Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / 40 практичних порад для успішної сдачі генератора в оренду (IІ частина)

40 практичних порад для успішної сдачі генератора в оренду (IІ частина)

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
1579 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
1579 переглядів

У першій частині ми розібрали перші 20 пунктів за порадами успішної здачі генератора в оренду. Давайте продовжимо!

21: Переконайтеся, що вуха на корпусі генератора чиста і не має слідів корозії.

22. Переконайтеся, що покупець має всі необхідні аксесуари для безпечного використання генератора.

Знайте робочий цикл генератора
23: Знайте робочий цикл генератора. Чи працюватиме генератор в одну зміну, дві зміни або 24 години на добу?

24: Більше завжди краще? Є такий факт, що генератор великий, не означає, що він підходить для всіх аспектів проекту. Якщо у вас великий робочий майданчик, є сенс розмістити кілька генераторів меншого розміру в різних частинах робочого майданчика.

25: Майте запасний план. Заплануйте наявність на будівельному майданчику резервного генератора, щоб робота не припинялася, якщо генератор не запускається.

26: Скільки точок підключення є на робочому майданчику? Якщо потрібно кілька точок підключення, виникає потреба у додатковій інформації: правильний розмір розподільної панелі та різних автоматичних вимикачів, заходи безпеки при розподілі енергії, близькість розподільної панелі до підсилювачів та необхідні лінійні метри кабелю. Крім того, існують певні особливості, що належать до низької напруги (системи розподілу електроенергії на 120 вольт). Скільки потрібно ланцюгів? Яке навантаження, підключене до ланцюгів – освітлення, приготування їжі, розетки? Зрештою, чи є якісь звукові обмеження, про які слід знати? Це притаманно тимчасових подійних проектів.

Розпаралелювання
27: Розпаралелювання. Доступність обладнання та контроль експлуатаційних витрат є критично важливими для конкуренції у сфері оренди електроенергії. Є багато факторів, які впливають на ці важливі аспекти, у тому числі «ефективна паралельна система забезпечує гнучкість, необхідну для додатків із високою мінливістю профілю навантаження, наприклад, при включенні насосів. Крім того, паралельне виконання дозволяє краще збалансувати накопичений годинник роботи між парком агрегатів, що збільшує термін служби генератора та оптимізує планування процедур технічного обслуговування.

28: Компанії з оренди повинні бути готовими надати демонстраційні версії для незнайомих клієнтів. Пропонуйте їх безкоштовно або за невелику плату, якщо це необхідно на місці.

29: Як правило, замовник відповідає за технічне обслуговування пристрою протягом терміну дії договору оренди. Компанія з оренди має пропонувати послуги профілактичного обслуговування за певну плату. У угоді має бути чітко зазначено, чи установка працюватиме в одну, дві або три зміни. Оператор генератора повинен періодично перевіряти працюючі прилади, включаючи напругу, споживану силу струму та рівень палива.

Ключ №1 для генератора, що добре обслуговується
Ключ №1 для генератора, що добре обслуговується, - дотримання рекомендацій виробника з планового технічного обслуговування. Рекомендовані інтервали технічного обслуговування генератора зазвичай починаються через 500 годин використання та зосереджені на фільтрах та рідинах, включаючи моторне масло, масляний фільтр, паливний фільтр та повітряний фільтр. Ці інтервали зазвичай повторюються кожні 500-1000 годин.

З іншого боку, щоденне, щотижневе та щомісячне технічне обслуговування генератора включає перевірку компонентів машини, таких як рідини, проводку та шлангові з'єднання, а також пошук ознак несправностей, таких як витоку, забиті повітрозабірники і деталі, які можуть бути схильними до зносу. Проста двохвилинна перевірка може заощадити від однієї до двох годин простою для заміни другорядної деталі. Наприклад, зношений або потрісканий ремінь приводу вентилятора - це можливість для профілактичного обслуговування замість того, щоб чекати, поки він вийде з ладу та викличе зупинку машини.

Будьте винахідливі з тарифами та цінами
30: Будьте винахідливими з тарифами та цінами: багато орендних компаній запропонують значне зниження цін, якщо пристрій використовуватиметься лише як резервне джерело енергії.

31: Заохочуйте клієнтів заздалегідь планувати технічне обслуговування.

32: Ретельно продумайте місце, де запускатиметься генератор. Переконайтеся, що він знаходиться в приміщенні, що добре вентилюється, і має рівну поверхню. Завжди рекомендується перевіряти шини, щоб запобігти несподіваному руху генератора.

Переконатися, що одиниця вирівняна не лише спереду та ззаду, а й з боку в бік. Залежно від того, де знаходиться паливозабірна трубка, ви можете значно зменшити запас палива.

33: Пристосовуйтесь до навколишнього середовища. Інтервали технічного обслуговування слід планувати найчастіше для генераторів, які працюють у суворих чи складних погодних умовах. Пильне середовище особливо вимогливе до генераторів. Ребра радіатора слід перевіряти на предмет скупчення пилу та очищати з по

потужністю миття високого тиску, щоб забезпечити оптимальний повітряний потік через машину, знижуючи ризик її перегріву.

Температура довкілля також грає роль правильному обслуговуванні генератора. Коли генератор працює при нижчих температурах, може знадобитися легка синтетична олія для забезпечення адекватного потоку олії до життєво важливих компонентів двигуна. Для кращого захисту двигуна в жаркому кліматі може бути рекомендована густіша олія.

34: Ознайомтеся з новими вимогами щодо обслуговування від виробника. Системи доочистки тепер є частиною контрольного списку обслуговування генератора, тому важливо знати ці елементи та визначені інтервали обслуговування.

Технічне обслуговування за межами двигуна
35: Технічне обслуговування поза двигуна. Періодичний огляд електричної системи може мати велике значення для запобігання поломці та простою генератора. Огляд всієї проводки часто може запобігти серйозній електричній проблемі за допомогою простого рішення, такого як затягування дроту, ізоляція небезпеки тертя або згинання дроту від гострого краю.

Рада з безпеки
36: Порада з безпеки: перед тим, як відкрити передні двері або схопитися за корпус генератора, торкніться корпусу тильною стороною руки. ні. Ніколи не знаєш, які можуть виникнути проблеми після кабелів.

37. Подумайте про джерело палива. Запропонуйте своїм клієнтам мобільних генераторів можливість працювати на дизельному паливі.

38: Уточніть, чи замовник хоче агрегат, змонтований на причепі або санчатах, і переконайтеся, що обладнання доступне для розвантаження при необхідності.

39: Поїздка: у багатьох випадках силове обладнання орендується для гастролей на рок-концертах або уявленнях. Персонал з оренди повинен бути готовим подорожувати і бути поруч, якщо щось піде не так.

40: Тиша. За будь-якого типу живих виступів необхідні звукоізоляційні пристрої. Генератори можна побачити, але, звичайно, їх краще не чути.

Всі поради та рекомендації були розроблені завдяки нашому багаторічному досвіду у цій сфері, ми як ніхто інший розуміємось на оренді генераторів.