Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Відсутність резервного живлення для бізнесу, дуже ризикована справа

Відсутність резервного живлення для бізнесу, дуже ризикована справа

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
853 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
853 переглядів

Відсутність резервного харчування для бізнесу

Технічне обслуговування генератора і тестування під навантаженням, забезпечує роботу при необхідності. Зараз ви старієте, і це починає проявлятися в міру того, як все більше відтінків сірого покривають вашу голову та бороду. Ви носите його як почесний знак за всі роки каторги та важкої праці. Ви - власник бізнесу, який пожертвував десятиліттями своєї молодості у боротьбі, спочатку щоб побудувати спадщину, яка триватиме все життя. Завдяки своїй діловій кмітливості ви стали досвідченим тактиком, бережливим бухгалтером, блискучим продавцем і, насамперед, шановним лідером галузі для своїх колег та шанувальників. Від вас залежить не лише ваша сім'я, а й кожна сім'я тих, кого ви наймаєте. Ця відповідальність – і ваш дар, і ваше прокляття.

А тепер уявіть, якби вся робота вашого життя була знищена за лічені години через насильницький акт матері-природи. Уявіть, що у вас немає електрики для роботи ваших складальних ліній, касових апаратів, центрів обробки даних та/або систем охолодження. Ваше виробництво зупиниться, ваші запаси можуть закінчитись, і ваші клієнти підуть в інше місце, тому що у вас немає можливості дзвонити їм або писати.

Це реальність, яку багато власників бізнесу зазнали на власному досвіді, і все, що залишилося від їхнього бізнесу, - це спогади про заповітне минуле. Хороша новина в тому, що це не обов'язково маєте бути ви. Ви можете підготуватися зараз до забезпечення вашого бізнесу резервним харчуванням з установкою генератора. Поставте собі питання: чи може ваш бізнес дозволити собі залишатися без електроенергії протягом тривалого часу?

Вплив урагану на бізнес
Яскравий приклад такої ситуації стався у США.

У серпні 2011 року ураган Айрін застав зненацька безліч людей на східному узбережжі Сполучених Штатів і завдав збитків у розмірі 10-15 мільярдів доларів. Приблизно 7,4 мільйона будинків та підприємств спочатку втратили електроенергію, і приблизно 3,3 мільйона залишилися без електрики через 3 дні.

Найбільшим стихійним лихом, що сталося у Сполучених Штатах, став ураган Катріна, який завдав матеріальних збитків на 75 мільярдів доларів, проте загальна економічна шкода в Луїзіані та Міссісіпі, можливо, перевищила 150 мільярдів доларів. Понад 81 000 підприємств постраждали від урагану, внаслідок чого регіон втратив майже 450 000 робочих місць. По всьому узбережжю Мексиканської затоки понад 2,0 мільйона людей втратили електроенергію; для більшості в Луїзіані та Міссісіпі він тривав 6 тижнів і більше. На відновлення надійного безперебійного електропостачання знадобилося 8 місяців. Чи може ваш бізнес дозволити собі залишатися без електрики протягом тривалого часу?

В оцінці Катрини, проведеної Федеральною екзаменаційною радою з фінансових установ (FFIEC), говорилося, що серйозною невдачею для бізнесу була "нестача електроенергії або палива для генераторів, що призвело до непрацездатності комп'ютерних систем". Мільярди доларів були втрачені через неможливість обробляти транзакції та отримувати доступ до даних для підтримки нормальної ділової активності.

Історії власників бізнесу, що залишилися непідготовленими
Багато компаній не готові до надзвичайних ситуацій, заявивши: «Щоб зруйнувати чийсь бізнес, потрібне стихійне лихо, таке як ураган, перш ніж вони усвідомлюють необхідність захисту себе від перебоїв у подачі електроенергії. На жаль, на той час уже надто пізно, і мільйони доларів втрачені на вітрі».

Декілька примітних історій про власників бізнесу, що залишилися без резервного джерела харчування, у тому числі про мережу продуктових магазинів, які відмовилися купувати генератор тільки для того, щоб втратити електроенергію під час урагану, і весь їхній запас м'яса, молочних продуктів і морепродуктів зіпсувався в кожному магазині в цілому. збитки 370 000 доларів. В іншій компанії два з восьми високотехнологічних двигунів вартістю 50 000 доларів згоріли на заводі з промислового складання. Виробництво було скорочено на 25% протягом кількох тижнів, у той час як техніки ремонтували двигуни зі збитками понад 1 300 000 доларів.

Для підприємств немає нічого незвичайного в тому, щоб мати плани готовності до надзвичайних ситуацій, коли трапляється стихійне лихо, проте ціни мають тенденцію до різкого зростання, оскільки попит обмежений. Немає нічого незвичайного в тому, що генератор продається в 3-5 разів дорожче, ніж зазвичай під час лиха. Пункти оренди - теж не найкращий варіант, тому що вони містять лише обмежену кількість одиниць, решті залишається піклуватися про себе або чекати відновлення електропостачання з енергосистеми.

Страхування вашого бізнесу від перебоїв у подачі електроенергії
Перебої в подачі електроенергії можуть зупинити зусилля по відновленню Хороша новина полягає в тому, що підготовка до аварійної ситуації з електропостачанням є досить простим процесом. Перший крок у підготовці 

до встановлення генератора - переконатися, що ви дотримуєтеся місцевих та державних правил, що означає отримання відповідних дозволів для промислового/комерційного об'єкта. Спеціаліст з генераторів разом з інженером-електриком визначать, який розмір, тип палива та споживання підходять для вашого бізнесу.

Як тільки ви отримаєте дозволи та визначте, який розмір та специфікації потрібні, установка стане швидким процесом. Генератори можуть бути налаштовані для відповідності більшості структурних завдань і можуть бути приховані від сторонніх очей у підвалі, даху або задній частині будівлі. ДГУ також можуть мати звукопоглинаючі кожухи зменшення шуму. Якщо резервні блоки неприпустимі, переносні блоки можна вкотити на коліщатках та зачепити за перемикач у більшості будівель. Мобільні установки - відмінне рішення у разі наявності дозволів чи обмежень за розмірами. Купівля генератора, що був у використанні, також може заощадити багато грошей порівняно з новими установками.

Коли трапляється катастрофа, часто буває так, що багато добрих людей ставлять питання, як їм на голову обрушилася така невдача. Насправді щасливчики – це люди, котрі заздалегідь підготувалися. Римський філософ Сенека одного разу сказав: "Удача - це те, що трапляється, коли підготовка зустрічається з можливістю". Незалежно від того, яким бізнесом ви займаєтеся, непогано застрахувати себе у разі стихійного лиха. Краще мати спокій і ніколи не використовувати генератор, ніж залишитися непідготовленим.