Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Ремонт бензинового генератора своїмі руками

Ремонт бензинового генератора своїмі руками

Незалежно від того, чи використовуєте ви портативний генератор вдома, в офісі або на природі, найменше хочеться, щоб він виходив з ладу, коли він вам потрібен найбільше. Особливо в разі суворої погоди, коли важливо, щоб ваш генератор працював бездоганно.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
7361 переглядів

Незалежно від того, чи використовуєте ви портативний генератор вдома, в офісі або на природі, найменше хочеться, щоб він виходив з ладу, коли він вам потрібен найбільше. Особливо в разі суворої погоди, коли важливо, щоб ваш генератор працював бездоганно.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
7361 переглядів

Незалежно від того, використовуєте портативний генератор будинку, в офісі або на природі, найменше хочеться, щоб він виходив з ладу, коли він вам потрібний найбільше. Особливо в разі суворої погоди, коли важливо, щоб ваш генератор працював бездоганно.

На жаль, у реальному світі все буває. Фільтри ламаються або засмічуються, паливопроводи забиваються, тягові шнури можуть порватися. На щастя, ми вас підтримаємо. Ми пропонуємо вам поради щодо ремонту бензогенератора своїми руками, щоб ви могли швидко виправити їх у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Поради щодо портативного генератора, які ви можете зробити самостійно.

Замінити порваний шнур запуску
Одна з найпоширеніших проблем портативних генераторів, які ми помітили, – це класичний випадок обриву троса. На щастя, їх легко замінити, і це можна зробити досить швидко, навіть із ліхтариком в екстремальну погоду.

Хоча заміна зламаного шнура може здатися такою ж простою, як його намотати та поїхати, є одна складна річ, на яку потрібно звернути увагу – пружина. Перед тим як обернути новий шнур навколо стартера, дуже важливо переконатися, що пружина намотана якнайдалі. Інакше шнур буде звисати з генератора без функціональної пружини, щоб повернути його в корпус. Це призведе до того, що ваш генератор взагалі не запуститься!

Перевірте свої автомати
Часто збиває з пантелику, коли ваш генератор запускається і працює бездоганно, за винятком одного – він не виробляє електрика! Це може бути особливо неприємно, якщо у вашому будинку перебої у подачі електроенергії, тому обов'язково перевірте автомати, перш ніж це станеться.

В цьому випадку, можливо, винні ваші автомати. Не бійтеся! Замінити переривники так само просто, як замовити правильний набір, вказівок виробником вашого генератора, та встановити його належним чином.

Замініть паливний фільтр
Залежно від вашого генератора всередині може бути невеликий пластмасовий паливний фільтр. Ці фільтри запобігають пошкодженню паливної системи пилом, мусором та брудом, виявленими у бензині. Хоча ці фільтри часто чудово справляються зі своєю роботою, деякі роблять це дуже добре і з часом можуть забиватися всім мусором, яке вони вловлюють. Коли ці фільтри засмічуються, до паливної системи буде надходити мало палива, і генератор не буде працювати належним чином.

Просто від'єднайте паливопровід у тому місці, де він прикріплений до карбюратора (утримуючи його над відром або контейнером, щоб вловити залишки палива), і запустіть генератор, звертаючи особливу увагу на те, чи паливо (чи достатньо) просочується через фільтр. Якщо паливо не проходить, настав час замінити фільтр.

Прочистіть паливні магістралі
Фільтри – не єдина деталь, яка може забитися. Іноді самі паливні магістралі можуть забиватися, що перешкоджає попаданню газу в паливну систему. Виправлення може бути таким же простим, як очищення від сміття, але іноді недостатньо (або ефективно).

Як і в разі будь-якої системи подачі труб, ваші паливопроводи можуть тріснути або порватися. В цьому випадку набагато простіше відмовитися від ремонту та просто замінити магістраль. Магістралі продаються у багатьох розмірах та часто недорогі. Паливопроводи також часто зустрічаються у повнорозмірних генераторах, і їх можна замінити також недорого.

Очистіть вихлопну систему
На задній кришці має бути клапан або невеликий отвір, який виконує функцію вентиляції картерних газів. Вентиляційний отвір дозволяє газам виходити зовні, забезпечуючи ефективне живлення вашої системи.

Коли вентиляційний отвір забитий, необхідний повітряний потік не досягає довкілля. З іншого боку, якщо вентиляційний отвір буде злегка закупореним, ваша система працюватиме, але працюватиме погано. Очистити газовідвідний отвір так само просто, проткнувши маленький відвір куском проволоки або навіть випустивши в нього стиснений повітря.

Переносні генератори: зручність та ефективність
Портативний генератор може бути зручним для заміського відпочинку, надійним резервним планом будинку та навіть спасінням в екстремальних погодних умовах. З порадами, які ми дали вам сьогодні, ви станете набагато кмітливішими, якщо ваш генератор перестане працювати.

У Rental Power ми рекомендуємо часто перевіряти ваш генератор, щоб переконатися, що він працює належним чином, перш ніж він знадобиться. Якщо вам просто потрібний ремонт та обслуговування генераторів або заміна генератора та деталей, зв'яжіться з нашими спеціалістами, і ми поможемо Вам!