Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Як завести генератор в сильний мороз? Докладний чек-лист

Як завести генератор в сильний мороз? Докладний чек-лист

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
9235 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
9235 переглядів

Як завести генератор у сильний мороз?

Ці останні кілька місяців були яскравим прикладом того, наскільки непередбачуваною може бути погода. Нещодавні морози та снігопади позбавили електроенергії безлічі регіонів України, внаслідок чого багато будинків та підприємств не змогли нормально працювати. Завжди важливо освіжити свої знання про те, як забезпечити максимальну роботу ваших об'єктів, за харчуванням і щоб вони не підвели вас, коли вам найбільше потрібна електроенергія. Ми склали список кроків, які необхідно зробити, щоб запустити ваш генератор у погану погоду.

Наприклад, холодна погода може вплинути на генератор по-різному;

При 0 градусах батарея видаватиме менше половини струму, ніж зазвичай, а паливо та мастило можуть загуснути і стати смолистими, якщо буде особливо холодно. Дуже часто виникає питання, як завести бензиновий генератор?

Важливо регулярно перевіряти ваш генератор у нормальних умовах, щоб ви знали, що він працює на повну потужність. Ми рекомендуємо перевіряти ваш генератор кожні кілька місяців, і якщо ви знаєте, що холодна погода неминуча, може бути корисно запланувати додаткові перевірки та технічне обслуговування для впевненості.

1) Нагрівачі водяної сорочки
Переконайтеся, що вони підключені і працюють, вам не потрібно запускати його постійно, але вам потрібно буде прогріти генератор протягом декількох годин перед його запуском. Якщо у вас немає нагрівача з водяною сорочкою, це важлива інвестиція, оскільки якщо ви використовуєте джерело живлення в зоні, схильній до поганої погоди, це може мати значення між подачею електроенергії і відключенням електроенергії.

2) Акумулятор
Завжди тримайте акумулятор зарядженим до максимуму та переконайтеся, що зарядний пристрій перебуває в хорошому робочому стані. Якщо акумулятор розряджений, ви не зможете увімкнути його найближчим часом. Розряджена батарея – основна причина звернення до сервісного центру!

3) Перевірте посібник з експлуатації!
Це дійсно має бути першим портом заходу, але ми знаємо, що перегляд документів для пошуку керівництва – не перше, про що багато хто думає. У посібнику будуть докладно описані характеристики вашого генератора та будуть включені відомості про запуски в холодну погоду. Також важливо вказати марку і модель генератора, тому якщо вам буде потрібна допомога, ми зможемо допомогти вам отримати необхідні необхідні деталі та інформацію.

4) Огляньте генератор
Зробіть візуальний огляд і переконайтеся, що навколо генератора не збирається сміття, перевірте, чи немає витоків, калюж, плям або будь-яких інших ознак того, що щось не в порядку.

5) Базове обслуговування
Це життєво важливо незалежно від погоди, щоб забезпечити довговічність та надійність вашого генератора. Вам необхідно буде замінити моторне масло, повітряний фільтр, перевірити свічки запалення або розжарення, перевірити суміш охолоджуючої рідини радіатора і, як вже згадувалося, зарядити та перевірити акумулятор.

6) Перевірте цифрову панель керування.
Коли настає холодна погода, ви повинні знати, що деякі зі старих моделей можуть важко запускатися. Деякі можуть навіть не вмикатися або світитися, що ускладнює зчитування показань шкали. У нових моделей проблем не буде, але завжди важливо перевіряти.

7) Витяжка та вентиляція
Погана погода, особливо сніг, може викликати ядуху генератора, що завадить його запуску. Ви можете подумати про встановлення снігового козирка, щоб зменшити його, якщо генератор часто знаходиться під снігом. Жалюзі та віконниці також можуть вплинути на те, як холодне повітря потрапляє в систему під час запуску, оскільки ви не хочете шокувати систему потоком замерзаючого повітря під час запуску, тому гідравлічні жалюзі – найкраща функція для холоднішого клімату.

8) Перевірте паливо
Дизельне паливо іноді може утворювати гель при дуже низьких температурах, і якщо це станеться, ваш генератор напевно не даватиме вам енергію найближчим часом! Переконайтеся, що паливо у вашому баку оброблено відповідними антигелевими та антимікробними добавками. Гелеутворення не є серйозною проблемою, як це було раніше, але все ж таки важливо знати, що це може статися. Більшість постачальників палива оброблятимуть своє паливо будь-яким компонентом, що перешкоджає гелеутворенню.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо запуску вашого генератора або обслуговування та ремонту, зв'яжіться з нами, і наш відділ сервісу буде радий допомогти.