Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Чи можливо переробладнати бензиновий генератор на газовий?

Чи можливо переробладнати бензиновий генератор на газовий?

Перетворення вашого бензинового генератора в працюючий на газі, не тільки допомагає заощадити гроші на паливі, але також допомагає навколишньому середовищу і продовжує термін служби портативного генератора.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
36546 переглядів

Перетворення вашого бензинового генератора в працюючий на газі, не тільки допомагає заощадити гроші на паливі, але також допомагає навколишньому середовищу і продовжує термін служби портативного генератора.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
36546 переглядів

Дуже часто, власників бензинових автомобілів не влаштовує їх велику витрату бензину. Ці люди у 70% випадків вдаються до переобладнання своєї машини, встановлюючи газову установку.

Після переходу машини на газ, вона стає набагато економічнішою у використанні, оскільки газ непорядок дешевший за бензин.

Аналогічна ситуація і у власників бензинового генератора. При частому його використанні виникає проблема постійної дозаправки дорогим видом паливом. Від сюди постають питання: а чи можна перевести бензиновий генератор на газ? Які можуть бути наслідки? Які плюси та мінуси, даної ситуації? На всі ці питання ми намагатимемося відповісти у нашій статті. Тож давайте разом розбиратися.

Перетворення вашого бензинового генератора на працюючий на газі, не тільки допомагає заощадити гроші на паливі, але також допомагає навколишньому середовищу і продовжує термін служби портативного генератора. Отже, чи можна перетворити генератор на природний газ? Хоча деякі люди можуть сказати "ні!" через проблеми безпеки це цілком можливо. Використовуючи правильне обладнання для забезпечення безпеки, інструменти та запобіжні заходи, перехід з бензину на природний газ насправді дуже простий і досить дешевий.

Бензогенератор, що працює на газу
Що ж, давайте розглянемо деякі плюси та мінуси нижче.

Плюси переведення вашого портативного генератора на природний газ

• Збільшення економії пального.

• Допомагає довкіллю (природний газ горить чистіше, менше викидів).

• Продовжує термін служби двигуна вашого генератора.

• Досить недорогий у виконанні.

• Достаток газу, низька вартість.

Мінуси

• Безпека (може бути проблемою витоку газу).

• Доступ до природного газу у вашому місці.

Як бачите, плюсів набагато більше, ніж мінусів, тому багато людей вирішують переобладнати свої бензинові генератори з огляду на ризики безпеки.

Буває в прокатні компанії звертають за послугою - оренда генератора 5кВт, саме ця потужність найбільше чомусь затребувана. Але найчастіше такі генератори йдуть бензинові.

Основна та правильна причина переходу портативного генератора на газ
Чи є у вас у частотному будинку природний газ?

Від цього залежить, чи буде цей метод повністю ефективний. Основна причина, через яку перехід на природний газ є ідеальним — це коли виникають надзвичайні ситуації (урагани, сильні грози тощо), і ви відчуваєте повну втрату потужності в електромережі протягом тривалого часу. Якщо у вас є генератор на бензині, його працездатності може вистачити на пару годин (якщо тільки у вашому гаражі немає 50-літрової каністри з бензином, що вкрай малоймовірно).

У цьому випадку, коли запас бензину обмежений, як ви запитали б свій генератор?

Більшості домогосподарств досить пощастило, що вони безперервно отримуватимуть природний газ через газопровід прямо до своїх будинків. Це дозволяє їм керувати своїми печами, водонагрівачами та кухонними плитами – і їм ніколи не доведеться турбуватися про проблеми з постачанням, навіть коли відбувається відключення електроенергії. Те ж саме відноситься і до генераторів, що працюють на газу - якщо відключиться живлення, у вас буде необмежена подача газу для всіх ваших приладів, включаючи переносний генератор.

Конверсійний комплект для lpg


В інтернеті є безліч комплектів, які полегшують процес перетворення портативного бензинового генератора в працюючий на газу. Ці комплекти для конверсії газу варіюються в ціні, але дуже прості в установці. Ви можете виконати встановлення самі, без наявності складного обладнання. Все, що Вам знадобиться, це набір слюсарського інструменту. Або якщо вам незручно виконувати конвертацію самостійно, ви можете звернутися до професіоналів, вони виконати установку за вас. Одним з головних критеріїв при виборі обладнання буде наявність спеціального редуктора, який дасть можливість працювати генератору на пропані.

Після встановлення комплекту для переобладнання у вас буде генератор, що працює на бензині, пропані або природному газі (подвійний/три-паливний генератор).