Заявка
Контактна інформація:
Введіть ім'я та прізвище, тільки кирилиця
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Пристрій паливного бака генератора

Пристрій паливного бака генератора

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
3568 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
3568 переглядів

Влаштування паливного бака генератора
Генератори постачають допоміжну електроенергію під час перебоїв у подачі електроенергії від місцевої розподільної компанії. Це досягається за рахунок використання вхідної механічної енергії для ініціювання згоряння палива і перетворення енергії, що вивільняється в електричну. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися більше про те, як генератор виробляє електроенергію. Якщо під час перебоїв у подачі електроенергії генератор не має палива, то призначення генератора втрачається. Отже важливо зберігати паливо, щоб такого не сталося. Паливо зберігається у паливних баках спеціальної конструкції. При виборі та встановленні відповідного паливного бака генератора необхідно враховувати кілька факторів.

Визначення ємності паливного бака
Спочатку потрібно визначити, скільки палива вам потрібно зберігати, так як це визначить ємність вашого паливного бака. Розрахуйте мінімальну ємність сховища, спочатку оцінивши такі три параметри.

(1) Аварійний запас: скільки палива вам знадобиться на випадок затримок із поставками чи надмірного споживання?

(2) Термін доставки: Який час потрібен для закупівлі палива у постачальника до місця встановлення генератора?

(3) Запас часу виконання замовлення: скільки палива потрібно для роботи вашого генератора під час виконання замовлення?

Грунтуючись на трьох вищезгаданих параметрах, мінімальні вимоги до сховища визначаються як:

Мінімальна ємність зберігання = аварійний запас + запас часу виконання

Який рівень ємності для зберігання палива вам найбільше підходить?

У разі перебоїв у подачі електроенергії, які відбуваються нечасто або нетривало, меншого резервуару буде достатньо для задоволення ваших потреб у паливі. Однак вам потрібно буде купувати паливо найчастіше невеликими партіями, щоб поповнювати бак. Незважаючи на низькі початкові вкладення (капітальні витрати) в установку резервуара для зберігання та низькі витрати на технічне обслуговування, вартість доставки одиниці палива буде вищою.

Великі резервуари для зберігання потрібні, коли генератор використовується для підтримки великих комерційних підприємств або де відключення електроенергії часті та тривають протягом тривалих періодів часу. І тут можна купувати паливо рідше й великими партіями. Однак ви понесете вищі початкові витрати (капітальні витрати) на встановлення резервуара для зберігання. Витрати на технічне обслуговування також будуть високими у довгостроковій перспективі. З іншого боку, вартість доставки одиниці палива знижується, оскільки ви можете замовити доставку великої кількості пального за один раз. Однак, вам також необхідно враховувати приховані витрати, пов'язані з небезпеками зберігання більшої кількості палива.

Перед остаточним встановленням ємності сховища необхідно укласти договір на постачання палива із постачальником. Здатність продавця постачати необхідну кількість із необхідною періодичністю має бути оцінена, а штрафи за невиконання зобов'язань мають бути включені до контракту.

Типи паливних баків:
Паливні баки генераторів зазвичай бувають трьох типів:

Резервуари бази
Підземні резервуари для зберігання
Наземні резервуари для зберігання
Надземні резервуари
Якщо вам потрібно зберігати менше 1000 галонів палива, вам потрібні додаткові баки. Як випливає з назви, додаткові резервуари призначені для встановлення над землею, але нижче за основу генераторної установки.

Базові резервуари мають прямокутний поперечний переріз і є резервуарами з подвійними стінками. Це допомагає запобігти розливу палива у разі витоку. Обидва резервуари мають бути виготовлені із зварної сталі товстого перерізу. До основного резервуару приєднано кілька трубопроводів та фітингів, важливими з яких є подача та повернення палива, випуск повітря, аварійний клапан скидання тиску та сигналізація високого та низького рівня палива. Система наповнення бака повинна бути спроектована таким чином, щоб не було витоку під час заповнення, а клапан впуску автоматично закривається, коли бак заповнений на 95%. Після установки первинний резервуар випробовується під тиском 2 кг на кв. см, а вторинний резервуар – під тиском 1кг на квадратний див.

Підземні резервуари для зберігання
Якщо вам потрібно зберігати більше 1000 галонів палива, ви можете вибрати підземні резервуари або наземні резервуари. Підземні резервуари для зберігання більш дорогі в установці, але мають триваліший термін служби, оскільки вони захищені від навколишнього середовища. Підземні резервуари для зберігання можуть бути виготовлені із пластику, армованого скловолокном. Такі резервуари зазвичай мають ребра для забезпечення міцності конструкції. В якості альтернативи підземні резервуари для зберігання можуть бути виготовлені зі сталі, але з відповідним катодним захистом від корозії від ґрунтових вод. Так само трубопровід від підземного резервуару для зберігання до генератора мо 

жет бути з армованого скловолокном пластику або зі сталі з катодним захистом.

Витіки та розливи в системах підземних резервуарів можуть бути дорогими та складними для усунення. Такі системи повинні бути оснащені обладнанням та процедурами запобігання переливам та розливам. У гіршому випадку установка підземних резервуарів для зберігання повинна бути такою, щоб розливи або витікання палива локалізувалися в обмеженій області. Таким чином, підземна частина оточена бетонною підлогою та стінами. Після того, як підземні резервуари-сховища будуть встановлені на цій території, зовнішня частина засипана піском та гравієм.

Надземні резервуари для зберігання дизельного палива Надземні резервуари для зберігання дизельного палива

Судячи із назви, ці резервуари встановлюються над землею. Хоча вони схожі за конструкцією на підземні резервуари для зберігання палива, існує велика різниця в процедурах встановлення двох типів резервуарів для зберігання палива. Це з різними чинниками, які необхідно враховувати для мінімізації небезпек. Наземні резервуари для зберігання становлять небезпеку виникнення пожежі з ризиком поширення вогню на інші об'єкти, що знаходяться поблизу. Тому ці резервуари мають бути встановлені на мінімальній вказаній відстані від інших об'єктів. Для стримування розливів та витоків навколо наземних резервуарів для зберігання мають бути побудовані греблі. Вільний обсяг, обмежений дамбами, зазвичай має становити 110% обсягу резервуарів. Наземні резервуари також повинні бути захищені від погодних умов відповідними захисними конструкціями.

Сертифікати
Паливні баки генератора та відповідні трубопровідні системи вимагають попереднього затвердження перед встановленням. Це вимога як для промислових підприємств, але й паливних баків, використовуваних для побутового чи комерційного використання. Тільки резервуари дуже малої місткості можуть бути звільнені з дозволів. Ви повинні подати пропозицію до Управління пожежної охорони штату. Деталі, які мають бути надані, включають виробничі креслення, листи технічних даних для всіх компонентів, що купуються додатково, пропоновані елементи керування та електричні схеми, пропоновану компоновку трубопроводів та інструкції виробника з встановлення.