Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Покупка б / у дизельного генератора. Переваги, нюанси.

Покупка б / у дизельного генератора. Переваги, нюанси.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
18252 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
18252 переглядів

Купівля вживаного комерційного генератора може бути величезною вигодою для багатьох підприємств, оскільки це більш економічний спосіб придбання надійного резервного джерела живлення, коли основне джерело енергії в електромережі виходить з ладу, що призводить до відключення електроенергії.

Комерційні генератори можуть використовуватися для різних цілей, таких як резервне харчування для бізнес-операцій, промислових додатків, операцій з видобутку корисних копалин, операцій з вирощування, автономних будівельних майданчиків, таких об'єктів, як центри обробки даних, готелі, курорти, ресторани, лікарні, житлові центри, будинки для людей похилого віку, і цей список можна продовжити.

Хоча купівля електростанції, що була у використанні, дає безліч переваг, є кілька ключових моментів, які необхідно ретельно вивчити, перш ніж переходити до покупки. Крім пунктів, які необхідно проаналізувати та взяти до уваги, купівля б/в генератора також пов'язана з ризиками.

Деякі дизельні генератори продаються на ринку в рамках зусиль щодо повернення активів, або деякі компанії можуть модернізувати свої існуючі генератори для переходу на новішу модель і захочуть відшкодувати частину своїх витрат. Найчастіше вони мають низький доробок, утримуються в хорошому стані, регулярно обслуговуються і знаходяться у відмінному робочому стані.

З іншого боку, є компанії, які мають дизельні генератори, і вони знаходилися в поганому стані, не обслуговувалися регулярно і в поганому стані, і які прагнуть продати свої генератори заради будь-якого прибутку, який вони можуть отримати від цього.

Це підводить нас до ключових моментів, які необхідно перевірити перед покупкою генератора:

Вік
Який рік випуску? Вік може зіграти роль не тільки в оцінці того, яке обслуговування, технічне обслуговування або оновлення можуть знадобитися після покупки генератора, але також допоможе визначити, чи дизельний генератор буде відповідати стандартам.

Напрацювання
Кількість зареєстрованих годин роботи генератора важливо, тому що це вірна ознака того, скільки часу він був використаний. Загальне практичне правило, коли справа доходить до використовуваних годин, просте. Що менше годин, то менше використовувався генератор. У комерційних генераторів є двигуни, які можна порівняти із двигуном автомобіля. Якщо у двигуна автомобіля є показання одометра, двигун генератора має мотогодин.

Застосування
Якщо можливо, також корисно дізнатися, для чого спочатку використовувався генератор. Чи використовується суворо в режимі очікування у разі відключення електроенергії? Чи генератор використовувався для первинної/безперервної роботи? Резервні генератори зазвичай мають менший знос у порівнянні з тими, що використовуються як основне джерело енергії.

Сервіс та технічне обслуговування
В ідеальній ситуації, перш ніж купувати уживаний генератор, ви повинні мати можливість запросити всі сервісні записи, пов'язані з покупкою генератора, що розглядається. Записи про обслуговування можуть бути чітким індикатором того, чи міститься техніка у хорошому робочому стані та чи регулярно він обслуговується. Хоча це була б ідеальна ситуація, це часто не так. У випадку, якщо генератор не має записів про обслуговування або технічне обслуговування для покупки генератора, краще поговорити з продавцем, щоб уточнити конкретні деталі. Запитайте про їх знання з технічного обслуговування або ремонту генераторів та двигунів, силових агрегатів, будь-яких перемикачів або органів керування. Подивіться, чи є у них процеси обслуговування або технічного обслуговування, оцініть обсяг знань, наприклад, чи займаються вони установкою генератора або послугами з виведення з експлуатації та демонтажем, а також чи є у них сертифіковані технічні фахівці та обслуговуючий персонал, які оцінюють та працюють з генераторами.

Тести навантаження також є відмінним індикатором для перевірки того, чи комерційний генератор працює з правильною продуктивністю. Тест навантаження складається із запуску пристрою на 100%, щоб переконатися, що пікові робочі температури досягнуті та підтримуються досить довго, щоб виявити будь-які проблеми в системі. Цей процес тестування зазвичай займає до чотирьох годин для досягнення робочих температур та двох годин для фактичного тестування.

Тестування групи навантажень також може допомогти у виявленні ознак мокрого штабелювання, що є звичайним явищем для генераторів, які зазвичай працюють на невеликий відсоток від їхньої номінальної потужності. Робота генератора на 100% під час тесту допомагає усунути такі ефекти мокрого складування, як накопичення вуглецю та чорного диму.

Бренд-виробник
Незалежно від продукту або послуги, клієнти зазвичай дотримуються авторитетного бренду, якому вони можуть довіряти і якому можна покластися, щоб відповідати певному рівню якості та очікуванням. Комерційні 

ський генератор нічим не відрізняється. Адже це дороге вкладення, і вам, можливо, зрештою доведеться покладатися чи ні, як на надійне джерело енергії для вашого бізнесу, операцій, додатків чи об'єктів. Хоча комерційні генератори дороги, це одна з областей, в якій ви не хочете скорочувати кути, купуючи генератор неперевіреної чи невідомої марки. Завжди краще купувати від бренду, який добре відомий, пройшов випробування часом, зарекомендував себе протягом багатьох років і витримав випробування часом з точки зору якості та довговічності. Додатковою перевагою купівлі генератора відомого бренду є те, що існує більше варіантів підтримки, наприклад, запасні частини та потреби в обслуговуванні.

Список деяких із найнадійніших брендів включає:

Cummins
Sdmo
Himoinsamtu
Geko
Olympian
Гарантія виробника
Найбільший ризик, з яким стикається більшість потенційних клієнтів при пошуку комерційного генератора, – це відсутність гарантії виробника. При покупці нової техніки надається фірмова гарантія виробника, яка покриває витрати у зв'язку з відмовою генератора, відмовою деталі або потреба в обслуговуванні, щоб допомогти компенсувати витрати та тягар обслуговування генератора.

Хоча купити дизельний генератор б/у, не включатиме гарантію виробника, якщо ви купуєте комерційний генератор у надійного дилера, ви можете бути впевнені, що купите той який пройшов ретельні процеси тестування і включає будь-які послуги з технічного обслуговування. необхідно перед відправкою.

Репутація дилера
Купівля комерційного генератора у надійного дилера може допомогти спростити процес вибору і здійснення покупки. Авторитетні дилери зазвичай володіють не тільки галузевими знаннями про генератори всіх марок та номінальну вихідну потужність. У цих же дилерів зазвичай є процеси, які гарантують, що всі генератори, які вони купують, будь то нові або вживані, повністю перевірені, обслуговуються, перш ніж виставляти товар на продаж. Шановні дилери також мають сертифіковані технічні фахівці, які мають досвід роботи в галузі для усунення несправностей і виявлення будь-яких потенційних проблем, з якими може зіткнутися генератор. Більшість дилерів також роблять все можливе, щоб точно визначити, для чого генератор використовувався в основному, зосередитися на перевірці годинника, оцінці стану та продажу генератора за справедливою ціною. Якщо потрібні роботи з обслуговування або ремонту, авторитетні дилери найчастіше ведуть записи про те, які роботи були виконані з генератором, щоб гарантувати, що вони продають якісне обладнання потенційним клієнтам.

Висновок
Перед покупкою дизельного генератора, що був у вживанні, необхідно враховувати безліч факторів і факторів ризику. Якщо у вас є які-небудь питання, ви шукаєте дизельний генератор для ваших ділових операцій, промислових додатків або об'єктів, таких як центри обробки даних, лікарні, готелі, курорти, ресторани або комерційна нерухомість, звертайтеся до нас в Rental Power! Ми спеціалізуємося на купівлі, продажу та оренді нових, що були у використанні генераторів. З експертами галузі, які допоможуть вам у процесі покупки.

Досвід Rental Power
У нас є галузеві експерти, що спеціалізуються на комерційних генераторних установках, з глибокими знаннями галузі, які допоможуть вам вибрати хорошу станцію, що відповідає вашим потребам.

Ми є лідерами галузі з купівлі та продажу вживаних генераторів для потреб багатьох підприємств, у тому числі комерційних, промислових, медичних, сільськогосподарських та університетських. Це включає такі об'єкти, як лікарні, центри поліпшення життя, будинки для людей похилого віку, аеропорти, готелі, курорти, ресторани, торгові центри, виробництво, виробництво та багато іншого.

Наші фахівці готові допомогти вам відповісти на будь-які ваші питання про генераторні установки, щоб допомогти вам знайти найкращий вибір у нашому інвентарі на основі:

Пікова та номінальна потужність

Переважний вид палива (бензин або дизельне паливо)

Портативність та стаціонарне харчування

Вимоги до основного та резервного генератора

Доступний простір та обмеження на вихлоп

Ми продаємо тільки найпопулярніші нові, що були у використанні та надлишкові електричні генераторні установки, надаючи вам генератор з чудовою вартістю, що відповідає вашому бюджету.

Наші генератори були ретельно перевірені, обслужені та перевірені, що гарантує, що ви купите якісний генератор, на який ви можете покластися. Якщо генератор не відповідає галузевим стандартам, ми робимо всі необхідні ремонтні роботи чи модифікації та повністю тестуємо кожен генератор перед продажем. Це гарантує, що генератор під ключ буде повністю готовим до роботи!

Завдяки нашому широкому вибору генераторних установок, ми переконані 

єни, що зможемо знайти модель, яка найкраще відповідає вашим експлуатаційним потребам та бюджету.

Ми також купуємо генератори хорошої якості, якщо ви вже оновили їх і хочете продати свою стару модель.

Не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями, проблемами або запитами, щоб дізнатися більше про досвід Rental Power та рівень якості продуктів та послуг, які ми надаємо.