Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / будівельне обладнання / інверторні генератори

Генератори інверторні 2,5 кВат

Основна потужність (кВт): 2,5
Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Генератор бензиновий FOGO F3001R (2,5 кВт)
потужність (кВт): 2,5
Резервна потужність (кВт): 2.7

Генератор інверторний гарантує рівномірну подачу струму за рахунок того, що має функцію його перетворення. Деякі покупці вважають, ніби зможуть не помітити різниці, тому вибирають дешевші класичні моделі, проте вони дуже помиляються.

Такий вид електростанції відмінно підходить як для домашнього, так і для професійного використання, гарантує комфорт та високу якість електрики в будь-яких ситуаціях.

Особливості інверторних генераторів

Звичайний генератор вимагає додаткових стабілізаторів напруги, щоб подавати струм рівномірно та без ризику для інструментів. Основне завдання інверторних моделей - перетворювати змінний струм на постійний.

Незалежно від того, яке паливо (бензин або дизель) використовується для роботи, такий тип електростанції може виконувати завдання до 7 годин без перерви.

Інверторні генератори - сучасний пристрій, який робить подачу струму стабільним, що не виводить з ладу побутову техніку та електроінструменти, забезпечує високий рівень ефективності та продуктивності.

Де застосовуються інверторні генератори
Бензогенератор (дизельний генератор) інверторного типу використовується у сферах, де потрібно забезпечити якісну подачу струму. Найчастіше їх обирають для невеликих приватних будинків та квартири. Не лише у Києві, а й по всій Україні, де є проблеми із регулярною наявністю електрики.

Сучасні однофазні моделі з невеликою вагою та габаритами використовуються для туристичних цілей. Їх потужності цілком вистачає, щоб зарядити телефон, підключити вуличне освітлення, заряджати ноутбук чи невелику електричну плиту на природі. Розмістити такий генератор можна у багажнику автомобіля або на відкритій місцевості.

Часто інверторні генератори застосовуються для безперервної роботи електроінструментів на майданчику. Завдяки їм обладнання довше залишатиметься у відмінному стані, а експлуатація буде якіснішою.

Як розрахувати потужність інверторного генератора

Бензиновий генератор або дизельний - неважливо, який саме ви підберете, перед покупкою кожного з них потрібно розуміти, яку потужність вам потрібно задіяти. Це робиться дуже просто, досить просто використовувати один із методів внизу:

розрахувати самостійно з урахуванням усієї побутової техніки, яка може потенційно включатись під час відсутності електрики;
використовувати спеціальні таблиці, що є в Інтернеті;
скористатися онлайн-калькуляторами або програмами для розрахунку потужності;
звернутись до фахівців, які допоможуть підібрати оптимальне обладнання для будь-яких ситуацій.
Якщо вас привабить останній варіант, ми з радістю проведемо консультацію та детально розповімо, як підібрати генератор, щоб він відповідав усім параметрам та добре виконував свої функції.

Важливо, щоб потужність була підібрана правильно, так як від цього залежатиме те, чи не буде перевантажено пристрій (згодом він може вийти з ладу і зупинитися), знижений термін експлуатації, чи не збільшена витрата палива, що в першу чергу негативно впливає на бюджет.

Переваги та недоліки інверторних генераторів

Електрогенератор інверторного типу, як і будь-які інші установки, має переваги і недоліки. Головною проблемою такого обладнання є висока ціна, через яку не всі покупці вважають покупку вигідною. Також додатково можна виділити обмеження максимальної потужності (як правило від 1 до 8 кВт).

Однак обидві недоліки можна легко компенсувати. Високу вартість можна легко «відбити», за рахунок низької витрати палива та тривалої експлуатації. Обмеження максимальної та номінальної потужності цілком дозволяють використовувати прилад для повсякденної діяльності, комфортного проживання в приватному будинку під час відключення електрики, туристичних походів, використання на будівельних майданчиках тощо.

Незважаючи на те, що недоліки існують, купити інверторний генератор потрібно через його переваги:

знижена вага та зменшені габарити;
знижений рівень шуму за рахунок спеціальної конструкції із захисним кожухом;
висока якість одержуваної енергії;
економна витрата палива, що забезпечується наявністю спеціального модуля, що впливає на роботу двигуна;
швидко запускається незалежно від типу запуску (ручний запуск, автоматичний (електростарт) або комбінований).
Сучасні інверторні генератори є відмінною альтернативною класичним варіантам, коли йдеться про використання їх у подорожі, у квартирах, приватних будинках та з «чутливим» обладнанням.

Рекомендуємо звернути увагу на такі генератори:

Модель генератора

Характеристики

Ціна

Генератор інверторний FOGO F2001IS

Основна потужність (кВт)

1,6

Резервна потужність (кВт)

1,8

29800 грн

Генератор інверторний FOGO F3001iS

Основна потужність (кВт)

2,3

Резервна потужність (кВт)

2,5

32300 грн

Доставка здійснюється по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Кіровоград, Кременчук, Івано Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Кам'янець Подільський, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ.

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7

Популярні питання

1)Який інверторний генератор обрати?
Ваше завдання визначитися з тим, які функції має виконувати пристрій, з чого ви вже зможете підібрати потужність і додаткові характеристики, однією з яких буде тип перетворення струму.
2)Які інверторні генератори найнадійніші?
Найпопулярнішими та найнадійнішими електрогенераторами є продукція Full, Olympian, SDMO, Honda та інша, представлена ​​на нашому сайті. При реалізації продукції ми не просто намагаємося продати щось, а й підбираємо оптимальне обладнання, яке справді зможе вам допомогти.