Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / оренда генераторів / оренда дизельних генараторів

Оренда дизельних генараторів

Резервна потужність (кВт): 360
Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Генератор дизельний OLYMPIAN GEP 450 (320кВт)
потужність (кВт): 320
Резервна потужність (кВт): 360
від 3900 грн з ПДВ

Оренда дизель генератора дуже доречна під час екстреного відключення електричного живлення, при роботі на віддалених об'єктах, проведенні заходів, виконанні будівельних і промислових завдань на постійній основі.

Така послуга як дизельний генератор оренда доступна в rental-power, де ви зможете вибрати тип обладнання, технічні характеристики, габарити та інші параметри, характерні для окремої моделі.

Які є дизельні генератори

У деяких випадках оренда дизельних генераторів стає складним завданням. Це відбувається у тому випадку, якщо користувач працює з такою технікою вперше або переходить на новий тип електросистем.

Арендувати дизель генератор можна практично будь-якого виду, тому що асортимент Rental Power є досить широким. Звертайте увагу на тип запуску, потужність (кВт), базові класифікації.

Класифікація дизель-генераторів

У нашому інтернет-магазині доступна послуга «дизель-генератори» за найбільш вигідною вартістю. Завдяки тому, що Rental Power співпрацює з різними виробниками, у нас ви знайдете таку класифікацію:

за габаритами — у нас може здійснюватися оренда дизельного генератора невеликих розмірів (для туристів, домашнього використання, невеликих завдань) та більші (для промисловості, серверних кімнат, офісів);
за потужністю - генератор в оренду дизельний можна отримати з малою потужністю для живлення невеликих будинків або використання на відкритому повітрі (для освітлення, побутової техніки), а також із середньою та великою потужністю;
за рівнем ізоляції від шуму — у нас можна взяти дизель генератор в оренду, який матиме спеціальні ізоляційні кожухи та інші технології, націлені на зменшення вібрації та сторонніх звуків;
за типом запуску - автоматичні, з ручним запуском, комбіновані варіанти;
спеціально обладнаний дизель генератор оренда - оптимізовані варіанти для промисловості, медичної сфери, будівництва та зварювання тощо.
У нашому інтернет-магазині оренда дизельний генератор є дуже вигідною послугою, оскільки дозволяє забезпечити всі умови для вигідної та ефективної експлуатації. Rental Power надає можливість підбору різних портативних електросистем, щоб під час тимчасового відключення електрики можна було продовжувати власну діяльність та гарантувати комфорт для всієї родини.

Види дизельних генераторів - поради щодо вибору

Дизельний генератор оренда, ціна на який є найвигіднішою на ринку підібрати в деяких випадках буває непросто. У разі потреби зверніться до менеджерів, які допоможуть виконати підбір обладнання без втрати ресурсів.

Якщо вас цікавить оренда дизель генератора Дніпро, зверніть увагу на наступні поради:

не забувайте про потужність;
дуже важливо брати моделі, які здатні забезпечувати високу якість струму;
підбирайте продукцію відомих виробників;
наперед знайдіть сервіс, який проводитиме профілактичне та ремонтне обслуговування.
Якщо ціна оренди дизельного генератора здається вам занадто великий, перевірте якість продукції. Якщо вас все влаштовує, є сенс трохи переплатити.

Як вибрати та використовувати дизельний генератор

Щоб дизельний генератор орендувати, необхідно враховувати багато чинників під час виборів. Правильний підбір здатний забезпечити ефективність експлуатації, зробити ваш досвід використання техніки позитивним. Перед замовленням послуги орієнтуйтеся на такі фактори:

Потужність генератора.

Цей показник є одним із найголовніших, коли підбирається дизель генератор на прокат, тому що дуже важливо, щоб обладнання могло забезпечити потребу в оптимальній потужності. Залежно від цього параметра, ви зможете оптимально розподілити ресурси, а також забезпечити достатню кількість живлення для електротехніки.

Тип генератора
Якщо ви вирішили орендувати дизельний генератор, потрібно знати, що класифікація такого обладнання досить різноманітна. Вона здійснюється за габаритами, типом стабілізації напруги, наявністю/відсутністю додаткового функціоналу.

Умови експлуатації
Оренда дизельних генераторів завжди включає в себе документ, в якому описуються умови експлуатації. Вибір потрібно здійснювати із того, де ви працюєте. Якщо потрібні підвищені навантаження, підбирайте обладнання, яке може їх витримувати. В іншому випадку підійдуть дешевші варіанти.

Типи запуску дизель генераторів
Оренда дизельного генератора потребує вибору правильної електросистеми. Одним із показників є тип запуску. Він буває ручний та автоматичний. Як правило, експерти рекомендують підбирати комбінований або автоматичний варіант, оскільки ручний запуск може викликати проблеми, особливо у зимовий період.

Особливості вибору дизельного генератора
Перш, ніж взяти дизель генератори в оренду визначте власні цілі, складіть собі план роботи. Вид обладнання значно відрізнятиметься залежно від сфери діяльності.

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7

Популярні питання

Яка вартість оренди дизельного генератора?
Те, скільки коштуватиме дизель-генератор, залежатиме від кількості днів оренди. Чим триваліша послуга, тим дешевше обходиться вартість одного дня. Для розрахунку повної ціни зверніться до менеджера.
Які ціни на дизельний генератор 12 кВт?
Оренда дизельних генераторів ціна залежить від того, на скільки днів ви будете брати спецтехніку. Портативна електросистема на 12 кВт буде коштувати дорожче, оскільки вона підходить для використання в більш складних умовах.
Яка вартість дизельного генератора 10 кВт?
Оренда дизель генераторів ціна за 10 кВт в Rental Power є найбільш вигідною на ринку. Ознайомитися з повним асортиментом продукції та ціновою політикою можна на сайті. Чим довше ви будете орендувати продукцію, тим дешевше буде вартість за один день.
Чи можна встановлювати дизельний генератор у квартиру?
Використовувати дизель генератор у квартирі не можна. Винятки можливі, якщо модель пристрою спеціально розроблена для цього, а планування приміщення передбачає якісну вентиляцію.