Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Паливо для генераторів. Хороше паливо – справна дизельна електростанція

Паливо для генераторів. Хороше паливо – справна дизельна електростанція

Промислові та комерційні резервні генератори енергії служать важливою метою. Вони забезпечують надійний джерело резервного харчування для підприємств будь-якого типу та розміру.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
1555 переглядів

Промислові та комерційні резервні генератори енергії служать важливою метою. Вони забезпечують надійний джерело резервного харчування для підприємств будь-якого типу та розміру.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
1555 переглядів

Промислові та комерційні резервні генератори енергії є важливою метою. Вони забезпечують надійне джерело резервного харчування для підприємств будь-якого типу та розміру. Незалежно від того, чи є ваша установа лікарнею, центром обробки даних, продуктовим магазином, виробничим підприємством, підприємством з переробки харчових продуктів, нафтовою свердловиною або будь-яким іншим типом об'єкта, резервне харчування має важливе значення для підтримки роботи за розкладом та на повну силу за будь-яких обставин. Резервне харчування дозволяє підприємству зберігати електроенергію у разі відключення електроенергії, відключення електроенергії або будь-якої іншої надзвичайної ситуації, що призводить до втрати потужності. Дизель-генератори спроектовані таким чином, щоб спрацьовувати будь-якої миті з мінімальним перериванням (у поєднанні з автоматичним перемикачем), так що робота може продовжуватися у звичайному режимі. Відомо, що дизельні генератори надійні і заслуговують на довіру, особливо при правильному обслуговуванні.

Профілактичне обслуговування дизельних генераторів та управління паливом
Коли обговорюється технічне обслуговування дизельного генератора, розмова часто обертається навколо перевірки банку навантаження, своєчасного видалення зношених деталей або модернізації компонентів генератора, перевірки рівнів рідини, перевірки акумуляторної батареї та очищення з'єднань, а також перевірки показань та індикаторів панелі керування. Однак не менш важливим, ніж усі ці фактори профілактичного обслуговування є управління дизельним паливом. Щоб повністю захистити вашу організацію у разі збою харчування, у вас має бути як мінімум три речі:

1) надійний резервний генератор енергії

2) справний резервний генератор енергії

3) постачання чистого палива на місце для роботи цього генератора під час простою.

Очищення дизельного пального
Дизельне паливо часто може працювати від 6 до 12 місяців без будь-якого обслуговування, а в деяких випадках навіть довше, але безумовно не вічне. У минулі роки дизельне паливо було виключно довгий термін зберігання, але останнє покоління дизельного палива, змінило це. Хоча викид CO2 може бути чистішим, непередбачуваним наслідком цього стало те, що тепер у нас є паливо з великою кількістю присадок, яке підходить для двигунів, не призначених для цього, і вимагає набагато більшого керування та контролю, ніж будь-коли раніше, тому що воно більш сприйнятливе до бактеріальних захворювань. Зростання та накопичення осаду. Все дизельне паливо з часом псується, і чим довше воно знаходиться в резервуарі для зберігання або у вашому дизельному генераторі, що простоює, тим більше ймовірно, що воно почне псуватися. Коли дизельний електрогенератор працює на брудному дизельному паливі, це може призвести до накопичення бруду, засмічення фільтрів та безлічі інших проблем. Накопичення осаду та засмічення фільтрів усередині дизельного генератора можуть призвести до неефективної роботи генератора або взагалі відсутності його роботи під час відключення електроенергії. Несправність електрогенератора може призвести до серйозних наслідків - пошкодження агрегату, недостатньої потужності для покриття всіх основних систем і навіть загрози простою під час аварійної ситуації.

Загальний стан дизельного палива, що знаходиться в паливних баках вашого дизельного генератора, повинен бути предметом уваги і, безумовно, не повинен бути випущений з уваги. Дизельне паливо - це органічна речовина, яка згодом починає розкладатися природним шляхом. Цього процесу не можна уникнути, коли вода зазвичай потрапляє всередину або під час подачі палива, або під час конденсації, і саме це запускає зростання бактерій. Єдиний захист від руйнування дизельного палива з часом - це регулярна оцінка та очищення палива, що часто називається поліруванням палива. Полірування палива зазвичай включає відбір проб, тестування та аналіз палива, а також стерилізацію та очищення твердих частинок, бактерій, грибків і іржі за допомогою хімікатів і фільтрів, а іноді і розчинів на основі водоростей, залежно від продукту або постачальника, якого ви Ви використовуєте для цього типу послуг.

Переваги чистого дизельного палива
Коли резервний дизельний електрогенератор працює на чистому дизельному паливі, відбувається таке:

Очищає та змащує систему упорскування.
Паливні форсунки набагато рідше виходять із ладу.
Витрати на технічне обслуговування можуть бути нижчими
Скупчення осаду (осад, іржа, вода тощо. буд.) стає меншою проблемою.
Дизельний електрогенератор працюватиме з меншою кількістю диму.
Більш надійне паливо для простоїв та аварійних ситуацій.
Виявлення проблем із паливом дизельного генератора

Якщо дизельне паливо у вашому дизельному генераторі та/або паливному баку не відбиралося, не аналізувалося та не контролювалося, то у паливному баку або в самому генераторі може статися таке:

Паливо усередині бака стане темним.
Резервуар бу

дет видавати незвичайний запах.
На дні резервуару утворюється осад.
Вихлоп двигуна генератора буде темного кольору під час роботи.
Паливні магістралі та/або фільтри генератора будуть забиті.
Пошкодження системи запуску (акумулятор, реле та електричні компоненти)
Паливний насос високого тиску та форсунки засмічені або пошкоджені.
Потужність генератора та робота двигуна можуть бути нестабільними.
Брудне дизельне паливо проти чистого
Крапка, в якій «хороше» паливо перетворюється на «погане», не завжди очевидна. Інакше кажучи, трансформація - це поступовий процес, що відбувається з часом. Дуже важливо, щоб паливо дизельного генератора періодично відбиралося, перевірялося та підтримувалося, щоб гарантувати його цілісність. Якість палива залежить від надійності дизельного генератора.

Паливні баки можуть бути підставкою для генератора.

Однією з переваг генераторів природного газу є те, що вони часто не вимагають зберігання палива, комунальне підприємство зазвичай зберігає його для вас, а ви відкачуєте газ у міру потреби. Це може бути дуже зручно, особливо для побутових генераторів, коли ви маєте доступ до надійної газової лінії. Однак для більших промислових підприємств або операцій без прямого газопроводу логістика стає набагато складнішою, і необхідно враховувати багато факторів. Хоча це трапляється нечасто, якщо трапиться сильний шторм, і газову лінію буде відключено або якимось чином порушено, вам не пощастило. Встановлення нової лінії у віддалених місцях може тривати рік чи два. На ринку є кілька компаній, які пропонують зараз доставити до вас компресори та трейлери, заповнені газом, так що в деяких випадках це може мати сенс. Є також кілька цікавих варіантів подвійного палива (двопаливні, що працюють як на дизельному, так і на природному газі), які останнім часом також викликають хвилю, що може мати сенс, особливо у додатках з основною потужністю.

Рекомендації щодо пропану
Генератори пропану менш поширені у великих комерційних операціях з причин логістики та вартості, але для невеликих генераторів це може бути добрим варіантом (зазвичай до 200 кВт). Вони нічим не відрізняються від газового гриля на пропані, який ви, швидше за все, використали в якийсь момент. У вас є резервуар, в якому зберігається пропан, підключений до генераторної установки. Пропан має більш високу температуру кипіння, ніж природний газ, тому його можна доставляти вантажівкою та зберігати у резервуарах на місці.

Планування запасу палива від постачальника послуг
Ще один важливий аспект управління паливом - це визначення того, як ви отримуватимете паливо під час тривалого простою. Ось деякі ключові питання:

Який ваш запас палива на місці і ви плануєте використати це паливо під час надзвичайної ситуації
Вам потрібно більше місць для зберігання на місці або більший паливний бак
Чи потрібне вам нормування електросистеми для економії палива під час кризи (відключення другорядних систем, обмеження використання потужних пристроїв тощо).
Наскільки близьким до вашого розташування є ваш поточний постачальник палива?
Що ваші постачальники палива планують у разі серйозних відключень (сильні урагани, відключення електроенергії тощо. буд.)
Якщо ви не знаєте відповідей на будь-які або всі ці типи питань, ми рекомендуємо звернутися до місцевого постачальника паливних послуг за допомогою, щоб допомогти вам розпочати роботу. Різні постачальники послуг з дизельного палива, розташовані по всьому світу, пропонують послуги з аналізу палива, технічного обслуговування та доставки палива. Постачальники паливних послуг не тільки можуть оцінити стан палива, яке зараз зберігається в паливному баку вашого дизельного генератора, але також можуть надати вашому підприємству постачання палива та відповідні резервуари для зберігання палива (якщо ви цього ще не зробили). мати їх), а також всі інші послуги з технічного обслуговування, необхідні для підтримання вашого дизельного палива та генератора у відмінному стані.