Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Паралельна робота дизельних генераторів

Паралельна робота дизельних генераторів

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
13428 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
13428 переглядів

У міру того, як світ стає все більш залежним від електроенергії для функціонування та зростання, системи резервного живлення, такі як генератори, відіграють важливу роль у забезпеченні безперебійної подачі електроенергії. Ваш вибір генератора залежить в першу чергу від обсягу резервного живлення, необхідного для конкретного споживання.

Часто вам може знадобитися лише мінімальний запас резервного живлення, щоб забезпечити безперебійну роботу основних пристроїв або критично важливе обладнання. Або вам може знадобитися підтримувати повне навантаження, а потім і деяке, що часто буває в середовищах з високою доступністю.

У будь-якому разі не завжди можна знайти генератор, який точно відповідає вашим вимогам. Іноді вихідна потужність стандартних генераторних агрегатів, що є на ринку, може значно перевищувати мінімальні або не відповідати максимальним вимогам. Це одна з областей, де можуть блиснути паралельні генератори.

Паралельна робота генераторів
Найпростіший спосіб налаштувати паралельну систему – використовувати генератори, які абсолютно однакові або, принаймні, мають однакові вихідні характеристики та потужності. Ще один гнучкий підхід до резервування ваших вимог до харчування – наявність двох або більше генераторів змінної потужності. У будь-якому сценарії вони можуть бути підключені паралельно з паралельним розподільним пристроєм для досягнення максимальної вихідної потужності під час пікових навантажень або бажаної мінімальної вихідної потужності в інший час.

Переваги паралельних систем виробітку електроенергії
Паралельні резервні системи енергопостачання завжди були значно вигіднішими за одиночні великі генераторні установки. Проте впровадження таких систем історично обмежувалося великими проектами або критично важливими програмами через обмеження, пов'язані з вищою вартістю, простором та високим рівнем складності, необхідного для встановлення та обслуговування. Донедавна багато підприємств, як великі, і дрібні, утримувалися від паралельної роботи генераторних установок. З впровадженням складних інтегрованих технологій цифрового управління тепер стало набагато простіше керувати системами паралельно та отримувати вигоду з додаткових переваг, які ці системи можуть надати. Будь ласка, прочитайте поради щодо купівлі генераторів, що були у використанні, для отримання додаткової інформації, які ви можете розглядати для паралельної роботи.

Надійність
Надмірність, властива паралельній роботі кількох генераторів, забезпечує більшу надійність, ніж та, яку забезпечує одиночний генератор для критичних навантажень. У разі відмови одного блоку критичні навантаження перерозподіляються між іншими блоками у системі у пріоритетному порядку. У багатьох середовищах критичні навантаження, які потребують найвищого ступеня надійного резервного харчування, зазвичай становлять лише частину загальної потужності, що генерується системою. У паралельній системі це означає, що найважливіші елементи матимуть надмірність, необхідну підтримки живлення, навіть якщо один із блоків відключиться.

Розширюваність - при виборі розмірів генераторів відповідно до вимог навантаження часто буває складно точно спрогнозувати збільшення навантаження і адекватно спланувати очікувані додаткові вимоги. Якщо прогнози навантаження агресивні, ваші початкові вкладення в генератор можуть бути більшими, ніж необхідно. З іншого боку, якщо прогнози навантаження неадекватні, ви можете залишитися без надійного резервного джерела живлення або, можливо, доведеться вдатися до дорогої модернізації генератора або навіть купівлі іншого блоку в цілому.

При паралельному використанні операційних систем легко враховувати варіації навантаження, не перевищуючи ваш бюджет і не накопичуючи дорогі пристрої, які рідко використовуються. Якщо у вас достатньо фізичного простору, можна додати генератори для додаткового джерела живлення. Аналогічно резервні генератори можна від'єднати від блоку і використовувати окремо на інших об'єктах.

Гнучкість
Паралельне використання кількох блоків забезпечує більшу гнучкість, ніж використання одного великогабаритного генератора високої потужності. Кілька генераторів меншого розміру, що працюють паралельно, не потрібно групувати разом і можуть бути розташовані розподіленим чином, що знижує потребу в одній великій площі для одного генератора більшого розміру. Установка на даху або встановлення малогабаритних генераторів в обмеженому просторі - це лише кілька способів, якими ви можете творчо знайти способи підібрати їх. Оскільки для агрегатів не потрібен великий колективний простір, який повинен розташовуватися поруч, їх часто можна встановити в невеликих приміщеннях або в тих випадках, коли простір є фактором, що обмежує.

Простота обслуговування та зручність обслуговування
Ес

Чи генератор у системі виходить з ладу або вимагає обслуговування, окремі блоки можна демонтувати та відремонтувати без порушення роботи інших блоків. Надмірність, властива паралельній системі, забезпечує кілька рівнів захисту та гарантує безперебійну подачу живлення для критичних ланцюгів.

Рентабельність та якість виконання - окремі блоки, що працюють паралельно, зазвичай мають меншу потужність. Двигуни, що використовуються в цих генераторах, зазвичай є промисловими, дорожніми або великотоннажними двигунами, розробленими з використанням передових виробничих технологій, які забезпечують їм високий рівень надійності та низьку вартість вироблення на одиницю потужності.

Основні міркування при налаштуванні паралельних систем
Найчастіше кожен окремий генератор у паралельній системі складається з чотирьох-шості мікроконтролерів, з'єднаних між собою жорстко. Складність установки зростає, якщо окремі генератори були виконані різними постачальниками, а контролери засновані на поєднанні аналогових та цифрових технологій.

Зазвичай на паралельне настроювання генератора великої потужності та його підготовку до подачі резервного живлення потрібно близько 3-4 тижнів. Однак у невеликих додатках, таких як приватні будинки та малий бізнес, це може забрати менше часу. В обох випадках процес установки включає шість основних функцій і є складним процесом, що вимагає допомоги дослідного електрика. Щоб отримати уявлення про деякі з задіяних речей, наведені нижче ці ключові особливості.

Контроль швидкості
Кожен окремий генератор працює зі своїми заданими обертами та частотою двигуна. Коли окремі генератори з'єднані разом, їх обороти двигуна прив'язані до загальної швидкості системи.

Баланс навантаження
Навантаження, яке поділяється кожним генератором, визначає швидкість його двигуна. У паралельній системі все навантаження розподіляється між усіма генераторами.

Синхронізація
Звичайно, важливо синхронізувати фазу кожного генератора із фазою всієї системи. Обладнання автоматичної синхронізації також можна використовувати у багатьох ситуаціях.

Стабілізація напруги
Як і у разі частоти обертання двигуна окремих генераторів, напруга кожного блоку прив'язана до напруги інших блоків у системі. Коли будь-який блок має трохи вище задане значення напруги, ніж інші генератори в системі, він в кінцевому підсумку нестиме все навантаження по напрузі системи. Регулятори напруги окремих генераторів з'єднані між собою систему реактивного перехресного струму, яка регулює уставки напруги окремих генераторів, збираючи вхідні сигнали від усіх трансформаторів, керуючих окремими напругами.

Контролер генераторної установки


Встановлюється контролер для перевірки параметрів двигуна та генераторів кожного блоку у системі. Управління навантаженням та увімкнення/вимкнення генераторів за розкладом також можна виконати за допомогою деяких з нових доступних цифрових контролерів. Проактивне реле: проактивний контролер реле перевіряє правильність синхронізації, балансу навантаження та напруги та функцій зворотної потужності. Всі ці особливості зазвичай регулюються установкою мікроконтролерів у генератори. У традиційних паралельних операційних системах кожен із генераторів має свої власні контролери на додаток до головного контролера, який управляє об'єднаною системою. Це недоцільно в невеликих установках, а іноді й у більших через величезну складність і вартість установки.

Кожен із контролерів повинен бути встановлений таким чином, щоб вони керували роботою окремого генератора та синхронізувалися з роботою паралельної системи, яка керується головним контролером. У традиційних старих паралельних системах також виникає багато електричного шуму через одночасної роботи кількох контролерів. Це викликає безліч порушень, і ці системи часто схильні до тимчасового колапсу. Отже, потрібен постійний контроль за стабільним харчуванням під час збоїв харчування, що є додатковими витратами та перешкодою, яку необхідно подолати.

Деякі проблеми, які у традиційних паралельних системах, вирішуються з допомогою інтеграції систем із цифровим управлінням. При інтегрованому паралельному підключенні кожен генератор має лише один цифровий контролер, який використовується для моніторингу та керування усіма вищезгаданими ключовими функціями. Це значно знижує шум та збільшує продуктивність паралельного блоку живлення. Крім того, ці контролери є пристрої Plug and Play. У разі виходу з ладу досить просто відключити його від мережі та замінити запасним. Після того, як все налаштоване навченими професіоналами, необхідність звернення за кваліфікованою технічною допомогою також значно знижується. Також відвідайте Як працюють генератори, щоб отримати більш детальну інформацію про функції 

генераторів і про те, як вони виробляють електроенергію.

Компаніям, які вибирають інтегровані генератори, також не доводиться стикатися з додатковими клопотами, пов'язаними з нескінченною проводкою, оскільки кількість контролерів скорочено до мінімуму, а весь зв'язок здійснюється у цифровому форматі. Роботу основних функцій можна контролювати на комп'ютері, підключивши головний контролер, що дозволяє легко усувати неполадки. Сучасний розподільний пристрій паралельної роботи може бути підключений до комп'ютера та Інтернету для віддаленого моніторингу.

Як бачите, паралельна робота генераторів має ряд явних переваг і має бути розглянута будь-якою компанією, яка прагне отримати резервне харчування високого рівня. Однак необхідно враховувати витрати та інші міркування, а через складність технічні знання абсолютно необхідні для розробки та встановлення правильно налаштованої паралельної системи.