Корзина
Заказ № 232
Предмет
Тип и умови
Ціна
1/2
Ваш статус
загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

2/2
Спасибо за заказ
Rental Power / Статті

Генератори б/у

автор
дата
25.06.2021
перегляди
5515 переглядів
автор
дата
27.01.20221624625578
перегляди
5515 переглядів

Генератори б/у

КУПИТИ ГЕНЕРАТОР БУ У КИЄВІ, ОДЕСІ: НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВИГІДНО?

Купити генератор бу для постійного електропостачання або як резервне джерело живлення - це економічно вигідне рішення. Але тільки в тому випадку, якщо агрегат має достатній запас ресурсу мотогодин, і раніше використовувався з дотриманням правил експлуатації. Ціна на генератор, що був у використанні, відчутно нижче, при цьому технічні характеристики нічим не гірші за новий агрегат.

RENTAL POWER пропонує купити електростанції в відмінному стані, після техогляду: повністю готові до експлуатації. У нашому технопарку в наявності бензинові та дизельні генератори від японських та європейських виробників різної потужності та комплектації:

Бензинові генератори відмінно підійдуть для побутових цілей. У нас ви можете купити електрогенератор бу невеликої потужності, а також портативні генератори. Конструкції бензинових агрегатів можуть бути відкриті або в кожусі з шумоізоляційним захистом. Бензинові моделі часто використовують для живлення побутових електроприладів на відкритому повітрі (кейтеринг, концерти, фестивалі, походи, пересувні ресторани, зйомки). Такі агрегати невеликі за розмірами, їх легко транспортувати, переміщувати та підключати. Для його підключення до електроприладів та запуску не потрібні особливі навички.

Дизельні електростанції – відмінний варіант постійного джерела електропостачання високої потужності на будмайданчиках та інших віддалених від основної мережі об'єктів. Такі агрегати використовуються як резервне джерело живлення в аварійних ситуаціях (у приватних будинках, промислових і комерційних об'єктах). Основні переваги дизельних моделей: потужність, можливість стабілізації напруги, низькі експлуатаційні витрати та висока ефективність. Купити генератор бу в Києві з дизельним двигуном високої якості ви можете у RENTAL POWER.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА НА ПОКУПКУ ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОРА БУ
Ціна електростанції бу залежить від кількох параметрів:

Потужність (що вище потужність, то вище ціна).

Тип двигуна (бензиновий, дизельний).

Комплектація (відкритий, закритий, тип захисту).

Витрати палива.

Виробник.

Використаний та залишковий ресурс (у мотогодин).

Помилкова думка, що уживані агрегати працюють гірше або з часом втрачають якість. Сучасні моделі від провідних виробників у роботі поводяться не гірше за нові, особливо за умови належного обслуговування. Ми пропонуємо купити бу електрогенератори з виробленим ресурсом 6000-9000 мотогодин, при загальному ресурсі агрегатів до 40000 годин. Такі генератори ще не виробили навіть ¼ свого ресурсу, і можуть бути гідною альтернативою новим генераторам. При покупці такого генератора в порівнянні з новим різниця в ціні буде істотною, при цьому ви не помітите різницю в якості роботи електростанції. Підтримана електростанція пропрацює в оптимальному режимі ще не менше 30 000-35 000 мотогодин. Для сезонних робіт або резервного електропостачання цього більш ніж достатньо.

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ БУ ГЕНЕРАТОРА В RENTAL POWER
Купувати уживане обладнання краще у перевірених продавців. Ми гарантуємо якість кожної електростанції, придбаної у нас:

Кожен бу генератор проходить ретельний техогляд та діагностику роботи перед виставленням на продаж.

Ми реалізуємо обладнання виключно із високим залишковим ресурсом за справедливою ціною.

Спеціалізуємося на закупівлі та сервісному обслуговуванні електростанцій, тому пропонуємо одні з найкращих на ринку моделей генераторів під будь-які завдання.

Безкоштовно проконсультуємо та допоможемо підібрати оптимальний варіант бу генератора для вашого об'єкту. Ви зможете придбати робочу електростанцію у відмінному стані за вигідною ціною.

Надаємо сервісне обслуговування будь-яких типів електростанцій. Довірте технічне обслуговування професіоналам.

Зв'яжіться з нами зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо підбору електрогенератора бу.