Заявка
Контактна інформація:
Введіть ім'я та прізвище, тільки кирилиця
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Синхроні генертори

Синхроні генертори

автор
перегляди
1072 переглядів
автор
перегляди
1072 переглядів

Синхронний генератор змінного струму є надійним пристроєм для тих, кому необхідно забезпечити постійний потік електрики для побутової та комп'ютерної техніки, медичних клінік, лабораторій та комп'ютерних офісів. Відрізняється доступністю, стабільною напругою, роботою без перепадів та стрибків. Має вигідну вартість за високої працездатності.

Особливості синхронних генераторів

Синхронний генератор - пристрій, який рекомендується купити тим, хто працює із чутливим обладнанням. Також воно є корисним за відсутності електрики вдома, оскільки дозволяє зберегти працездатність холодильників, пральних машин, телевізорів, інших побутових приладів, які необхідні людині для комфортного існування.

Головною особливістю моделі з таким типом двигуна є те, що вона може короткочасно видавати струм, який перевищуватиме номінальну потужність у 3-4 рази. Це важливо для роботи такого обладнання як насоси або компресори, які мають високі стартові струми.

Конструкція має на увазі наявність щіточок, що робить її дорожчою і складнішою, ніж у асинхронних моделей, але й забезпечує стабільний струм і високий рівень працездатності.

У нашому інтернет-магазині представлені різні моделі синхронних генераторів, які відрізняються між собою дизайнерськими і технічними характеристиками. Наприклад, ми можемо запропонувати продукцію, яка володіє малими розмірами та мобільністю або «неповоротливі», але високою продуктивністю; на 220 або 360 ст.

Як розрахувати потужність синхронного генератора

Правильно підібрати потужність синхронного генератора дуже важливо, щоб не втрачати енергію і не витрачати зайві гроші на паливо, а також щоб не змушувати пристрій працювати «в притик», тобто на піку своїх можливостей. Якщо ви не впевнені, що зможете прорахувати потужність самостійно, радимо звернутися до фахівців. Наприклад, наші менеджери з радістю проведуть консультацію та розкажуть про те, як правильно розрахувати потужність синхронного генератора, підберуть оптимальну модель за вашими показниками.

Якщо ж ви вирішили робити це самостійно, варто розуміти різницю між номінальною і максимальною потужністю. Номінальна завжди більша. Обидва показники можна виміряти квт. Також вони наведені в інструкції до приладів.

Найпростіше підібрати генератор для дому. Вам потрібно порахувати разом кількість одночасно увімкнених приладів, а також зробити невеликий запас потужності. Це важливо, тому що потрібно врахувати, в якому режимі працюватиме генератор.

Переваги і недоліки

Синхронні генератори потрібні в офісах, приватних будинках, інших об'єктах, де важливо забезпечити харчування чутливого обладнання. Такі електростанції мають як переваги, так і недоліки, які компенсують одна одну. Правильний підбір пристрою дозволяє нівелювати негативні сторони, зробити експлуатацію комфортною та ефективною.

До переваг генератора дизельного або бензинового із синхронним двигуном відносяться:

можливість підключення обладнання з великим пусковим струмом, що не характерне для безщіткових (асинхронних) моделей;
проста система регулювання напруги;
сумісність системи AVR (Automatic Voltage Regulation) для автоматичного регулювання напруги;
гарна працездатність.
Негативними якостями трифазного генератора є складна конструкція, яку складно очищати від пилу, необхідність регулярної заміни щіток, оскільки вони часто зношуються і вимагають ремонту, вищу ціну на сам виріб та сервісне обслуговування. Також можуть виникнути проблеми з охолодженням, оскільки вентилятор, що використовується, дуже швидко забивається пилом, що також вимагає додаткових витрат на очищення.

Проте всі ці недоліки губляться на тлі високої продуктивності синхронного генератора змінного струму. Ці вкладення необхідні, якщо ви дбаєте про власну техніку і ретельно стежите за якістю напруги, яка до неї надходить.

Принцип роботи
Синхронний генератор складається з таких елементів як статор, ротор та щітки. Матеріал обмотки, який використовується для проходження постійного струму на роторі, може бути мідним (дорожчим і якіснішим) або алюмінієвим (менш надійним, але дешевшим).

Після запуску пристрою відбувається утворення струму після обертання магнітами постійними поля через обмотку. Магнітом виступає безпосередньо сам ротор.

 

Популярні питання

Який синхронний генератор вибрати?
Бензиновий генератор або модель на дизелі, двотопливний генератор, тип запуску, номінальна потужність, тип двигуна, однофазний або трьохфазний - вибір залежить лише від передбачень та потреб клієнта, так як синхронний гене
Які синхронні генератори найбільш надійні?
Всі синхронні генератори є надійними, оскільки такі електрогенераторні установки забезпечують стабільне напругу та стабільний струм. Крім того, ми постачаємо лише продукцію відомих та надійних виробників, тому ми гаранту
Які синхронні генератори найдешевші?
Найдешевші моделі пристроїв є на бензині. Дизельний генератор дорожчий. На вартість також впливають вид палива, тип запуску двигуна, потужність, час безперервної роботи, кількість фаз і інші характеристики. Навіть найд