Корзина
Заказ № 232
Предмет
Тип и умови
Ціна
1/2
Ваш статус
загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

2/2
Спасибо за заказ
Rental Power / Статті

Генератор для приватного будинку, як резервне джерело безперебійного живлення

На сьогоднішній день, людей які проживають в приватних будинках вже досить багато. Це безперечно відмінний вибір для місця проживання, в сучасному світі.

автор
Фабрикантов Максим
дата
03.02.2020
перегляди
2376 переглядів

На сьогоднішній день, людей які проживають в приватних будинках вже досить багато. Це безперечно відмінний вибір для місця проживання, в сучасному світі.

автор
Фабрикантов Максим
дата
06.07.20221580743852
перегляди
2376 переглядів

   На сьогоднішній день, людей які проживають в приватних будинках вже досить багато. Це безперечно відмінний вибір для місця проживання, в сучасному світі. Свіже повітря, природа, тиша, коли вона так необхідна. Безсумнівно, весь набір комфорту і зручностей складає технічне забезпечення нашого житла. Воно складається з різних факторів і видів, але практично всі воно залежить від електрики.

   Більшість будинків підключені до центральної електрифікації міста або області і залежать від неї на пряму. Залежність в тому, що в будь-який самий невідповідний момент воно може пропасти (відключитися) з різних причин. Це може бути як техногенного характеру, так і природного. З урахуванням зміни клімату за останні роки, через другого чинника електрику пропадає частіше. Сильні бурі, урагани, грози вносять свої корективи в електрифікацію за межами міста.

Компанія Rental Power пропонує вам стати незалежними в цьому питанні! Є дуже просте рішення - це покупка генератора. Генератор простими словами - пристрій, що виробляє електроенергію. Сьогодні вибір генераторів дуже великий, але ми допоможемо Вам розібратися який краще вибрати саме для Вас і ваших потреб.

У приватному будинку зазвичай велика кількість різної побутової техніки:

комп'ютери, телевізори, кондиціонери, холодильники і т.д. Перелік може бути дуже великим. Особливо важливим елементом в приватних будинках, є автономність опалення та водопостачання.

Газовий або іншого роду котел працюють від електрики, також, як і будь-яка водоносна станція. Залишитися без тепла (особливо взимку) або води не дуже приємна річ, тим більше якщо у Вас ще є маленькі діти. Також якщо ваше житло оснащене функцією «Розумний будинок», відсутність електрики зведе його користь до нуля. Що б все це запобігти, досить мати резервне джерело живлення, а саме генератор.

Генератори бувають різних типів:

- однофазні

- Трифазні

Працюють на різних видах палива:

- Дизельні

- Бензинові

Також вони відрізняються по потужності:

- Діапазон потужності генераторів може бути від 0,2 до 2500 кВт.

- Бензинові генератори зазвичай малопотужні, від 0,2 до 16 кВт.

Як правило для приватного будинку необхідний генератор з автоматичним введенням резерву (АВР). Це система призначена для негайного включення при падінні потужності основної мережі. Генератор сам запускається протягом декількох секунд, тому перебої в подачі електроенергії в основний мережі не будуть відчутні.

Наша компанія надає можливість покупки такого генератора (з системою АВР) а також її установки на генератор з її відсутністю. Безпосередньо сам підбір генератора краще здійснювати звернувшись до наших менеджерів. Вони зможуть підібрати оптимальний варіант по потужності і ціною виходячи з ваших потреб. Це відбувається дуже швидко для Вас.

У компанії Rental Power великий вибір генераторів від світових виробників, у нас тільки якісна техніка яка зарекомендувала себе у всьому світі. Ми дорожимо якістю послуг, що надаються. Також ми надаємо послугу Оренда генератора.

Якщо у Вас різко пропала електрика, а ви не встигли ще придбати генератор, ви можете екстрено замовити у нас послугу - оренда генератора із оперативною доставкою. Ми доставляємо техніку в самі найкоротші терміни. Доставка супроводжується досвідченим інженером, який виконає підключення генератора до вашої електромережі. Всі генератори завжди повністю заправлені і обслужені.

Інвестиція «придбання генератора» є розумною і довгостроковій з точки зору, що у Вас завжди буде резервне джерело безперебійного живлення. Забудьте про енергозалежність!