Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Куди встановити генератор? Правильний монтаж електростанції в домашніх умовах

Куди встановити генератор? Правильний монтаж електростанції в домашніх умовах

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
35947 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
35947 переглядів

Вибір генератора
Для початку нам потрібно визначитися: купити дизельний генератор або купити бензиновий генератор?! Від цього буде залежати спосіб установки і правильне розташування його. Про те який генератор підібрати для себе, ми розповідали в минулому нашої статті.

Розміщення генератора
Вибір місця для вашого нового домашнього резервного генератора зазвичай простий, але є фактори, які ви повинні враховувати. Гарне місце розташування - це те, що дозволяє генератору працювати ефективно і безпечно, не піддаючи небезпеці життя людей, що живуть в будинку.

Завжди встановлюйте резервні генератори на відкритому повітрі на стійкій поверхні, що не піддається затопленню. Відпрацьовані гази, що утворюються в генераторі, містять смертельну окис вуглецю, і це ще одне міркування щодо місця розташування.

мінімізація витрат
Мінімізуйте витрати, розмістивши домашній резервний генератор якомога ближче до існуючого електричного входу, не наближаючись занадто близько. Генератори, що працюють на дизельному або бензиновому паливі, вимагають особливих зазорів між розташуванням такого обладнання і прибудинковими територіями.

Резервний генератор харчування (особливо дизельний) також вимагає мінімальної відстані між ємністю для зберігання і дозаправки палива.

Загальні рекомендації по розміщенню
Деякі загальні рекомендації включають розміщення резервного генератора там, де переважний вітер віднесе вихлопні гази далеко від дому.

Тримайте генератор подалі від спалень, житлових зон і там, де шум не буде турбувати ваших сусідів. Всі місця повинні знаходитися на

відстані не менше 2 метрів від таких отворів, як вікна, вентиляційні отвори і дверні прорізи.

Не ставте генератор під навісом, в підворітті або в поглибленнях, заблокованих деревами, чагарниками або іншою рослинністю.

Уникайте місць, схильних до снігових заметів, і захищайте генератор від домашніх тварин, тварин, людей і дорожнього руху.

Не ставте генератор в місцях, де можуть накопичуватися вихлопні гази, під дахом будь-якого виду або всередині будь-якої будівлі.

Після того, як ви вибрали місце, переконайтеся що воно відповідає всім нормам пожежної безпеки. Це важливий фактор в безпечне використання обладнання.

установка електростанції
У деяких населених пунктах для установки генератора потрібно бетонна підкладка, в інших - генератори можуть розміщуватися прямо на гравійному покритті. Більшість виробників постачають свої генератори в корпусі (кожусі), який включає відповідне підстава для генератора, за умови, що нижня поверхня знаходиться на одному рівні.

Фундамент з ущільненого піску з гравієм - хороша подушка для основи під дизельний генератор. Що стосовно бензинового, тут все трохи простіше. Так як бензиновий генератор відносно невеликих розмірів і ваги, то його установка достатня на будь-яку рівну поверхню.

Покрокова інструкція установки
Видаліть воду і бруд, щоб вийшло прямокутний отвір розміром під ваш генератор.
Додайте мінімум 10 (см) шару вологого піску і ущільните його.
Зробіть раму з бруса або пиломатеріалів, оброблених під тиском, щоб утримати гравій і пісок на подушці, і поза трави.
Вирівняйте рамку рівнем, заповніть її гравієм, і ви готові встановити на неї генератор.


Є резервні дизельні генератори, які включають в себе композитну подушку, вона ж сидить прямо на землі без підготовленої гравійної подушки.

Навіть якщо дуже великих генераторів потрібно бетонна підкладка, все одно буде хорошою ідеєю побудувати основу з ущільненого піску і встановити на неї рамку. Вирівняйте раму і заповніть її бетоном. Як тільки він затвердіє і висохне, він буде готовий до установки генератора.

Насправді, весь цей процес за вибором місця і самої установки не дуже складний. Але існує ряд нюансів, які можуть виникнути в процесі.

Компанія Rental Power надасть Вам безкоштовну консультацію по установці електростанції на вашій території. Ви завжди можете звернутися і до нас, і отримати максимально кваліфіковану допомогу.