Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Область застосування дизельних генераторів

Область застосування дизельних генераторів

На сьогоднішній день дуже багато галузей життєзабезпечення які потребують резервне джерело живлення

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
2097 переглядів

На сьогоднішній день дуже багато галузей життєзабезпечення які потребують резервне джерело живлення

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
2097 переглядів

Дизель-генератори широко використовуються у гірничодобувній промисловості у всьому світі. Вони забезпечують понад 70% усієї потужності, необхідної для гірських робіт для важкого обладнання, такого як землерийні машини, бурильники, конвеєрні стрічки та крани. Чи це видобуток газу, вугілля, заліза або дорогоцінних металів, дизельні генератори завжди є варіантом номер один, тому що вони портативні і можуть легко використовуватися в надуманих зонах видобутку з екстремальними умовами.

Низька волатильність дизельного палива також робить його безпечнішим варіантом, ніж бензин, на родовищах. Відомо, що дизельні генератори забезпечують максимальну потужність, довговічність та потужність при видобутку корисних копалин, що робить їх ідеальним джерелом енергії та резервним варіантом для всіх важких робіт на гірничодобувних полях.

Охорона здоров'я
Багато в чому це одна з найчутливіших галузей. Без дизельних генераторів, які забезпечують резервне електроживлення у разі збою або перебоїв у подачі електроенергії, багато пацієнтів у медичних закладах загинули б. Серйозно хворі та травмовані пацієнти, такі як пацієнти у відділенні інтенсивної терапії (ОІТ), будуть наражатися на ризик, тому що апарати життєзабезпечення, такі як кисневі насоси, не зможуть працювати при найменшому відключенні електроенергії.

Дизельні генератори є найбільш надійним резервним джерелом енергії для лікарень, оскільки їх легше обслуговувати, ніж генератори природного газу, і вони забезпечують безперебійне електропостачання при виході з ладу енергосистеми (доки не закінчиться доступна кількість палива). Повний бак дизельного палива може протриматися на всю лікарню понад 8 годин, залежно від його розміру. За наявності достатньої кількості палива дома дизельні генератори можуть забезпечувати резервне харчування більше 48 годин.

Лікарняне обладнання також потребує резервного харчування.

Комерція
Ніхто в комерційній галузі не хоче втрачати гроші, але збій в електропостачанні без плану резервного копіювання може зробити це скалкою в тілі. Відключення електроенергії в комерційних приміщеннях означає величезні втрати доходів касових апаратів, проблеми з безпекою як для людей, так і для фінансів, проблеми для ІТ та іншого автоматизованого обладнання, а також повне припинення роботи. Всі ці незручності та втрати не можна порівняти з вартістю вкладення в резервний дизель-генератор.

Дизель-генератор дозволяє захистити ваші бізнес-інтереси, доходи, забезпечити безперебійну роботу, уникнути втрати бізнесу через конкурентів, забезпечити безпеку та захистити ваш прибуток.

Нафтогазова галузь
У нафтогазовій галузі час – гроші. Кожна хвилина простою, чи то поломка машини, чи відключення електрики, коштує грошей. Дизельні генератори є невід'ємною частиною цієї галузі, оскільки вони використовуються для забезпечення енергією всіх видів діяльності на нафтових та газових родовищах, включаючи буріння, перекачування та навантаження.

У більшості випадків розвідка нафти та газу проводиться у віддалених місцях із важкими умовами. Без дизель-генераторів дома робота на цих ділянках була б неможлива, тому що вони здебільшого знаходяться далеко від електричних мереж. Сучасні бурові верстати також потребують потужних, ефективних і надійних генераторів на місці, коли вони працюють, і тільки дизельні генератори підходять під цю вимогу.

Будівництво
Дизель-генератори незамінні у будівельній галузі. Будівельні проекти часто зупиняються через перебої в подачі електроенергії або відсутність електропостачання на деяких будівельних майданчиках. Постійні перебої в подачі електроенергії можуть призвести до затримки завершення проекту, а також дорогих витрат через відставання від графіка.

Генератори забезпечують таку необхідну потужність для освітлення будівництва, що ведеться цілодобово і без вихідних, приводять у дію машини кондиціювання повітря, системи електрозв'язку та запускають будівельне обладнання, як крани. Вони також забезпечують резервне харчування основної мережі у разі відключення електроенергії через зовнішні сили або аварії/перешкоди, що виходять від будівельного майданчика. Крім того, переносні генератори можна переміщати з одного об'єкта на інший за лічені хвилини чи години.

Виробництво
Невеликий збій у обробній промисловості може означати як низькі обсяги виробництва, а й низька якість продукції. Для отримання оптимальних доходів будь-яка виробнича лінія у виробничій лінії має постійно працювати відповідно до вимог. Коли на виробничих підприємствах відбуваються відключення електроенергії, вони впливають на всі процеси – від пошуку сировини до продажу продукції. Нормальні графіки перериваються, цілі не досягаються, сировина псується, безпека опиняється під загрозою, а деяких випадках погіршується якість продукту, що може призвести до втрати клієнтів.

Резервн

е дизельні генератори забезпечують аварійне електропостачання у разі таких відключень електроенергії і, отже, захищають обробну промисловість від величезних втрат продукції, фінансових втрат та репутації.

Телекомунікації та центри обробки даних
Комп'ютери та центри обробки даних сьогодні є серцем кожної галузі. У багатьох галузях зараз дані зберігаються на серверах, як ручних, так і хмарних, і їм потрібен постійний доступ до цих даних, щоб їхній бізнес міг працювати без збоїв. При перебоях у подачі електроенергії ці сервери стають недоступними, і підприємствам доводиться зупиняти свою роботу, втрату бізнесу та грошей у процесі. Відключення електроенергії також робить сервери вразливими для хакерів атак з метою крадіжки цих даних і маніпулювання ними в особистих цілях.

Дизельні генератори довели свою надійність у цій галузі, забезпечуючи постійне та негайне резервне харчування при виході з ладу електромережі. Вони стежать за тим, щоб центри обробки даних завжди були в мережі навіть під час стихійного лиха.

Комунальна сфера
Комунальні підприємства можуть бути постачальниками енергії, від яких ми залежимо в постачанні наших мереж, але вони також стикаються з надзвичайними ситуаціями на своїх електростанціях і звертаються до дизельних генераторів. У компаній є великі дизельні генератори, готові на випадок, якщо на їхній основній лінії електропостачання виникне аварія. Вони використовують генератори для вироблення електроенергії, достатньої для постачання енергії тисяч будинків, поки вони не зможуть знову підключити основне енергопостачання.

Дизель-генератори у цій галузі дозволяють бригаді електростанції мати достатньо часу для роботи з основним джерелом живлення. Вони також допомагають запобігти судовому позову з боку розгніваних клієнтів на комунальну компанію або її втрату на користь конкурентів зі стійким планом резервного копіювання.

Утворення
Школи, коледжі та інші вищі навчальні заклади не очолюватимуть список галузей, які потребують резервного генератора, але насправді в освітніх закладах є кілька систем, які покладаються на електрику. Перебої в подачі електроенергії означають набагато більше, ніж у студентів, які отримують частину дня. Звичайно, існують негаразди, які потребують зміни розкладу, що може стати серйозною проблемою, особливо в університетах. Відключення живлення може поставити під загрозу шкільні центри обробки даних, у яких зберігаються конфіденційні дані, і якщо системи ІТ-безпеки вийдуть з ладу, вони опиняться під загрозою. Детектори диму, розбризкувачі води, аварійне освітлення, сигналізація та дзвінки, а також електронні дверні системи – всі вони перебувають під загрозою при відключенні електроенергії. Загалом, втрата потужності залишає школи, учнів та співробітників уразливими перед декількома небезпеками. Школа без електрики не може забезпечити необхідної безпеки.

Військові
Це ще одна галузь, яка дуже залежить від дизель-генераторів. Солдатам у бою потрібне хороше та стабільне джерело енергії, яке можна переносити навіть у найсуворіші умови і при цьому ефективно працювати. Вони використовують дизельні генератори для широкого спектру застосувань, включаючи харчування свого обладнання, лікарень, освітлення своїх таборів та управління своїм ІТ-обладнанням та багато іншого.

На завершення цієї цікавої теми, можна відзначити те, що сьогодні дуже багато галузей життєзабезпечення, які потребують резервного джерела харчування.