Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Оренда обладнання / Оренда віброплит

Оренда віброплити

Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Віброплита BPR 35/60 D
Потужність плити (кВт): 3
Швидкість (м / хв): 25
від 700 грн з ПДВ
Віброплита BPR 70/70 D
Потужність плити (кВт): 9,3
Швидкість (м / хв): 25
від 1000 грн з ПДВ

ОРЕНДА ВІБРОПЛИТИ У КИЄВІ: ЧИ ВИГІДНИЙ ПРОКАТ ТРАМБУВАННЯ?

Вібротрамбовки використовують для ущільнення різного покриття у будівельній сфері, при ремонті та укладанні магістралей, паркувальних, дитячих зон та відкритих спортивних територій. Віброплити також можуть використовуватися і в приватному будівництві - наприклад, для будівництва або реконструкції дачних котеджів, таунхаусів.

Ціни на віброплити у Києві при покупці досить високі, особливо якщо говорити про якісні імпортні моделі з хорошою потужністю. Придбання такого обладнання доцільно у разі його використання на постійній основі, якщо агрегат потрібен для разового проведення робіт або на сезон, вигідніше взяти в оренду віброплиту.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ВІБРОПЛІТУ НА ПРОКАТ?
У RENTAL POWER представлений широкий асортимент віброплит різної потужності та ваги. За даними параметрами можна вибирати обладнання під різні завдання:

Легкі агрегати вагою 90-160 кг використовуються найчастіше для побутових потреб. Підходять для укладання бруківки, тротуарної плитки, ущільнення бетону та асфальту.

Середні важать 200-500 кг і використовуються для будівництва капітальних будівель та об'єктів, укладання та реставрації доріг, швидкісних шосе. Застосовуються для ущільнення ґрунту, асфальтових покриттів, насипних матеріалів.

Тяжкі вагою понад 500 кг застосовуються для створення надщільних поверхонь з великою глибиною ущільнення.

За типом двигуна ми пропонуємо такі моделі:

Оренда електровіброплити. Використовуються, коли є доступ до стаціонарної мережі або автономних джерел живлення (також у нас ви можете взяти в оренду генератори).

Оренда бензинових трамбувальних машин. Найзатребуваніший варіант для побутових робіт та проведення будівництва/ремонту невеликого масштабу.

Дизельні віброплити у прокат. Відрізняються високою продуктивністю та витривалістю, найкраще підходять для тривалої роботи в автономному режимі.

На що варто звернути увагу при виборі оренди віброплити?

Декілька важливих параметрів: вибір маси трамбувальної машини залежатиме від типу та товщини поверхні ущільнення. Для ґрунтів до 150 мм підійдуть легкі моделі. Понад 150 мм вже йдуть апарати середньої маси. Якщо укладається асфальт або інших ґрунтів завтовшки 300-600 мм, використовуються важкі вібротрамбовки.

Не менш важливий параметр – віброзусилля апарату. Чим більше цей показник, чим краща якість трамбування. Сила удару в потужних моделях може дорівнювати 5 тонн.

Також варто враховувати площу робочої поверхні. Залежно від умов та завдань, в одних випадках доцільніше взяти в оренду віброплиту з великим параметром площі (наприклад, коли площа трамбування знаходиться під рівними кутами на відкритій поверхні) або з меншим (якщо площа трамбування знаходиться у важкодоступному місці).

Яка середня продуктивність однієї віброплити у найм?

Продуктивність залежить від технічних характеристик моделі, особливостей робочої площі та типу ущільнюваної поверхні. Якщо брати усереднений показник: 8-10 м2 на хвилину. Це 450-600 м2 за годину або до 3000 м2 за зміну.

Знову ж таки, це середнє значення. З деякими агрегатами за хороших робочих умов можна обробити до 5000 м2. Тут також варто враховувати тривалість робочих фаз та паузи, необхідні для остигання двигуна.

ВЗЯТИ В ОРЕНДУ ВІБРОПЛІТУ: ЦІНИ В КИЄВІ
Вартість оренди вібротрамбовки залежатиме від моделі та терміну оренди обладнання. Легкі моделі коштуватимуть від 200 грн на добу, потужніші: 300-500 грн на добу. Чим більший термін оренди замовляєте, тим нижча ціна послуг. Мінімальний термін оренди: 1 доба.

Зв'яжіться з нами зараз, допоможемо підібрати оптимальні моделі трамбувальних машин в оренду в рамках вашого бюджету.

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7