Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Оренда теплопушек

Оренда теплопушек

автор
перегляди
12864 переглядів
автор
перегляди
12864 переглядів

Оренда теплогармат

ТЕПЛОВІ ПУМШКИ НА ПРОКАТ У КИЄВІ ТА ОДЕСІ: ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ОРЕНДИ

Послугами оренди теплогармат найчастіше користуються для тимчасового обігріву великих просторів, складів, павільйонів та будівельних майданчиків. Спеціальні теплові гармати також можна використовувати для просушування будівельних розчинів та покриттів, прогрівання під час встановлення натяжних стель та інших ремонтних робіт.

Купівля потужної теплової гармати не окупиться, якщо придбати агрегат на один раз. Набагато вигідніше користуватися послугами оренди гармати від RENTAL POWER.

Ми пропонуємо теплове обладнання різних видів, потужності та конфігурацій:

1. Дизельні теплогармати на прокат. Через особливості принципу роботи широко використовуються в нежитлових приміщеннях, що добре провітрюються, або на відкритому повітрі.

Переваги: ​​мобільні, оснащені колесами, економно споживають електроенергію, швидко нагрівають приміщення та відрізняються високою потужністю, добре працюють за низьких температур у зимовий сезон.

Недоліки: у процесі роботи виділяє шкідливі речовини, тому можуть працювати тільки в приміщеннях, що добре провітрюються, або за їх межами з відведенням теплового рукава або окремим димарем. Дизельні моделі з невеликим об'ємом бака можуть працювати недовго.

2. Оренда газових теплогармат — вигідне рішення як для промислових об'єктів, так і для побутових потреб. Можна використовувати у житлових приміщеннях.

Переваги: ​​При згорянні газ не виділяє шкідливих продуктів горіння, встановлення відвідного димоходу або рукава не потрібне. ККД паливного згоряння в таких моделях дорівнює майже 100%. Агрегат можна підключати як до основної газової магістралі, так і до газового балона, забезпечуючи мобільність.

Недоліки: З метою безпеки варто встановлювати в приміщеннях, що провітрюються.

3. Електричні гармати на прокат. Вважаються найбільш безпечними та екологічними моделями, тому що для роботи таких агрегатів не використовується паливо. Малопотужні моделі до 5 кВт підключаються до звичайної мережі 220 Вт, потужніші агрегати підключаються до трифазної мережі 380 Вт.

Переваги: ​​безпечні, екологічні, ККД роботи – 100%, не спалює кисень.

Недоліки: витрата електрики в потужних моделях коштуватиме значно дорожче, ніж паливні гармати.

ОРЕНДА ТЕПЛОГРУШОК: ЯК ВИБРАТИ І НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ

Перш ніж замовити прокат теплової гармати, визначтеся з наступними параметрами, від яких залежатиме потужність та ціна:

Розміри приміщення чи відкритої території.

Яка вихідна температура на об'єкті/на вулиці і до якої температури потрібне нагрівання.

Тривалість підігріву.

Скільки людей буде у приміщенні, скільки є вільного місця для встановлення обладнання.

Зателефонуйте нам, щоб взяти теплові гармати в оренду без переплати за потужність. Проконсультуємо за видами обладнання та допоможемо підібрати оптимальні моделі під ваш запит та бюджет.

ЧОМУ ВИГІДНА ОРЕНДА Гармати в RENTAL POWER
Ми надаємо клієнтам безліч переваг:

Високоякісна техніка. Пропонуємо сучасні моделі від провідних імпортних виробників. Вибираємо найкращі агрегати у співвідношенні ціни та технічних характеристик.

Справедливі ціни на теплогармати. Допоможемо вкластися до бюджету та вирішити завдання без переплат за потужність та зайві функції. Довірте вибір обладнання професіоналам, ми допоможемо заощадити кошти на теплопушках.

Сервіс та технічне обслуговування. Усі агрегати перед доставкою перевіряються технічними фахівцями. Також ви можете звернутися до нас у будь-який момент за допомогою та сервісним обслуговуванням/дозаправкою теплових гармат.

Комфортні умови оренди теплогармат у Києві, Одесі та інших регіонах України. Оперативно оформляємо замовлення, підписуємо договір та доставляємо обладнання на об'єкт. Заставна сума не потрібна.