Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Витрата палива генератора

Витрата палива генератора

При купівлі чи оренді електростанцій одним із важливих показників є витрата палива генераторів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
187051 переглядів
При купівлі чи оренді електростанцій одним із важливих показників є витрата палива генераторів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
187051 переглядів

При покупці чи оренді електростанцій одним із важливих показників є витрата палива генераторів, адже можливо що себе може погано показати навіть паливо київ. З ним ви зможете визначити розмір витрат на використання та заправку техніки. Від чого залежить рівень споживання, як його порахувати, та яку модель вибрати: бензиновий чи дизель генератор? Розповідаємо по порядку.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВИТРАТА ПАЛИВА ГЕНЕРАТОРА
Показник витрати палива конкретної моделі можна знайти у техпаспорті. Але за фактом такий показник відображає споживання за умови навантаження 75% і температури навколишнього середовища 20°С. Очевидно, що ці ідеальні умови не завжди будуть дотримуватися.

«Показник витрати пального в техпаспорті розрахований на «ідеальні» умови: при навантаженні 75% і температурі навколишнього середовища 20°С. Тому не відображає реальний рівень споживання під час експлуатації».

До того ж споживання палива залежатиме і від багатьох інших факторів:

1.     Високе граничне навантаження (вище за стандартне 75%) електрогенератора істотно підвищує витрату пального. Тому не рекомендується перевищувати навантаження вище вказаних в інструкції 75%. Це означає, що купуючи, наприклад, модель потужністю 7 кВт, ви фактично використовуватимете не більше 5,3 кВт. Це дуже важливо наприклад коли мова йде про дизельні генератори б/у.

2.     Експлуатація дизельного або бензинового генератора на зниженому навантаженні (менше 35%) також небажана. Холостий хід збільшує витрати бензину або дизеля, внаслідок чого ви отримаєте подорожчання кВт. Тому варто уважно поставитися до потужності агрегату під час вибору.

3.     Фільтри, олія, мастило повинні бути хорошої якості та чистими. Забиті фільтри = збільшена витрата генератора за годину.

4.     Двигун та інші вузли повинні бути в хорошому стані. Проводимо регулярне та своєчасне технічне обслуговування, заміну комплектуючих, щоб не підвищувати споживання пального.

5.     Якість самого палива відіграє велику роль. Можна заощадити на дешевому паливі, але фактично переплатити за рахунок високого споживання електростанцією.

6.     Фактори навколишнього середовища: рівень вологості, тиску, температури повітря та його складу. За низьких температур збільшується в'язкість палива, внаслідок чого воно згоряє не повністю. У таких умовах ККД електростанції знижується.

Перш ніж вибирати пристрій, визначтеся з його завданнями ( особливо приділяють увагу якщо генератор в оренду) та кількістю часу використання. Від цього також багато в чому залежатиме рівень витрат палива на генераторі. Наприклад, якщо агрегат використовуватиме кілька годин на місяць, заощадити на споживанні пального не вийде. І навпаки — якщо електростанція купується як постійне джерело живлення, правильно підібрана модель допоможе урізати витрати на дизельному паливі в кілька разів.

ВИТРАТА ПАЛИВА БЕНЗИНОВОГО ГЕНЕРАТОРА
Щоб дізнатися про витрату генератора на годину на бензині, беремо стандартний показник споживання пального для бензинових моделей - 0,35 л і множимо на показник потужності агрегату. Отримуємо кількість літрів за годину споживання бензогенератором.

Моделі з бензиновим двигуном варто купувати для короткострокового використання (не більше 10 годин на день) і для непостійних навантажень. У такому випадку ви заощадите на вартості моделі (бензинові агрегати коштують дешевше потужніших дизельних), а витрати на пальне окуплять себе.

ВИТРАТА ПАЛИВА ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА
Витрата генератора за годину на дизелі розраховується на підставі стандартного показника споживання пального для ДГУ – 0,2 л. Його множимо на показник потужності електростанції. Отримуємо кількість літрів за годину споживання дизельного генератора.

Дизельні електростанції найкраще підходять для постійної тривалої експлуатації. Хоч сам агрегат коштуватиме дорожче, але можна значно заощадити за рахунок низьких витрат на споживання пального та його вартості.

ПОРІВНЯННЯ ВИТРАТИ ПАЛИВА ГЕНЕРАТОРІВ
Наочне порівняння показника витрати палива генератора (дизельного та бензинового).

Уровень нагрузки

2 кВт

3 кВт

4 кВт

5 кВт

6 кВт

7 кВт

8 кВт

9 кВт

10 кВт

Расход л/час.

Бензиновая электростанция

 

0,7

1,05

1,4

1,75

2,1

2,45

2,8

3,2

4

Расход л/час.

Дизельная электростанция

 

 

0,4

0,75

1

1,25

1,5

1,75

2

2,25

3

Популярні питання

Як зменшити витрати палива?
Який генератор витрачає менше палива?
Дизельні електростанції відрізняються найнижчим витратою палива.
Як обчислити витрату палива генератора?
Стандартний показник витрати палива для бензинових моделей - 0,35 л або для дизельних - 0,2 л, помножений на показник потужності агрегату. Отримуємо кількість літрів на годину витрати конкретної моделі.