Корзина
Заказ № 232
Предмет
Тип и умови
Ціна
1/2
Ваш статус
загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

2/2
Спасибо за заказ
Rental Power / Статті

Інверторний генератор принцип роботи

Інверторний генератор працює ефективно та є універсальним продуктом, особливо для тих, кому потрібна портативна енергія.

автор
дата
18.07.2022
перегляди
58 переглядів

Інверторний генератор працює ефективно та є універсальним продуктом, особливо для тих, кому потрібна портативна енергія.

автор
дата
12.08.20221658141724
перегляди
58 переглядів

Інверторний генератор працює ефективно та є універсальним продуктом, особливо для тих, кому потрібна портативна енергія. Додаток, який він обслуговує, включає постачальників мобільних послуг, мобільні ресторани, операції резервного копіювання по догляду за літніми людьми та охороною здоров'я, постачальників спортивних заходів, розважальні звукові набори, кемпінг та харчування для житлових автофургонів, а також багато інших додатків. Це відмінний продукт для тих, хто потребує високоякісного силового пристрою, тихого і портативного. Крім того, він дає вам чисту, чисту енергію.

Як працює інверторний генератор?

Щоб краще зрозуміти, як працює інверторний генератор, важливо розуміти різницю між пристроями, такі як:

Інвертор потужності крупним планомІнвертор

Його також називають перетворювачем потужності. Майте на увазі, що цей пристрій потребує джерела живлення постійного струму (DC), такого як сонячна панель або навіть автомобільний акумулятор. Він служить для перетворення потужності постійного струму потужність змінного струму для домашнього використання. Крім того, кілька інверторів мають різні конструкції через їх частоту, вихідну напругу, вхідну напругу і схему. Це залежить від того, де вони будуть використовуватись і для якої мети вони можуть служити. Крім того, використовуючи правильний інструмент, ваш інвертор може інвертувати змінний струм будь-якої заданої частоти та напруги.

Генератор
Цей пристрій забезпечує резервне електропостачання, особливо коли ви відчуваєте перебої у подачі електроенергії. Генератори використовуються бізнес-персоналом досить довго, щоб гарантувати, що їхній бізнес працює безперервно без будь-яких обмежень. Для ефективного функціонування їм зазвичай потрібні джерела енергії з копалин, такі як дизельне паливо, бензин або пропан (докладніше див. Портативні генератори, що працюють на пропані та газі). Процес перетворення цього джерела енергії на чисту енергію можливий на 100% завдяки механічному принципу, відомому як електромагнітна індукція, що генерує енергію. Генератор включає деякі ключові компоненти, такі як регулятор напруги, паливна система, генератор змінного струму і двигун. Отже, коли двигун працює, він генерує потужність змінного струму чи стандартний струм.

Інверторний генератор
Інверторний генератор схожий на звичайний генератор, але важить менше та компактніше. Крім того, він ефективніший і робить менше шуму, на відміну від традиційного генератора. Так само цей генератор включає інвертор, звідси і назва інверторного генератора.

Отже, як це працює?
Генератор змінного струму генерує багатофазну потужність змінного струму з максимальною необробленою напругою. Після вироблення електроенергії змінного струму інверторний генератор перетворює вашу енергію на потужність постійного струму. Знову ж таки, інвертор в генераторі перетворює потужність постійного струму на потужність змінного струму. Інвертор зазвичай будується із мікропроцесором, який виконує все перетворення. З іншого боку, інвертори призначені для безперервної, чистої, стабільної та чистої енергії. Інверторні генератори виробляють максимальну якість енергії, аналогічну до того, що електроенергетична компанія пропонує вам у вашому домашньому господарстві.

Тривимірна ілюстрація бензинової генераторної установки з інженерними кресленнями та ескізами, виділеними на білому тлі. Інверторний генератор проти стандартного генератора

Чи є порівняння між інверторним генератором та стандартним генератором? Більшості людей цікаво дізнатися, який із них найкращий. Тим не менш, обидва варіанти хороші, а найкращий, швидше за все, залежить від особистих уподобань. Щоб розрізняти їх, ви повинні розглянути їх відмінності і вирішити, який з них найкраще підходить для ваших потреб.

Ефективність
Стандартний портативний генератор підходить для безперервного енергопостачання, оскільки він зазвичай набагато більший, ніж генератор інверторний. Крім того, вони мають максимальний потенціал для роботи протягом тривалого часу, оскільки мають величезний паливний бак, а інверторний генератор має компактну вагу та розмір. Крім того, інверторні генератори є ефективними джерелами енергії та можуть бути відмінним джерелом енергії в будь-якому місці. Вони також можуть налаштувати швидкість вашого двигуна, щоб запропонувати вам необхідну частоту та напругу. Цей продукт також зводить до мінімуму викиди та може заощаджувати енергію до 40%.

Будівництво та дизайн
Більшість людей люблять інверторні генератори, тому що вони легші, менші і їх легко переміщати. Його модель конструкції та дизайну робить його простим у використанні. Генератори сподобалися. Зрештою, їх легше ремонтувати та обслуговувати, тому що вони комплектуються звичайними генераторами змінного струму та двигунами. Крім того, зручність використання знаходиться на першому місці, а елементи керування зазвичай 

зростання для розуміння та використання.

Чому інверторний генератор такий тихий?
Низький рівень шуму в децибелах робить його придатним для використання практично будь-де. Інверторний генератор має звукопоглинаючий кожух, який відповідає за зниження шуму. Крім того, він працює при низькій гучності близько 50-60 дБ, що робить його ідеальним для чутливих будівельних середовищ, вантажівок з їжею та вечірок у кварталах.

Висновок
Останнім часом дедалі популярнішими стають інверторні генератори. Вони спроектовані таким чином, щоб їх можна було легко переміщати, були компактними, простими у використанні і дуже тихими в порівнянні зі стандартним генератором. Хоча вони зазвичай не досягають таких розмірів і не виробляють стільки енергії, як деякі з потужніших стандартних генераторів, вони здатні виробляти достатню потужність для багатьох застосувань.