Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / ТОП 10 причин взяти в оренду генератор

ТОП 10 причин взяти в оренду генератор

Ви хочете генератор, але у вас обмежений бюджет? Купівля генератора може бути стомлюючої роботою, і не всім під силу. Чи є легкий вихід? Так звичайно! Взяти генератор в оренду.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
1722 переглядів

Ви хочете генератор, але у вас обмежений бюджет? Купівля генератора може бути стомлюючої роботою, і не всім під силу. Чи є легкий вихід? Так звичайно! Взяти генератор в оренду.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
1722 переглядів

Ви хочете генератора, але у вас обмежений бюджет? Купівля генератора може бути стомлюючою роботою, і не всім під силу. Чи є легкий вихід? Так звісно! Взяти генератор у найм. Ось 10 причин не купувати генератор, а натомість скористатися орендою генератора.

1. Рятує вас від позбавлених витрат
У наші дні багато комерційних стартапів пропонують легку оренду генераторів, оскільки покупка такої громіздкої машини - головний біль на особистому рівні, як і процес обслуговування. Якщо ви - компанія, якій потрібна величезна кількість генераторів, їхня оренда заощадить вам багато сил та ресурсів.

2. Запальничка у кишенях
Якщо ви не будете прагнути простого підключення до електрики, генератори не будуть використовуватися щодня. Зазвичай вони потрібні час від часу і в основному на короткий період часу. Було б поганим рішенням вкладати гроші у покупку генератора, який довго не використовуватиметься.

3. Економить витрати на обслуговування та роботу
Володіння генератором вимагатиме великого обсягу робіт з технічного обслуговування, які виконуватимуться лише професійними техніками. Навіть якщо ваш генератор не використовується регулярно, він потребуватиме регулярного обслуговування.

4. Вільний вибір
Коли ви орендуєте генератор, у вас є свобода вибору будь-якого типу, залежно від ваших вимог. Вимога може змінюватися іноді. Якщо потрібно менше резервних джерел, вам знадобиться генератор меншого розміру. І тоді, якщо колись вам знадобиться генератор для більшого енергоспоживання, то перший вам не знадобиться. Отже, оренда генератора – відкритий варіант вирішення таких проблем.

5. Люди з оренди знають свою справу
Оренда генераторів здійснюється і обслуговується людьми, які добре знаються на генераторах, і тому вони будуть давати вам професійні рекомендації на кожному етапі. Починаючи з доставки до встановлення та використання, кожну процедуру будуть проводити люди, які професійно володіють генераторами, і вам не доведеться турбуватися про додаткові турботи.

6. Немає потреби у страхуванні та гарантійному покритті
Страхування та інші документи, такі як гарантія на генератор завжди утомлюють. Компанії з оренди генераторів завжди в курсі таких документів, і вам нема про що турбуватися. У разі будь-яких проблем компанія розгляне можливість оренди генератора.

7. Дотримання законів
Компанії з оренди добре обізнані про закони та правила, пов'язані з використанням генераторів у вашому районі. Такі, як рівень створюваного шуму чи викиди. Всі ці правила будуть суворо дотримуватися орендної компанії, і вам не доведеться без необхідності звертати увагу на них.

8. Інфраструктура ощадної компанії
Якщо ви стартап, який планує рости і хоче менше витрачати на інфраструктуру, то оренда великих генераторів буде найкращим варіантом. Таким чином вам не доведеться витрачати додаткові кошти на створення постійної інфраструктури для генераторів.

9. Швидко реагує на стихійні лиха
Коли трапляється стихійне лихо і всі ваші електроспоживачі зазнають невдачі, або ж основний сервер, оренда генератора - найкраще рішення для вас. Вони забезпечують доставку та встановлення навіть під час стихійного лиха.

10. Немає потреби у додаткових співробітниках
Наймання технічних фахівців та оплата запчастин буде досить важкою роботою. З іншого боку, оренда надасть вам генератори, що добре обслуговуються, і завдання ремонту буде найменше для вас. Вам не доведеться наймати спеціалістів виключно для генераторів вашої компанії.

Як бачимо оренда генератора дійсно зручно та практично. А найголовніше – економно. Насправді причин орендувати генератор набагато більше, ніж 10. Ми вирішили зібрати найголовніші, щоб у Вас не залишилося сумнівів.