Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Оренда УФО

Оренда УФО

автор
перегляди
3316 переглядів
автор
перегляди
3316 переглядів

ОРЕНДА УФО

ОРЕНДА УФО В КИЄВІ ТА ОДЕСІ: ПЕРЕВАГИ ПРОКАТУ ІК ОБІГРІВАЧІВ

Інфрачервоні обігрівачі УФО використовують для локального обігріву в кафе, ресторанах, фуд-кортах, павільйонах, концертних майданчиках, наметах, під тентами, а також на відкритому повітрі (терасах, літніх майданчиках, дахах тощо).

Уфо обігрівачі зручно використовувати для швидкого обігріву гостей у приміщеннях або відкритих просторах. Принцип роботи UFO схожий на нагрівання сонячним промінням. Інфрачервоні промені швидко гріють людину, предмети та стіни, минаючи повітря. Коли предмети швидко нагріваються, вони починають віддавати тепло, також підвищуючи навколишню температуру. Саме тому так популярна оренда УФО в Києві та Одесі для різних заходів з великою кількістю людей. Завдяки дії ІЧ обігрівачів, можна швидко створити комфортний клімат для гостей у будь-яких погодних умовах.

У нашому каталозі ви знайдете великий вибір обігрівачів UFO різної потужності та конфігурацій. Оскільки людина сприймає ІЧ промені в діапазоні 5.6 до 100 мкм, виробники випускають обігрівачі з коротким (від 2 до 4 метрів), середнім (від 3 до 6 метрів) та далеким (від 6 до 12 м) впливом.

Ще однією особливістю електричних УФО є їх залежність від електромережі 220 В. Щоб забезпечити безперебійну роботу такого обігрівача, він завжди повинен бути підключений до джерела живлення.

Ви можете взяти в оренду UFO в Києві та Одесі  обігрівачі різної потужності та конфігурацій. Залежно від цілей, ми пропонуємо ІЧ обігрівачі на штативі, підлогові чи настінні конструкції.

Оренда UFO коштуватиме вам набагато дешевше, ніж ціна покупки. Особливо якщо обладнання буде використано одноразово, наприклад для проведення заходу.

ОСОБЛИВОСТІ УФО ОБІГРІВАЧІВ: У ЧОМУ ВИГОДА
Орендуючи ІЧ обладнання, ознайомтеся з особливостями даного виду обігрівачів:

Ціна на оренду УФО у Києві та Одесі: від 200 грн на добу за одиницю.

У середньому один обігрівати здатний досить швидко обігріти площу до 40 м2. Особливість обігрівача в тому, що діє локально.

Нагрівання спіралі відбувається за 27 секунд, після чого агрегат починає віддавати тепло.

Пряме нагрівання людини і предметів дозволяє значно заощадити електроенергію, підтримуючи комфортну температуру. У порівнянні з паливними обігрівачами, енергоспоживання УФО буде на 35-75% нижче.

Працює UFO абсолютно безшумно.

УФО повністю безпечний та екологічно чистий. У процесі роботи агрегат не виділяє жодних шкідливих речовин.

Можливості монтажу практично не обмежені: УФО можна встановити під будь-яким кутом, на різні поверхні або висоту.

Говорячи про мінуси обігрівачів UFO, варто зазначити, що локальна дія ІЧ променів обмежує простір теплового впливу. Орендуючи обігрівачі УФО, варто враховувати площу приміщення та розташування гостей.

Наші менеджери завжди допоможуть вам зробити оптимальний прорахунок кількості обладнання під ваші завдання. Зв'яжіться з нами зараз, і ми допоможемо підібрати відповідні моделі конфігурації та потужності.

У нас оренда УФО можлива з доставкою по Києву, Одесі та іншим регіонам України.