безпеки для користувача в автоматичному режимі.

Купити електростанцію з автоматичним запуском вигідно також завдяки її економічності: агрегат працюватиме виключно у потрібний відрізок часу. Витрата палива в такому разі буде мінімальною, а відключення в потрібний момент відбувається автоматично. Повна автономність такої установки значно полегшує її експлуатацію. Після первинного налаштування обслуговування обладнання може здійснювати будь-яка людина, без спеціальних технічних навичок. Вам знадобиться лише перевіряти рівень палива в баку та олії в двигуні.

До основного недоліку АВР можна віднести ціну - вартість генератора з автоматичним запуском на 10-15% вище за ціну аналогів з іншими типами запуску: ручним запуском або електростартером. З іншого боку, ця вартість повністю перекривається економічністю та високим рівнем безпеки для роботи електроприладів. Для резервного джерела харчування на запитання «брати чи ні?» наша відповідь — однозначно покупка того варта.

Вартість генераторів з автозапуском

Прайс-аркуш на електростанції з автоматичним запуском від Rental Power.

Генератор

Вартість, грн

Дизель SDMO NS90 мощностью 66кВт

330000

Дизель HIMOINSA HFW- 160 127кВт

593000

Дизель Full FDL6500LE 4,5 кВт

55000

 

Доставка здійснюється по всій Україні: Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Дніпродзержинськ, Житомир, Запоріжжя, Івано Франківськ, Кам'янець Подільський, Київ, Кіровоград, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Наші переваги

1. Перевірені моделі електростанцій у відмінному стані. Ми реалізуємо обладнання провідних європейських та японських виробників.

2. Прозора цінова політика. Пропонуємо справедливі ціни на техніку, без будь-яких комісій та прихованих платежів.

3. Гарантія та сервісне обслуговування. На всі агрегати парку діє гарантія. Ми пропонуємо повний пакет послуг сервісного обслуговування.

4. Підбір оптимальних моделей у співвідношенні ціни та якості. Зверніться до наших менеджерів, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо підбору обладнання.

 

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7

Популярні питання

Які генератори з автозапуском найдешевші?
Відповідь це питання можна дати лише маючи додаткову інформацію. Який потужності моделі вам потрібні, якого типу? Для яких завдань? Для якого навантаження? Як часто планується використання установки? Ми не радимо вибирати електростанцію лише за параметром ціни. Найдешевші китайські або корейські моделі значно поступаються європейським аналогам. Щоб купити електрогенератор з автозапуском під ваші завдання у рамках вашого бюджету, рекомендуємо звернутися за допомогою до менеджерів Rental Power. Допоможемо підібрати найкращий варіант у співвідношенні ціни та якості. Усі консультації безкоштовні.
Які генератори з автозапуском є найбільш надійними?
Найнадійнішими генераторами з автоматичним запуском є ​​дизельні. Вони довговічні та відрізняються великим ресурсом двигуна. Такі моделі легко встановлюється система АВР для автоматичного запуску генератора при відключенні від основного джерела живлення.
Чи можна використовувати генератор з автозапуском при відключенні електроенергії?
Так. Це і є основне завдання таких генераторів. Їхній автоматичний пристрій дозволяє запустити станцію в момент відключення електроенергії. Вам не потрібно робити будь-які дії, генератор сам запускається, підключає прилади та забезпечує електроживлення.