Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Статті / Чому глохнить генератор? Проблеми та їх рішення

Чому глохнить генератор? Проблеми та їх рішення

автор
Фабрикантов Максим
перегляди
133610 переглядів
автор
Фабрикантов Максим
перегляди
133610 переглядів

Якщо у вас є генератор і у вас виникають проблеми з ним при підключенні до елементів, які ви намагаєтеся включити, ця стаття може вам допомогти. Це стосується всіх генераторів, бензинових і дизельних, малих і великих, особливо дизельні генератори б/у. У більшості випадків проблеми можуть бути однаковими.

Причин, за якими генератор може глохнути або нестабільно працювати може бути досить багато, тим паче якщо це оренда генератора, але всі вони з легкістю діагностуються якщо приділити увагу деяким моментам, які ми розберемо в нашій статті.

До Вашої уваги ми пропонуємо якусь інструкцію (Гайд), яка допоможе вирішити проблему: чому глухне генератор?

Гайда ПО УСУНЕННЯ ПРОБЛЕМ З ГЕНЕРАТОРОМ ЯКИЙ глохне

1.Перегрузка
Найбільш частою причиною цієї проблеми є перевантаження генератора. Коли генератор перевантажений; він перестає працювати і вимикається. Ця проблема зазвичай зустрічається в останніх моделях, оскільки на старих моделях не встановлено необхідне обладнання для відключення у разі перевантаження. Вони просто продовжують працювати і під напругою ваших приладів. Ця функція насправді хороша для безпеки ваших приладів, оскільки позбавляє їх від стресу. 

Рішення: Кращий спосіб вирішити цю проблему - зменшити навантаження на генератор і знову запустити генератор. Тепер ви можете додавати навантаження в залежності від розміру і потужності генератора. Ще один спосіб переконатися, що генератор не вимкнено через перевантаження, - це почути звук генератора. Якщо звук стає занадто гучним, ніж звичайний звук, вам потрібно зменшити навантаження, так як ваш генератор перевантажений, або доведеться новий генератор купити.

2. Рівень масла
Ваш генератор може іноді відключатися через кілька секунд, коли виникає проблема з рівнем масла. Рівень масла у вашій техніці занадто низький або занадто високий. При низькому рівні масла ви можете запустити генератор, але через кілька секунд температура масла піднімається занадто швидко, і це призводить до відключення системи. Коли рівень масла занадто високий, це також призводить до примусового відключення датчика.

Рішення: Перевірте рівень масла. Підтримуючи оптимальний рівень масла, можна вирішити цю проблему, а також допомогти в безперебійній роботі вашого генератора.

3.Уровень ОЖ
Рівень охолоджуючої рідини в радіаторі також може привести до відключення системи через кілька секунд. Причиною тут є підвищення температури без належного рівня ОЖ в радіаторі. Якщо генератор продовжує працювати при високій температурі, чутливі частини двигуна, панель приладів і вимірювачі напруги можуть вийти з ладу.

Рішення: тримати ОЖ в радіаторі заповненою. Зробіть звичкою перевіряти рівень ОЖ в радіаторі через місяць.

4. Низький рівень палива
Іноді дуже незначна проблема, наприклад, недолік палива в паливному баку, також може привести до того, що ваш генератор буде працювати кілька секунд, а потім зупинятися. У генераторі може бути достатньо палива, щоб запустити його пару раз або запустити без навантаження, але коли ви подаєте навантаження, він зупиняється.

Рішення: просто перевірте покажчик рівня палива на панелі управління або зробіть це вручну, якщо у вас старий генератор, заповніть бак і спробуйте.

5. Паливний бак і паливні трубки
Деякі з найбільш поширених проблем, які можуть призвести до припинення роботи вашого генератора через кілька секунд, пов'язані з паливним баком або паливними трубами, по яких бензин подається до двигуна і карбюратора вашого генератора. Тиск може бути заблоковано в паливному баку, викликаючи проблеми з подачею. Скупчення пилу в баку, обмеження, пошкодження, вигини і витоку в паливних трубах також можуть стати причиною цієї проблеми. Ви можете легко знайти будь-який витік слідами бензину або дизельного палива на трубах або поверхні під генератором.

Рішення: Ви можете з легкістю впоратися з проблемами паливного бака, очистивши його, скинувши тиск і ретельно перевіривши труби на предмет будь-яких вищевказаних проблем.

6. Карбюратор
Карбюратор вашого генератора може мати деякі проблеми, через які ваш генератор вимикається після роботи протягом декількох секунд. Погане паливо, залишене усередині карбюратора, може викликати цю проблему. Летючі компоненти в паливі випаровуються з скупчився в карбюраторі бензину і товщою суміші в підставі карбюратора, що викликає перебої в подачі палива.

Рішення: В більшості випадків цю проблему можна вирішити шляхом ретельного очищення карбюратора. Якщо ця проблема зберігається протягом більш тривалого періоду часу і після обслуговування вашого карбюратора, вам доведеться замінити карбюратор.

7. Несправність двигуна
Причиною відключення генератора також може бути внутрішня несправність двигуна. Такі проблеми зазвичай важко діагностувати.

Рішення: Зверніться до фахівців для обслуговування двигуна і діагностики несправностей.

8. Проблеми з електрикою
Це також може статися через проблеми з електрикою в ланцюгах і проводці вашого генератора.

Рішення: Якщо в 

ам відомі електричні з'єднання в проводці вашого генератора, ви можете перевірити їх. В іншому випадку краще звернутися за допомогою до професіоналів.

9. Проблеми з акумулятором
Акумулятор забезпечує харчування для включення генератора. Якщо ваша батарея не заряджена належним чином, ваш генератор може відключитися через деякий час.

Рішення: Вам необхідно правильно зарядити акумулятор від зовнішнього джерела або перевірити механізм зарядки акумулятора вашого генератора.

10. Дросель
Дросель може бути включений, і через деякий час ваш генератор може перестати працювати.

Рішення: вимкніть дросель і перезапустіть генератор.

11. Свічка запалювання
Свічка запалювання є однією з найбільш важливих частин вашого генератора, яка відіграє важливу роль у запуску вашого генератора. Якщо свічка запалювання забруднена і несправна, ваш генератор видасть тріскучий звук відразу після запуску і затихне через кілька секунд.

Рішення: Викриття свічку запалювання, перевірте її стан. Іноді ви можете знову вставити той же провід після очищення, або вам доведеться купити новий провід для вашого генератора.

12. Збій датчика
В останніх моделях генераторів багато датчиків. Ці датчики можуть іноді виходити з ладу і неправильні операції вашого генератора.

Рішення: Перевірте повідомлення на панелі управління і замініть несправний датчик. Не забудьте перепрограмувати ваш генератор після заміни будь-якого датчика або будь-який інший деталі.

13. Повітряний фільтр

Засмічення повітряного фільтра також може викликати цю проблему. Якщо двигун не отримує повітря з навколишнього середовища, він автоматично відключиться через кілька секунд.

Рішення: очистити або замінити повітряний фільтр. Кращий спосіб вирішення таких проблем, пов'язаних з повітряними фільтрами, - це своєчасна заміна.

14. Вихлопна система
Якщо ваша вихлопна система несправна, ваш генератор не зможе працювати довше декількох секунд. Він не може випустити вихлоп і, отже, відключається (глухне). Переконайтеся, що ви помістили свій генератор в місце, яке належним чином провітрюється.

Рішення: переконайтеся, що система випуску працює.

Підведемо підсумки

Ми сподіваємося, що ви зможете дуже легко вирішити проблему, що виникла з Вашим генератором, визначивши і вирішивши її розумним чином. Однак, якщо проблема все ще зберігається, ми пропонуємо вам звернутися за професійною допомогою.