Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Комплектуючі для генераторів

Комплектуючі для генераторів

автор
перегляди
362 переглядів
автор
перегляди
362 переглядів

Комплектуючі для генераторів необхідні не тільки через поломку: регулярний сервісний огляд та заміна зношених запчастин – запорука успішної, ефективної та тривалої роботи портативного джерела живлення.

Якщо вам знадобилися запасні частини, не треба думати, що ви купили неякісну техніку і починати шукати нову. Поломки - це закономірний процес, який свідчить не так про несумлінного виробника або порушення правил експлуатації (хоча буває і таке), як про природний наслідок тривалого використання.

У Rental Power ви зможете підібрати комплектуючі генератора, які підійдуть вашій моделі пристрою, а також зроблять її більш стабільною і вигідною.

Особливості комплектуючих для генераторів

Найбільш поширеними причинами поломки бензинового або дизельного генератора є відмова двигуна, поломка паливної системи (непрацюючі паливні шланги), зношування різноманітних підшипників, щіток і так далі. У всіх випадках проводиться діагностика всіх вузлів, а також перевірка всіх систем обладнання.

Також увагу слід звернути на стан двигуна, поломки, що виникають як наслідок перепадів напруги, іноді може знадобитися заміна фільтрів.

Головна особливість комплектуючих для генераторів у тому, що в більшості випадків ви зможете побачити несправність самостійно. Вона проявляється у наявності неприємного запаху, перебоїв у роботі, у нехарактерних звуках. Важливо не ігнорувати ці прояви і відразу ж викликати професіонала, щоб вони могли підібрати окремі комплектуючі, а також розповісти вам про особливості деталей, що відсутні.

Як вибрати запчастини для генераторів

Отже, у вас є генератор, комплектуючі та список того, що потрібно замінити. Тепер головне питання – як вибрати деталь та не помилитися? Дуже важливо проаналізувати відповідні параметри та звернути увагу на:

модель генератора — важливо, щоб запчастини відповідали моделі пристрою, оскільки таким чином забезпечується сумісність та правильна робота системи, особливо коли йдеться про електроніку;
технічні характеристики - у деяких випадках доводиться вимірювати деталі вручну, щоб підібрати аналогічний варіант, тому цей пункт є дуже важливим; допомогти з вибором може пункт сервісного обслуговування;
вартість - звичайно, ціна є дуже важливим фактором, тому що від цього залежить планування бюджету та безпосередньо вигода від ремонту генератора;
репутація продавця - купуйте запчастини тільки там, де ви впевнені в їхній оригінальності, можете отримати всю відповідну документацію;
наявність гарантії - потрібно звернути увагу, чи мають деталі для ремонту бензогенераторів або обладнання на іншому паливі гарантією від виробника, так як це ваш захист у разі дефекту або несправності.
Rental Power зробить все для того, щоб зберегти довіру покупців. Ми реалізуємо тільки оригінальні запчастини, як твердо впевнені. Також пропонуємо вигідні ціни, можливість консультації щодо якості, сумісності, гарантії на запчастини.

Переваги комплектуючих Rental Power

Rental Power реалізує комплектуючі за вигідною вартістю, які є оригінальними та повністю відповідають міжнародним стандартам якості. Перевагами таких деталей є наявність гарантійного терміну, виготовлення високоякісних матеріалів, універсальність багатьох моделей та реалізація продукції перевірених часом виробників.

Ціни на комплектуючі для генераторів

Деякі запчастини для генераторів коштують зовсім недорогі, а на інші ціна починає кусатися, навіть якщо зовні деталі не надто відрізняються один від одного. Від чого залежить ціна?

Насамперед — виробник. Продукція відомих виробників коштує дорожче, проте може бути більш надійною, якісною і довговічною. Далі на вартість впливають:

доступність - деякі запасні частини складно "дістати", тому вони коштують дорожче, ніж більш поширені варіанти;
матеріали — якщо запчастини виконані з якісних матеріалів, вони коштуватимуть дорожче, проте їхня ефективність буде більшою;
країна виробник — деякі країни мають кращу репутацію, а також доступніші ресурси для виробництва, від чого також залежить вартість деталі генератора.
У Rental Power є максимально прозора цінова політика. Ми надаємо знижки нашим постійним клієнтам, часто надаємо вигідні пропозиції покупцям. У таблиці вказані найбільш популярні моделі, а також їхня актуальна вартість.

Доставляємо продукцію в кожен куточок країни: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Кам'янець Подільський, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон , Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ.

 

Популярні питання

Які запчастини кращі для генераторів?
Краще придбати запчастини до генераторів, які відповідають моделі пристрою, є замінними з попередніми деталями або максимально універсальними. Пошук поломки потрібно проводити разом з експертом, ідеально звернутися до сервісного
Які деталі для генераторів найдешевші?
Найдешевішими запчастинами є розхідні матеріали, наприклад, запасні свічки запалювання. Незважаючи на те, що вони швидко зносяться і замінюються, їх вартість досить доступна. Далі ціна буде зростати в залежності від