Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Автоматика для генератора

Автоматика для генератора

автор
перегляди
419 переглядів
автор
перегляди
419 переглядів

Автоматика для генератора є важливим девайсом, який дозволяє розширити закладений пристрій функціонал, а також налаштувати автоматичне виконання простих процесів, наприклад, включення і вимкнення, залежно від ситуації.

Блок автоматики підібрати досить складно, тому що ви можете випадково купити не той продукт, а то й зовсім виріб від шахраїв, який виведе генератор повністю.

Rental Power допоможе підібрати АВР, а також розповість про якісне використання системи.

 

Особливості автоматики для генераторів

 

Автоматика на генератор часто зустрічається під іншою назвою - АВР. Таке обладнання використовується для того, щоб увімкнутися під час аварійного відключення живлення та відключатися під час відсутності електрики. Таким чином, систему можна вважати «перемикачем».

Такий щит управління може бути кількох типів та виконувати різний спектр завдань. Як уже було сказано раніше, найбільш базове завдання - вмикати та вимикати пристрій за потреби, інтуїтивно. У складніших випадках ви отримаєте можливість перемикатися з однієї мережі на іншу. Наприклад, з двофазною на трифазну.

Робота модуля також полягає в регулюванні: він означає наявність напруги, а потім стабілізує його, щоб не пошкодити вхідні пристрої під час можливих коливань.

Використовувати бензиновий чи дизельний генератор із такою системою дуже вигідно. Її можна застосовувати для встановлення аварійного електропостачання компанії, важливих серверів, регулювання електропостачання у магазинах та пунктах обслуговування.

Як вибрати АВР для генератора

Підбір обладнання моделі АВР, якщо бути точніше, здійснюється на основі наступних пунктів:

максимальна потужність генератора та кількість фаз;
вид регулювальника напруги;
потужність конденсатора (кВт);
кількість виходів.
Це базові технічні характеристики, які потрібно враховувати. Потужність є важливим показником, оскільки дозволяє контролювати стабільну напругу. В іншому випадку може статися аварійна ситуація із підключеними до генератора електричних пристроїв.

Інші пункти відносяться до сумісності. Це так само, як і потужність, дуже важливий пункт, оскільки від нього залежить кінцевий результат роботи. Потрібно наперед визначитися, чи підходить АВР характеристики вихідної напруги конкретної моделі, а потім купувати обладнання.

Також при виборі обов'язково слід звертати увагу на якість. Це важливо, оскільки, отримавши неякісний продукт і підключивши його до генератора, ви можете упустити те, що станеться пошкодження.

Останнім, але важливим пунктом є ціна. Не обов'язково купувати найдорожчий АВР на ринку, проте не варто заощаджувати як компонент, що забезпечує стабільну роботу генератора.

Переваги автоматики для генераторів Rental Power

АВР для генератора Rental Power забезпечує захист від пошкоджень, ефективне керування електроживленням та зменшення витрат палива, а також забезпечує безперебійне живлення.

Також серед переваг автоматики для генераторів слід виділити:

те, як вступний автомат забезпечує захист від пошкоджень (наприклад, потенційні проблеми можуть виникнути через низький рівень палива, перенапруги, занадто маленькою або занадто великою напругою і так далі);
економію палива (завдяки автоматиці, генератор автоматично відключається у випадках, коли його робота не потрібна);
комфорт в експлуатації - немає потреби контролювати процес включення та вимкнення генератора, оскільки процес відбувається самостійно.
У разі виникнення додаткових питань щодо АВР та автоматики, звертайтесь до менеджерів Rental Power за консультацією.

Ціни АВР для генератора

Очевидно, що ціна автозапуску для генератора буде різною залежно від взаємодії кількох факторів. Загалом, придбати комплектуючі можна у трьох різних категоріях: топ (дорогі прилади, розраховані на великі навантаження та широкий функціонал), середній сегмент (є оптимальним варіантом для домашнього використання), а також бюджетні варіанти.

Нерідко великі компанії випускають обладнання одночасно у трьох сегментах, щоб максимально розширити цільову аудиторію. У Rental Power ви знайдете продукцію всіх трьох категорій. Ми гарантуємо якість кожної запчастини для бензинового чи дизельного генератора, а також надаємо приємний сервіс.

Доставляємо абсолютно до всіх міст України! Зв'язуйтесь з нами, якщо ви знаходитесь в місті Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Кіровоград, Кременчук, Івано Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Кам'янець Подільський, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ чи будь-яке інше.


Питання відповідь

Яку автоматику вибрати для генератора?

Вибір АВР для генератора здійснюється з урахуванням таких параметрів як тип дизельного або 

нзогенератора, спосіб підключення до мережі, частоти оборотів, потужності, об'єму паливного бака і так далі. Автоматика може бути простою: відповідати за автоматичний запуск генератора або відключення у разі аварійної ситуації. Також вона може бути інтелектуальною і фактично забезпечити дистанційне керування пристроєм.

Яка АВР краща?

Важко сказати, чи може один автоматичний введення резерву бути кращим за інший, оскільки вибір повинен залежати від моделі генератора. Якщо у вашому пристрої вже впроваджено систему автоматичного контролю, достатньо доставити лише контакторну скриньку для підвищення ефективності експлуатації. Якщо додаткової системи немає спочатку, зверніть увагу на стандартний щит з усіма додатковими блоками для розширення функціоналу.

Популярні питання

Яку автоматику обрати для генератора?
Вибір АВР для генератора здійснюється з урахуванням таких параметрів як тип дизельного або бензиногенератора, спосіб підключення до мережі, частоти обертань, потужності, об'єму паливного баку та ін. Автоматика може бути прос
Яка АВР краща?
Складно зазначити, чи один автоматичний ввід резерву може бути кращим за інший, оскільки вибір повинен залежати від моделі генератора. Якщо в вашому пристрої вже встановлена система автоматичного контролю, достатньо привезти лише