Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Топ 10 кращих світових компаній з виробництва дизельних генераторів

Топ 10 кращих світових компаній з виробництва дизельних генераторів

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
14734 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
14734 переглядів

Це найкращі виробники генераторів, про які слід пам'ятати, коли ви думаєте про покупку чи оренду генератора.

Нижче буде представлено низку компаній, що зарекомендували себе надійністю та якістю техніки, яку виробляють. Ми не будемо їм надавати їм місця від 1-10, а просто в хаотичному порядку розповімо про переваги кожної.

Himoinsa
Himoinsa виробляє та продає генератори по всьому світу. Вони пропонують дизельні та газові, гібридні електростанції, освітлювальні вежі та паралельні системи. Лінійка дизельних генераторів HIMOINSA доступна в діапазоні потужностей від 670кВА до 3.000кВА та промислового діапазону (4кВА-800кВА).

Компанія – вертикальний виробник – це гарантує повний контроль над виробничим процесом та підвищує ефективність. Компанія може розробляти та адаптувати продукцію відповідно до специфікацій замовника для кожного проекту. Це один із аспектів, який робить їх унікальними у цьому списку провідних виробників генераторів у світі.

Їхні генераторні установки спроектовані так, щоб усі компоненти були ідеально інтегровані, це забезпечує ефективність агрегатів та дозволяє їм надавати розширені гарантії. Це не тільки знижує експлуатаційні витрати та час простою на обслуговування, але й особливо актуально, коли виконання вимог у таких секторах, як гірничодобувна промисловість та будівництво. Крім того, це означає, що компанія може легко поставити всі OEM деталі, які можуть знадобитися для пристрою. Звукоізоляція приміщень також інтегрована у навіси, що робить їх ідеальними для використання у сфері проведення заходів або у громадських місцях.

Aggreko
Компанія Aggreko, заснована в Нідерландах, працює у шести країнах на різних континентах. Вона має офіси, відкриті в Західній Європі, США та Австралії, а також меншу кількість офісів в Африці, Латинській Америці, на Близькому Сході та в Азії. Він пишається тим, що є єдиним тимчасовим постачальником електроенергії під час Олімпійських ігор у Пекіні (2008 р.) та Олімпійських ігор у Лондоні (2012 р.).

Вони надають генератори від 15 кВА до 2000 кВА в окремих блоках, а також багатомегаватні блоки, що використовують блоки 1250 кВА, з'єднані разом. Це перша компанія нашого списку 10 найбільших виробників генераторів, яка надає комплекти. Вони мають генератори як малих, так великих будівельних проектів. Важливо відзначити, що Aggreko не продає обладнання, а натомість пропонує своїм клієнтам енергетичні пакети, включаючи проектування та проектування, для введення в експлуатацію та експлуатації.

SDMO
SDMO – лідер у Франції та 3-й за величиною виробник генераторів у світі. Компанія проектує, виробляє та продає стандартні генераторні установки потужністю від 1 кВА до 3000 кВА, які відповідають усім вимогам до потужності. SDMO® Industries також застосовує свій інженерний досвід для задоволення специфічних вимог, проектуючи електростанції за індивідуальним замовленням. Компанія пропонує повний комплекс послуг "під ключ": від проектування до монтажу. Динамізм її політики обслуговування клієнтів гарантує довгострокову працездатність об'єктів у всьому світі.

Atlas Copco
Atlas Copco була заснована ще 1873 року. Компанія пропонує портативні та стаціонарні генератори. Їхні стандартні моделі забезпечують потужність від 1,6 до 2250 кВА. Компанія працює із підрядниками з усього світу. Вони намагаються збалансувати своє проникнення на ринок за рахунок прямих операцій та місцевих дилерів. Вони віддані інноваціям, які генератори енергії перевірені і розраховані на тривалий термін служби.

Серія мобільних генераторів QES компанії Atlas Copco - це найбільш практичний та передбачуваний вибір потужності, що пропонує ідеальний баланс між продуктивністю та доступністю, що дозволяє без проблем задовольнити потреби в резервному живленні у будівельній та орендній галузях.

Ці генератори спроектовані та спроектовані з урахуванням вимог замовника, щоб забезпечити найкраще рішення для подачі повітря, що поєднує у собі продуктивність, ефективність, надійність, безпеку та зручність. "Наша позиція полягає в тому, що генератор належить клієнтам, тому віддайте його так, як вони цього хочуть", - сказав Девід Стенфорд, керівник напряму бізнесу Atlas Copco Power Technique.

Генератори оснащені зручним контролером контролю якості з незалежними панелями управління та живлення, а також можуть запускатись віддалено. Машини готові до роботи лише за кілька секунд; від холодного пуску для включення потрібно всього два натискання, а повна стабільна потужність досягається за десять секунд.

Caterpillar
Caterpillar входить до десятки провідних світових виробників генераторів з гарною репутацією. Вони пропонують найширший спектр доступних специфікацій. Їх дизель-генератори встановлені потужністю від 7,5 до 17550 кВА для різних проектів. Кожен із їхніх генераторів виготовлений для оптимальної роботи. Їхній генер

атори мають такі особливості, як загартовані колінчасті вали, великі площі підшипників, високоміцні блоки та підшипники з алюмінієвого сплаву на сталевій основі, що забезпечують більш тривалий термін служби. Вона має дилерів майже в кожній країні, і вона пропонує експертні послуги та підтримку через свої місцеві представництва.

PRAMAC
Досвід Pramac у галузі генераторів сягає 1966 року, завдяки чому досвід у галузі високих технологій є сьогодні найважливішою перевагою їхньої компанії.

Завдяки вертикально інтегрованому виробничому процесу Pramac гарантує, що вся продукція розробляється та поставляється з найвищою якістю та високою продуктивністю, щоб повністю задовольнити потреби клієнтів. Для всього процесу потрібні компоненти високої якості, і Pramac покладається на міцні стратегічні відносини з партнерами по компонентам першого рівня.

Африка є одним з найважливіших ринків для Pramac як глобального виробника генераторів як для дизельних, так і для газових генераторів. Попит на енергію в Африці продовжує зростати з величезною швидкістю, і регіон потребує високоякісної та довговічної продукції, щоб задовольнити цей попит. Pramac вже тривалий час фокусується на цьому ринку, і це дає їм дуже хороші та стійкі результати завдяки відданій регіональній команді та довгостроковим місцевим партнерам.

Cummins
Cummins - світовий лідер у розробці та виробництві двигунів та обладнання для вироблення електроенергії. Він забезпечує генераторні установки потужністю 15 кВА та 500 кВА. Вони пропонують гарантію з одного джерела, планове обслуговування та постійне аварійне обслуговування 24 години на добу, сім днів на тиждень, а також оренду резервного джерела енергії через мережу постачальників. Ключовий бізнес Cummins Middle East знаходиться в Дубаї, ОАЕ, але зростання ділової активності компанії спостерігається в Катарі, Бахрейні та Омані.

Endress виробляє високу якість, надійність та особливу технологію генераторів змінного струму, а також займається орендою та будівництвом, а також протипожежною промисловістю. Вони також мають систему моніторингу E-RMA, за допомогою якої можна відстежувати та контролювати їх генераторну установку з мобільного телефону або ноутбука.

FG Wilson
FG Wilson розробляє та виробляє дизельні та газові генераторні установки. Компанія FG Wilson щойно випустила нове покоління орендованих дизельних генераторів Professional Rental Operator (PRO). Його генератори, які мають великий попит, в основному використовуються на будівельних майданчиках потужністю від 6,8 до 2500 кВА. Тим не менш, компанія пропонує генератори від 10 кВА до 2200 кВА, щоб задовольнити потреби клієнтів. Він забезпечує механічну підтримку від передпродажної та післяпродажної підтримки для встановлення, введення в експлуатацію та укладання контрактів AMC. Бізнес компанії походить з регіону Близького Сходу, включаючи Ірак та Афганістан.

Grupel
Генератори Grupel виготовлені із високоякісних матеріалів та компонентів європейського виробництва. Компанія виробляє як стандартні електрогенератори, і спеціальні проекти, адаптовані до потреб кожного клієнта.

У Португалії Grupel є національним лідером у виробництві генераторів. Вони пропонують висококваліфіковану технічну підтримку та обслуговування запасних частин, адаптований до будь-яких потреб. Їхній виробничий підрозділ, розташований у Португалії, має площу понад 24 000 м² для виробництва та продажу по всьому світу широкого спектру генераторів від 3 кВА до 3500 кВА.

Teksan


Teksan пропонує дизельні, природні та біогазові генератори, освітлювальні щогли, когенерацію – тригенерацію та гібридні енергосистеми з комплексним технічним обслуговуванням. Він експортує приблизно 65% своєї продукції.

Компанія відрізняється від інших конкурентів своєю технологічною інфраструктурою, досвідом НДДКР та інноваційними рішеннями. Системи синхронізації Teksan, гібридні енергосистеми та рішення для когенерації та тригенерації, технологія Super Silent Canopy, композитний навіс є гарними прикладами ефективних та стійких енергетичних рішень майбутнього.

Composite Canopy, остання інновація в асортименті продукції Teksan, забезпечує зручність зберігання завдяки своїй компактній конструкції та скорочує час складання на 50% завдяки менш фрагментованим частинам корпусу. На відміну від вигнутої конструкції з композитного матеріалу, баня стійка до ударів і завдяки своїм антикорозійним властивостям може використовуватися на відкритому повітрі будь-якої пори року.

Багато з цих виробників дизельних генераторів представлені у нас в орендному парку, ознайомитись можете у нас на сайті в розділі оренда генератора.