Промислові та комерційні генератори використовуються по-різному в сьогоднішньому високотехнологічному середовищі, від надкритичної потужності, яка не може бути відключена на секунди, до резервного живлення для виробничих підприємств та невеликих будівель, мобільних силових модулів, що використовуються у віддалених полях та гірських районах. Щоб задовольнити потреби клієнтів, виробники генераторів значно розширили можливі варіанти. Ця стаття включає деякі з основних речей, які покупці повинні зрозуміти і про які слід подумати, перш ніж купувати генератор.
Вибір відповідного генератора для комерційного застосування - це генератор із ослабленим звуком для зовнішнього застосування. Резервна або безперервна система енергопостачання складається з генератора, допоміжних систем та обладнання.
Дизельні генератори є стандартом. Висновки підтверджує, що дизельний генератор, як і раніше, залишається одним з найдешевших варіантів. Однак він не враховує дотримання вимог до викидів та шуму. Вибір генератора правильного розміру та допоміжного обладнання важливий для придбання нової системи або модернізації існуючої системи. Правильно спроектована, встановлена та обслуговувана система забезпечує роки надійної служби. Генератори виробляються як внутрішньої, так зовнішньої роботи. Обидві програми пропонують різний набір міркувань.
Робота на відкритому повітрі
Генератори, встановлені у звукопоглинальних контейнерах, є популярним рішенням для роботи на свіжому повітрі. Ці автономні агрегати, до складу яких часто належать паливні баки. Деякі фактори установки включають:
Підготовка зони - Генератор не можна розміщувати у зоні з вибухонебезпечним газом. Агрегат необхідно встановити на рівний майданчик, що відповідає ваговим характеристикам генератора. Конструкція будівлі повинна відповідати вимогам ваги та вібрації для блоків, що встановлюються на даху. Для генераторів, розташованих у важкодоступних місцях, можуть бути потрібні дозволи місцевої влади.
Установка - Завантаження, розвантаження та транспортування можуть змінюватись в залежності від розміру та передбачуваного розташування генератора. Після установки генератора, автоматичного резерву (АВР) та інших допоміжних компонентів вони підключаються до мережі об'єкта.
Удосконалене обладнання – паралельні панелі управління використовуються для кількох генераторів. Підвищуючі або понижуючі трансформатори використовуються для досягнення необхідного рівня напруги. У системах сигналізації та моніторингу тепер є функції Wi-Fi.
Робота у приміщенні
Для цього двигун, генератор і система охолодження встановлюються на санках. Вони вважаються закінченими генераторними установками, але повинні мати системи підтримки палива, охолодження та вихлопу. Необхідне допоміжне обладнання генератора залежить від обсягу операції. Ось кілька прикладів:
Паливна система - основний паливний бак, контролери, насоси та трубопроводи по всій системі
Система охолодження - у приміщенні з доступом зовнішнього повітря можна використовувати автоматизовану систему жалюзі, підключену до радіатора. Якщо ні, можуть бути встановлені системи теплообмінників, які забезпечують охолодження системи рідини двигуна, що охолоджує. Для системи теплообмінника потрібне додаткове обладнання та технічне обслуговування.
Вихлопна система - двигун необхідно вивести назовні через глушник та вихлопну мережу.
Безпека будівлі - Протипожежний захист, сигналізація та моніторинг, а також спринклерне обладнання встановлюються на випадок пожежі у приміщенні.
Паралельне підключення панелей управління, комутації та розподілу, а також джерел безперебійного живлення також поширене в багатьох системах. Додаткове обладнання використовується для операцій, які потребують розширеного резервного чи аварійного живлення. Вам не обов'язково визначати обладнання, потрібне для вашого проекту. Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо розробити вашу систему, забезпечимо продажі, установки.
Витрати на технічне обслуговування та ремонт
Конфігурація та тестування внутрішнього генератора Технічне обслуговування вашого генератора знижує витрати на ремонт та забезпечує надійне електропостачання під час вимкнення енергопостачання. Усі виробники генераторів публікують графік планового технічного обслуговування. У графіку вказано технічне обслуговування генераторної установки. Він поділений на календарний чи годинний графік роботи.
Статитсика щодо щорічних витрат на технічне обслуговування дизельного генератора
За різних періодів експлуатації. Ціна обслуговування дизельних генераторів залишилася постійною по всій шкалі. Витрати обслуговування всіх інших систем з часом збільшуються.
Щомісячні, щоквартальні, піврічні та щорічні перевірки є звичайними вимогами виробника. Часто проводяться щод
ні або щогодинні перевірки працюючих генераторних установок та їх допоміжного обладнання. Лікарні, центри обробки даних та муніципалітети, які мають критичні вимоги до електроживлення, проводять навантажувальні випробування генераторів. У цьому тесті генератори працюють з різним навантаженням у відсотках.
Генератори та пов'язані з ними системи, для яких не проводиться технічне обслуговування через задані інтервали, можуть бути зупинені через збій.
Генератор не запускається через збій в електромережі. Термін дії договору про обслуговування генератора минув, і минулого року він не продовжувався. Технічне обслуговування здійснюється силами підприємства. Огляд виявив акумуляторну батарею, що розрядилася, для запуску двигуна. Рівень електроліту в кожному з акумуляторних елементів був низьким і спрацював автоматичний вимикач зарядного пристрою. Рівень електроліту в акумуляторній батареї підвищений дистильованою водою. Скидання автоматичного вимикача зарядного пристрою. Акумулятор приймає заряджання та завершує цикл заряджання. Наступний генератор збою не запускається. Акумулятор знову розряджений.
Питома вага кожного елемента батареї не перевірялася і не зазнавала навантажувальних випробувань. Батарея не проходить навантажувальне тестування та замінюється. Процедури технічного обслуговування включають перевірку питомої ваги акумулятора та системи заряджання. Низький рівень електроліту сприяв початковому виходу з експлуатації акумуляторної батареї. Перепустка цієї перевірки призвела до відсутності аварійного живлення під час двох окремих подій відмови електромережі. Простої та додаткові витрати на ремонт батареї можна було б уникнути за допомогою повного графіка технічного обслуговування. Витрати на позаплановий ремонт та технічне обслуговування можна скоротити, уклавши договір на обслуговування із кваліфікованою компанією. Ми пропонуємо договори на обслуговування, усунення несправностей та ремонт, а також послуги з встановлення. Ми розширили наші послуги в Україні для обслуговування клієнтів по всій країні. Зв'яжіться з нами в Rental Power для отримання додаткової інформації.
Витрати на експлуатацію при відключенні електроенергії
Панель керування генератором під час роботи
Ці витрати відносяться на роботу в умовах вимкнення електроенергії. Паливо для двигуна генератора – це первинна вартість. Кожен виробник публікує графік витрат палива. Діаграми різняться, але більшість поділяє кількість палива, використовуваного двигуном за різних умов навантаження.
Ціни на паливо та доставку можуть зрости під час тривалих вимкнень. Встановлення додаткових резервуарів може усунути додаткові витрати та зачекати під час тривалого простою. На підприємствах, які потребують критичного харчування, часто є обслуговуючий персонал щодо експлуатаційних перевірок. Перевірки генератора та допоміжних систем часто проводяться візуально. Перевірки та додаткове паливо збільшують витрати, але підвищують надійність та дозволяють продовжити періоди експлуатації.
Стан генератора
Витрата палива двигуном прямо пропорційний стану генератора загалом. Комплект складається з двигуна та генератора. Кожен з них являє собою систему компонентів, що рухаються, і всі рухомі частини зношуються. Двигун використовуватиме більше палива, коли деталі почнуть досягати граничного рівня зношування.
Генератори, що живлять двигуни, що вийшли з ладу, схильні до більшого зносу. У цьому стані двигун та генератор відчувають додаткове зношування. У міру того, як симптоми збільшують кількість палива, збільшується витрата. Коли двигун повністю виходить із ладу, автоматичний вимикач системи спрацьовує, усуваючи несправність.
Підсумок
Існує багато факторів, які впливають на вартість енергосистеми. Дизель-генератор є найбільш доступним у придбанні, встановленні, обслуговуванні та експлуатації. Вартість аварійної або резервної системи електропостачання мінімальна порівняно із втратою потужності для об'єкта із критичними потребами в електроенергії. Правильно спроектована, встановлена та обслуговувана система знизить експлуатаційні витрати і підвищить надійність.