Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Генератори Honda

Генератори Honda

автор
перегляди
2515 переглядів
автор
перегляди
2515 переглядів

Генератори Honda – ефективні та надійні пристрої, які забезпечують роботу побутових приладів та техніки тоді, коли це необхідно. Допоможе підстрахувати у разі аварійного чи планового вимкнення електрики. Зручний в експлуатації швидко монтується, практично не вимагає додаткового сервісного обслуговування.

Як розрахувати потужність генератора

Інверторний чи звичайний? Однофазний чи трифазний? Ручний чи автоматичний? Бензиновий чи дизельний? Всі ці характеристики, звичайно, важливі, але в першу чергу потрібно визначитися з потужністю генератора, адже саме від нього залежатиме правильність роботи і навіть термін експлуатації пристрою.

Як правило, для квартири достатньо генератора на 1-3 квт. Для дому на 2-5 квт. Для будівельних, сільськогосподарських, промислових об'єктів більше ніж 5 кВт. Такі показники з'явилися не просто так — прилад повинен працювати на 80%, щоб довше зберігатись у робочому стані та одночасно витримувати сумарну потужність усіх приладів чи інструментів.

Порахувати цей показник не складно. Це можна зробити навіть вручну, записавши всі потужності обладнання у зошит, спеціальну програму. Далі потрібно просто підрахувати все, що вийшло.

Якщо ви не знаєте, як це зробити самостійно, завжди можна звернутися до фахівців. Не соромтесь! Неправильно підібраний генератор може призвести до поломок цілої мережі або просто витрачених ресурсів на його покупку, заміну, обслуговування.

Місце встановлення генератора

Місце встановлення генератора також важливо, як і його потужність, тип палива чи модель. Від цього залежатиме рівень безпеки, ефективності та навіть шуму. Цей фактор важливо враховувати ще перед тим, як купити продукцію, щоб не одержати проблем у майбутньому.

З одного боку, потрібно підібрати таке місце, де немає людей. З іншого боку, обладнання має бути якомога ближче до мережі живлення, щоб можна було заощадити на матеріалах, зробити компактну робочу зону.

Якщо ми говоримо про будинок, потрібно встановлювати генератор якнайдалі від спальні, місць відпочинку людей. Вібрація та шум можуть «вплинути на нерви» і приносити дискомфорт.

Не обов'язково зводити спеціальні споруди. Найкраще зовсім встановлювати генератори на свіжому повітрі, проте використовувати спеціальні чохли, які допоможуть захистити пристрій від поганих погодних умов. При монтажі в приміщенні потрібно правильно прораховувати систему вентиляції, щоб убезпечити людей, які будуть усередині.

Також цілком рекомендовано використовувати спеціальну бетонну «подушку», яка дозволить знизити рівень шуму та вібрації. Завдяки ній деталі будуть повільніше зношуватися, обладнання приноситиме менше дискомфорту оточуючим.

Чому варто вибрати генератор Honda

Електростанція Honda – чудовий вибір для тих, кому потрібен стабільний, надійний, відомий продукт. Таке обладнання заслужило на повагу покупців з усього світу, отримало безліч хороших відгуків. Насамперед його обирають через:

широкого асортименту моделей, які підійдуть покупцям із різним бюджетом та потребами;
потужного двигуна – деталі виготовляються за європейськими стандартами якості;
міцного ергономічного дизайну та простого монтажу;
економічна витрата палива;
стабільність незалежно від умов експлуатації.
Останнім пунктом можуть похвалитися абсолютно не всі бензинові генератори та ДГУ, що ставить електричні станції Хонда у переважне становище.

Далі ми пропонуємо розглянути таблицю з найпопулярнішими моделями обладнання від виробника та, можливо, підібрати ідеальний варіант саме для вашого випадку.

Модель генератора

Характеристики

Цена

Генератор Honda (4,5 кВт)

 

Основная мощность 4,5 кВт. Резервная 5 кВт. Есть защитная система и повышенная устойчивость к вибрации.

124 991 грн
Генератор бензиновый HONDA EU 22 IS (2,2 кВт)

Вес: 15,5 кг. Ручной пуск. Может работать 8-10 часов без остановки.

60 885 грн
Электрогенератор HONDA EU 30 IS (2,7)

Трехфазный генератор. Объем бака 15 литров. Воздушное охлаждение.

113 297 грн

Генератор Honda 5,5 кВт однофазный бензиновый

 

Может беспрерывно работать на протяжении 12 часов. Основная мощность 3,5 кВт, резервная 3 кВт. Вес: 39 кг.

208 914 грн

Популярні питання

Скільки коштує генератор Honda 2.5 кВт?
Ціна генератора Honda залежить не тільки від потужності, але і від інших характеристик. Особливості корпусу, додаткова функціональність, тип палива суттєво впливають на цей показник. Дивитися найактуальніші ціни можна у нас на с
Скільки коштує генератор Honda 5,5 кВт?
Очевидно, що бензогенератор Honda буде коштувати значно дешевше, ніж пристрій з такою ж потужністю на дизельному паливі. Щоб отримати однозначну відповідь на це питання, визначте конкретну модель, зайдіть на наш сайт і перегляньт
Як обрати генератор для приватного будинку?
Підібрати міні-електростанцію для будинку зовсім не складно. Просто потрібно дотримуватися деяких правил, які допоможуть зробити це ефективно та результативно. По-перше, створіть перелік побутових приладів та пристроїв, які ви використовуєте у побуті. По-друге, повністю визначтеся з функціями, які він має виконувати. Подумайте про тип запуску, додаткові можливості, тип корпусу.
Яку модель генератора Honda обрати?
Генератори Honda представлені широким асортиментом моделей та використовуються для різних завдань. Залежно від загальної потужності обладнання або будівельних приладів, можна вибрати бензиновий або дизельний агрегат з потужністю 2,