Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Дизель генераторна установка

Дизель генераторна установка

автор
перегляди
349 переглядів
автор
перегляди
349 переглядів

Дизельний генератор - пристрій, який активно використовується як резервне або основне джерело живлення в побутових і промислових масштабах.

У таких установках покупців насамперед приваблює низька витрата палива, надійна конструкція, тривалий час безперервної роботи. Нерідко обладнання на дизелі використовується для подачі електроенергії:

теплиці;
ферми;
склади зберігання;
рятувальні та аварійні служби;
промислові об'єкти;
великі офісні центри;
серверні та тд.
Не виключено, що стаціонарна установка підходить для домашнього використання. Наприклад, у будинках, де дуже багато побутової техніки, часто пропадає електрика або є необхідність використання більш потужного джерела живлення.

Особливості дизель генераторних установок

Дизель генераторні установки відрізняються високою надійністю та призначені для тривалої роботи у різних температурних умовах. Конструкція складається з одного або кількох електричних генераторів, які запускаються від двигуна внутрішнього згоряння, що працює на дизелі.

Як розрахувати потужність генератора

Генераторні установки ДГУ повинні працювати так, щоб використовувати 35-70% власного ресурсу. Якщо це число перевищується протягом тривалого часу, починаються проблеми у вигляді швидшого зносу запчастин або погіршення якості струму.

Тому важливо знати, як розрахувати ресурс установки. Для цього потрібно виконати кілька кроків:

визначити, які прилади працюватимуть одночасно під час відключення електрики (наприклад, у будинку це освітлення, холодильник та насос для води/бойлер; або освітлення, комп'ютер та холодильник);
розрахувати максимальну потужність цих приладів та підсумовувати її;
додати запас потужності як 20-30%.
Якщо зробити це складно, тому що у вас немає досвіду або ви тільки починаєте роботу на підприємстві, шукайте обладнання для роботи на будівельних об'єктах вперше, звертайтесь до нас. Ми допоможемо вибрати універсальний дизель генератор, який допоможе вам виконувати всі завдання швидко та ефективно.

Переваги дизель генераторних установок Rental Power


Фахівці вважають дизельні електростанції одними з найбільш вигідних для користувача стаціонарних та пересувних джерел живлення. Статистика підтверджує цей факт - незважаючи на досить високу вартість, з кожним місяцем саме ці моделі стають все більш популярними.

Перевагами дизель генераторних установок Rental Power є:

підвищену потужність двигуна - може досягати 200 кВт для роботи з "важким" обладнанням;
низька витрата палива — це призводить до низьких експлуатаційних витрат, що досить вигідно, особливо в контексті необхідності зберігати фінанси як у побутовій, так і в бізнес-сфері;
наявність моделей з різними системами охолодження, серед яких можна підібрати комфортний для встановлення та експлуатації варіант;
стабілізація напруги - серед дизельних генераторів є безліч моделей, в яких передбачено функцію регуляції оборотів двигуна, що дозволяє адаптувати напругу під час стрибків;
тривалий час роботи з високою ефективністю (високий ККД).
Таким чином, рекомендуємо придивитися до дизель генераторної установки, якщо ви шукаєте недорогий в експлуатації потужний пристрій для подачі якісної електрики в будинок або об'єкт.

Ціни на дизель генераторні установки (Таблиця)
Вартість ДГУ залежить від:

виробника, бренд пристрою;
особливості конструкції панелі керування;
потужності, обсягу паливного бака, типу запуску;
марки та доступності запчастин на ринку;
призначення пристрою — промислове або побутове використання.
Ми встановлюємо найоптимальніші ціни на продукцію. У нас є моделі, які підійдуть покупцям із різним бюджетом. Широкий асортимент гарантує, що кожен клієнт залишиться задоволеним і зможе підібрати модель для задоволення потреб.

Вартість кожної моделі генераторної станції вказана на сайті.

Доставка здійснюється у всі міста України, включаючи Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Кіровоград, Кременчук, Івано Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Кам'янець Подільський, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ.


Питання відповідь

Який дизель генераторну установку вибрати?

Дизельні генераторні установки підбираються під конкретні характеристики та потреби. Наприклад, для побутового використання вибирайте однофазні моделі потужністю від 3 до 5 кВт. У промисловості застосовується трифазне джерело живлення з чистотою напруги 50 Гц (у деяких випадках 230 В із частотою 400 Гц) з потужністю більше 5 кВт.

Кожен випадок є індивідуальним, оскільки враховує безліч аспектів, куди обов'язково потрібно звертати увагу під час виборів.

Як розрахувати потужність генератора?

Правильно розрахувати потужність необхідно для ефективного функціонування електростанції. Для цього необхідно розрахувати загальну 

суму потужностей приладів, які будуть підключені до генератора, а також додати 20-30% як запас потужності. Це необхідно, щоб оптимальне навантаження на обладнання становило 35-75% - тільки так можна гарантувати коректну роботу та тривалу експлуатацію без поломок.

Яка дизель генераторна установка краща?

Генераторні установки дуже різні за функціоналом та застосуванням, щоб їх можна було порівнювати. Краще вибирати моделі відомих виробників, які додатково випускають деталі (і вони доступні на ринку), а також мають сертифікати якості.

Популярні питання

Яку дизельну генераторну установку обрати?
Дизельні генераторні пристрої підібрані під конкретні характеристики та потреби. Наприклад, для домашнього використання вибирайте однофазні моделі з потужністю від 3 до 5 кВт. У промисловості застосовується трифазний джерело
Як обчислити потужність генератора?
Для ефективної роботи електростанції необхідно правильно розрахувати потужність. Для цього необхідно підрахувати загальну суму потужностей приладів, які будуть підключені до генератора, а також додати 20-30% як запас потужності. Ц
Яка дизельна генераторна установка краща?
Генераторні установки занадто різні за функціоналом та застосуванням, щоб їх можна було порівняти. Краще обирати моделі відомих виробників, які додатково випускають деталі (і вони доступні на ринку), а також мають сертифікати яко