Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Генератори Fogo

Генератори Fogo

автор
перегляди
1484 переглядів
автор
перегляди
1484 переглядів

Генератори Fogo – ефективність та вигода від надійного польського бренду. Допоможе забезпечити безперебійне подання електроенергії під час аварійного або планового відключення основної мережі. Стане в нагоді тим, кому потрібне бюджетне, просте в управлінні обладнання з високою якістю комплектуючих.

Як розрахувати потужність генератора

Бензиновий генератор чи ДГУ? Це популярне питання, яке задають користувачі під час вибору домашньої електростанції. Однак він пов'язаний з іншим, не менш популярним, як розрахувати потужність генератора. На нього ми зараз спробуємо відповісти.

По-перше, потрібно створити список із переліком усієї побутової техніки, яку ви бажаєте використовувати при аварійному, плановому відключенні електрики. Можна враховувати всю техніку, якщо це доцільно у вашому випадку.

По-друге, завжди враховуйте номінальну та резервну потужність генератора. Таким чином, ви не візьмете продукцію «впритул» і вона не зламається від занадто великого навантаження.

Далі можна побачити табличку з характеристиками різних моделей. Кожна електростанція Fogo є популярною та дозволяє задовольнити різні потреби покупця.

Модель генератора

Характеристики

Цена

Генератор инверторный FOGO F2001IS (1,6 кВт)

 

Бензиновый генератор с мощностью 1,6 кВт и резервной мощностью 1,8 кВт. Степень защиты IP23. Есть функция экономии топлива.

25500 грн

Генератор инверторный FOGO F3001iS (2,3 кВт)

Инверторный генератор с весом 25 кг. Подходит для мелких нужд. Основная мощность 2,3 кВт, а резервная достигает 2,5 кВт. Аналоговый дисплей.

29500 грн

Генератор инверторный FOGO F4001ISe (3,2 кВт)

Основная мощность 3,2 кВт, резервная 3,5 кВт. Цифровой дисплей. Одноцилиндровый тип двигателя с воздушным охлаждением. 

41400 грн

Місце встановлення генератора

Місце встановлення бензогенератора Fogo (дизельного генератора) є запорукою результативної, а головне безпечної роботи. Найчастіше перед покупкою (особливо для приватного будинку) люди вже знають, де буде розміщено пристрій. Однак це місця не завжди оптимальне, тому що не відповідає правилам експлуатації.

При виборі обладнання в будинок потрібно убезпечити себе від негативного впливу газів, що відпрацювали. Для цього встановлюйте генератор на відкритій місцевості або передбачайте спеціальні виводи.

Монтуйте обладнання біля наявного електричного виходу, щоб не було додаткових витрат. Також мінімізуйте рівень шуму, розмістивши генератор далеко від місць відпочинку чи сну. Не забудьте встановити спеціальну платформу із прогумованого бетону, щоб знизити вібрацію та сторонні шуми.

Чому варто вибрати генератор Fogo

Генератори Fogo мають високу європейську якість, надійну міцну конструкцію і збільшений термін експлуатації. Це польська компанія, яка спеціалізується на відносно бюджетному, але якість обладнання.

Рекомендуємо купити продукцію саме цієї компанії, якщо вам важливо:

знайти пристрій з незвичайною комплектацією — Фого займається виробництвом тракторних генераторів або генераторів зі зварювальним модулем, який може використовуватися в будівельній сфері і рідше зустрічається в інших виробників;
збільшений термін служби - деталі мають підвищену міцність, додаткові захисні конструкції для більш тривалої експлуатації;
інновації — виробник постійно вводить нові моделі, які справді розвиваються, а чи не зупиняються дома;
європейське збирання - продукція відповідає європейським стандартам якості.
Мініелектростанція виробництва Fogo довго і якісно виконуватиме свої функції, гарантуватиме ефективне виробництво (будівництво, подачу електроенергії до будинку) та швидке вирішення будь-яких проблем.

 

Популярні питання

Скільки коштує генератор Fogo 2.5 кВт?
Ціна на генератор Фого залежить від ситуації в країні, року випуску, інших економічних та соціальних факторів. Актуальну вартість можна побачити на нашому сайті. Зараз вона залишається на рівні 29500 гривень.
Скільки коштує генератор Fogo 3,5 кВт?
На жаль, ціна на генератори, як і на іншу техніку, досить змінчає завдяки різним чинникам, які не залежать від інтернет-магазинів. Однак, це чудова можливість зробити покупку саме зараз - не випадок, що це буде вигідніше. З
Де встановлювати генератор?
Устанавлюйте обладнання таким чином, щоб мешканці будинку (працівники офісу, складу) не отримали отруєння вихідними газами. Також важливо передбачити погані погодні умови, негативне впливання вібрацій, ізоляцію від шуму
Як обрати генератор для приватного будинку?
У першу чергу необхідно врахувати потреби, які виникають при відключенні електрики. Відповідайте на питання - чи є у вас насос та бойлер, якої потужності холодильник, скільки часу потрібно працювати генератору. Потім пораху
Яку модель генератора Fogo обрати?
Підбір моделі - повністю індивідуальний процес. Шукайте такий варіант, який повністю закриє ваші потреби, зможе надати якісний потік електричності, оптимальний рівень шуму та довготривалу, безпечну роботу електроприладів.