Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Оренда генератора для зварювання

Оренда генератора для зварювання

автор
перегляди
2317 переглядів
автор
перегляди
2317 переглядів

Який вибрати зварювальний генератор?

Зварювальний генератор — спеціальний вид електричного обладнання, яке включає в себе вбудований апарат для зварювання. Таке обладнання автономне і забезпечує необхідний рівень потужності, підтримуючи безперервний режим зварювальної дуги. Якщо вам потрібно зварювальні роботи на об'єкті без підключення до основної електромережі, рекомендуємо взяти зварювальний апарат в оренду в Києві або Одесі. Зварювальний генератор також підходить для використання як резервне джерело живлення для приватного будинку або невеликого об'єкта.

Такий варіант практичний, а ціни на оренду зварювальників — всього від 200 грн/добу. Це набагато вигідніше, ніж купувати модель зі зварювальним апаратом вартістю як мінімум кілька тисяч доларів. Взявши напрокат все необхідне обладнання у нас, ви зможете виконати будь-які зварювальні роботи без зайвого клопоту. Фахівці RENTAL POWER подбають про сервісне обслуговування, доставку та відвантаження агрегату на об'єкт.

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ОРЕНДІ ЗВАРЮВАЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА

Залежно від виду зварювальних робіт та умов їх проведення необхідно звернути увагу на такі технічні характеристики агрегату:

Двигун (бензиновий, дизельний);

Витрати палива;

Вихідна потужність;

Напруга та кількість фаз.

Бензинові, зварювальні моделі середньої потужності забезпечують високу якість зварювального шва. Їх найчастіше використовують на будівельних майданчиках. Оренда генератора такого типу коштує відносно недорого. Ціни виправдовують себе: при ощадливій витраті палива агрегат безперервно працює 8-10 годин.

Дизельні моделі відрізняються вищою потужністю та ресурсом, здатні витримати високі навантаження навіть у складних кліматичних умовах. Ціна на таке обладнання вища. Дизельні станції використовуються для великих будівельних об'єктів і потужних електроінструментів зварювання.

ПЕРЕВАГИ ОРЕНДИ ЗВАРЮВАЛЬНИХ ГЕНЕРАТОРІВ У RENTAL POWER

Наші менеджери вибирають оптимальну модель під завдання клієнта. Враховуємо всі технічні характеристики та необхідну потужність для кожного випадку. З RENTAL POWER ви збережете ресурси та заплатите справедливу ціну за прокат зварювальних генераторів для зварювання у Києві та Одесі:

Основна характеристика ціноутворення за оренду електростанції - це потужність. Залежно від виду і кількості обладнання, що підключається, підбираємо найбільш економний і ресурсний агрегат.

Оптимальний рівень споживання палива збереже ваш бюджет. У нашому каталозі прокату представлені моделі із помірним споживанням палива. Середній показник безперервної роботи на 1 заправку (залежно від потужності): 10-12 годин.

Високі показники безпеки. Зварювальні моделі відрізняються наявністю захисних функцій, автоматичним регулюванням напруги та мікропроцесорним управлінням, що робить роботу з ними зручною та безпечною.

Компактність та мобільність. Зварювальні генератори відрізняються порівняно невеликими габаритами та легкою вагою. Пропонуємо оперативну доставку та підключення обладнання на об'єктах у Києві та Одесі.

Оренда генератора для зварювання в Rental Power - це швидке та зручне вирішення питання електропостачання в будь-яких умовах проведення будівельних або побутових робіт. Ви можете орендувати обладнання для зварювання на 1 добу, на місяць або кілька місяців. Ціна на прокат буде тим нижчою, чим більший термін оренди ви вибираєте.

Зв'яжіться з нами зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо підбору обладнання. Гарантуємо оперативне оформлення замовлення та швидку доставку повністю готового до роботи зварювального генератора на ваш об'єкт!