Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Оренда обладнання / оренда дизельного компресору

Оренда дизельного компресора

Тиск (бар): 7
Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Дизельний компресор SULLAIR S65
:
Продуктивність (л / хв): 3700
від 1500 грн з ПДВ

ОРЕНДА КОМПРЕСОРА В КИЄВІ: ВИБІР І ПЕРЕВАГИ

Компресори використовуються як джерело стисненого повітря для проведення будівельних, дорожніх, сервісних та фарбувальних робіт. Вартість покупки такого обладнання висока, і за одноразового використання витрати не окупаються. Ціна на оренду компресора значно нижча, особливо з урахуванням того, що ви не витрачаєте додаткові кошти на сервісне обслуговування та зберігання обладнання.

У нашому каталозі широкий вибір компресорів різних видів та потужності для вирішення цілого спектру завдань. За допомогою спеціалізованих компресорів можна:

Демонтувати бетонні, цегляні стіни та перегородки.

Демонтувати асфальтне покриття, провести ремонт доріг.

Очистити фасади, металеві конструкції.

Пробурити свердловини.

Приготувати будівельні розчини.

Продуть трубопроводи.

Демонтувати палі, підпори, колони.

Опресувати опалювальні системи.

Розпушити твердий, мерзлий ґрунт.

Залежно від виду та тривалості зміни, вам можуть знадобитися агрегати різних типів та потужності. Найбільш затребуваними вважаються 3 види обладнання:

1. Поршневий компресор на прокат беруть щодо нетривалих робіт. Якщо пневмоінструмент задіяний на кількох етапах усієї зміни, можна сміливо вибирати поршневі моделі. Найчастіше затребувані в автомайстернях та СТО, також підійдуть для побутового застосування.

2. Оренда ремінних компресорів необхідна, коли необхідно забезпечити безперервну роботу інструменту тривалий час. Оскільки ремінні варіанти нагріваються повільно, вони здатні забезпечити високу ефективність тривалий час. Даний вид обладнання застосовується на великих будмайданчиках, під час ремонту доріг, у майстернях та промислових об'єктах.

3. Гвинтові компресори на прокат застосовуються при підвищених навантаженнях. Це найбільш витривалі агрегати, можуть працювати протягом усієї зміни в безперервному режимі.

Щоб підібрати необхідний тип компресора для ваших завдань, зв'яжіться з нами для консультації. Розповімо про переваги різних варіантів та допоможемо заощадити кошти на послугах оренди.

ПРОКАТ КОМПРЕСОРУ В КИЄВІ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ОБЛАДНАННЯ
Вибираючи компресор на прокат, необхідно звернути увагу на такі параметри, як тип живлення, продуктивність та об'єм ресивера.

Оренда дизельного компресора затребувана для будівельних майданчиків, доріг та об'єктів далеко від основних електромереж. Такі агрегати дозволяють проводити будівельні роботи у польових умовах в автономному режимі.

Електричні агрегати підключаються до основної мережі з напругою 220 або 380 В.

Для проведення необхідних робіт компресор повинен мати достатню продуктивність. Сумарна потреба обсягом стисненого повітря підраховується шляхом складання потреб кожного інструменту +20-30% запасу потужності задля забезпечення безперебійної роботи. Якщо створюється розгалужена пневмолінія, також враховується кількість підключень.

Обсяг ресивера фактично показує тривалість роботи агрегату без нагнітання, і, тривалість зміни. Для нетривалої роботи підійдуть моделі з об'ємом ресивера 50 л, а для тривалих змін – від 100 л і більше.

Якщо ви хочете орендувати компресор від провідних імпортних виробників за оптимальною ціною, зв'яжіться з нами зараз. Допоможемо визначитися з вибором найкращої моделі у співвідношенні ціни та якості.

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7