Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Як працює дизельний генератор?

Як працює дизельний генератор?

Перед тим як вибирати для особистого користування дизельний генератор, необхідно хоч трохи ознайомитися з тим, як він влаштований і як відбувається його робота.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
6888 переглядів

Перед тим як вибирати для особистого користування дизельний генератор, необхідно хоч трохи ознайомитися з тим, як він влаштований і як відбувається його робота.

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
6888 переглядів

Перед тим як вибирати для власного користування дизельний генератор, потрібно хоч трохи ознайомитися з тим, як він влаштований і як відбувається його робота. Вам буде легше оцінювати його стани, якщо ви матимете уявлення про його пристрій. Сьогодні ми розповідатимемо про те: «як працює дизельний генератор?»

Електричний генератор (дизельний) - це машина, яка використовується для вироблення електроенергії, яка може використовуватися для будь-якої кількості застосувань, від невеликих електроінструментів до великих промислових застосувань. Це популярна альтернатива використанню енергії мережі, що виробляється вітряними турбінами або викопним паливом, та паровою турбіною високої напруги на електростанції.

Є багато типів генераторів, від бензинових генераторів, портативних генераторів та інверторних генераторів. Для домашніх генераторів, які можуть працювати на природному газі, резервні генератори для відключення електроенергії та набагато більші промислові генератори. Однак у цій статті ми будемо конкретно говорити про дизельні генератори, також відомі як генераторні установки.

Тут, у Rental Power, наші висококваліфіковані галузеві експерти знають усе, що потрібно знати про дизельні генератори. Отже, цей блог буде присвячений поясненню того, як працює генератор енергії, і якими є основні робочі компоненти, з яких вони складаються.

Як виробляється електрика?


Просте пояснення цьому полягає в тому, що дизельні генератори працюють як електричні машини, які перетворюють одне джерело енергії на інший вид енергії. У цьому випадку генератор енергії працює, беручи механічну енергію та перетворюючи її на електричну енергію.

Всупереч тому, що багато хто може припустити, насправді немає жодного реального "створення" електрики. Один електричний генератор або кілька синхронних генераторів не можуть змусити електрику з'являтися з повітря. Все це пов'язано з теорією електромагнітної індукції Майкла Фарадея, про яку ми поговоримо докладніше, пройшовши різними частинами генератора.

Основні частини дизельного генератора
Кожен дизель-генератор складається як мінімум із дев'яти різних частин, але найважливіші частини представлені нижче:

Дизель генератор змінного струму
Паливна система
Регулятор напруги
Система охолодження та вихлопна система
Система змазки
Зарядний пристрій
Панель управління
Основна складальна рама


Щоб краще зрозуміти, як працює генератор енергії для перетворення механічної енергії на електричну, ми розглянемо роль усіх цих компонентів, починаючи з дизельного двигуна.

Дизельний двигун
Це просто базовий дизельний двигун, він нічим не відрізняється від тих, що зустрічаються в автомобілях, фургонах, вантажівках чи інших великих транспортних засобах. Це джерело механічної енергії і розмір двигуна має значення. Якщо ви хочете збільшити потужність генератора, вам потрібен більший двигун. Чим більший двигун, тим більшу електричну потужність ви можете зробити.

Генератор змінного струму
По суті, це компонент, який відповідає за вироблення вихідної потужності. Тут бачимо, як у гру вступає поняття електромагнітної індукції.

Генератор змінного струму складається з безлічі складних компонентів, але одним із найважливіших аспектів є ротор. Це вал, що обертається під дією механічної енергії, що подається двигуном, навколо нього закріплено кілька постійних магнітів. При цьому створює магнітне поле.

Це магнітне поле, що створюється, постійно обертається навколо іншої важливої частини генератора: статора. Простіше кажучи, це різновид різних електричних провідників, які щільно намотані на залізний сердечник. Тут речі починають ставати трохи науковішими. Відповідно до принципу електромагнітної індукції, якщо електричний провідник залишається нерухомим і магнітне поле рухається навколо нього, індукується електричний струм.

Таким чином, генератор використовує механічну енергію, що створюється дизельним двигуном, який надає руху ротор, створюючи магнітне поле, яке рухається навколо статора, який, у свою чергу, генерує змінний струм.

Паливна система
Паливна система переважно складається з паливного бака з трубкою, що з'єднує його з двигуном. Тут дизельне паливо може подаватися безпосередньо у двигун, що потім запускає весь процес, описаний вище. Розмір паливного бака зрештою визначає, як довго генератор може залишатися активним.

Наш асортимент безшумних генераторів у кожусі зазвичай надається з паливними баками, що входять до стандартної комплектації електрогенератора. Якщо потрібна велика місткість палива, ми можемо спроектувати і виготовити зроблений на замовлення розширений базовий паливний бак, або агрегат можна прикріпити до додаткового наливного паливного бака, що окремо стоїть.

Для великих проектів генераторів енергії, які вимагають установки генератора в акустичному корпусі, окремі топ

Зливні системи зазвичай встановлюються або розташовуються або всередині корпусу, під корпусом, або іноді навіть в обох.

Регулятор напруги
Тут у нас найскладніша частина електричного генератора. Регулятор напруги служить однієї очевидної мети: регулювати вихідну напругу.

Простіше кажучи, це гарантує, що генератор виробляє електрику при хорошій постійній напрузі. Без цього ви побачили б величезні коливання в залежності від того, наскільки швидко працює двигун. Зайве говорити, що все електрообладнання, що використовується нами, не зможе впоратися з таким нестабільним джерелом живлення. Отже, ця частина творить дива, щоб усе було гладко та рівно.

Система охолодження та вихлопна система
Обидва ці компоненти грають дуже важливу роль, і хороша новина полягає в тому, що їх легко зрозуміти! Система охолодження допомагає запобігти перегріву генератора. У генераторі циркулює охолодна рідина, яка нейтралізує всю додаткову теплову енергію, що виробляється двигуном та генератором. Потім охолодна рідина забирає все це тепло через теплообмінник і позбавляється його зовні генератора.

Вихлопна система працює так само, як і вихлопна система вашого автомобіля. Він забирає будь-які гази, що утворюються в дизельному двигуні, пропускає через систему трубопроводів і випускає їх з генераторної установки.

Система змазки
Цей компонент кріпиться до двигуна і прокачує через нього олію, щоб усі деталі працювали плавно і не притиралися одна до одної. Без цього двигун зламається.

Зарядний пристрій
Всі дизельні двигуни потребують крихітного електричного двигуна, щоб привести його в дію. Цей маленький двигун вимагає батареї, яка повинна бути заряджена. Зарядний пристрій зберігає заряд батареї та заряджається від зовнішнього джерела самого генератора.

Панель управління
Це просто, де генератор контролюється та працює. На генераторі з електричним запуском (або з автоматичним запуском) ви знайдете цілу низку елементів управління, які дозволяють вам робити різні речі або перевіряти певні цифри. Це може бути будь-що, від кнопки запуску та перемикача частоти, до індикатора рівня палива в двигуні, індикатора температури охолоджуючої рідини та багато іншого.

Основна складальна рама
Кожен генератор має бути захищений від навколишнього середовища, і це основний каркас збирання. Тут знаходиться генератор і там, де зібрані всі частини. Він тримає все разом, і це може бути відкритий дизайн або закритий (навіс) для додаткового захисту та послаблення звуку. Зовнішні генератори, як правило, розміщуються в захисній рамі, що захищає від атмосферних впливів для запобігання пошкодженням.

Підсумок
Отже, як працює електричний генератор. Дизельний двигун забезпечує генератор механічною енергією, яка потім перетворюється на електричний струм завдяки магнітному полю, що створює електромагнітну індукцію. Але тепер ви точно знаєте, як це відбувається разом з усіма різними частинами всередині генератора енергії.