Заявка
Контактна інформація:
Корзина
Назва
Ціна
Кіл-сть
Сума
Після заповнення форми з вами зв’яжеться наш менеджер та обговорить всі деталі.
Контактна інформація:
Доставка:

Оплата:

Послуга доступна в нашому магазині за адресою: Україна, м. Київ, вул. Плодова 1.

Промокод:

загальна сума
25253 грн
без скидки: 29620 грн
экономия: 4395 грн

Спасибо за заказ
Rental Power / Оренда обладнання / оренда електрощитів

Оренда електрощитів

Сила струму (А): 32
Обрано:
Фільтри
Сортування
Кількість товарів
Електрощит переносний (32А)
Потужність (кВт): 21
Сила струму (А): 32
від 150 грн з ПДВ

Оренда електрощитів

Оренда електрощитів актуальна для будмайданчиків та при ремонтних роботах у польових умовах. Дані пристрої виконують функції прийому та розподілу електроенергії, а також захисту комунікацій від перевантаження і замикань.

Переносні щити дозволяють безпечно підключати інструменти та електрообладнання практично в будь-якому місці.

Властивості та переваги прокату переносних електрощитів
Електрощити переносні відрізняються специфічним функціоналом та перевагами для роботи в польових умовах:

1. Автономність. Основна перевага цього виду будобладнання - можливість його використання поза зоною досяжності основної електромережі. Тому переносні щитки найчастіше використовуються при будівництві доріг та капітальних споруд, мостів, ремонтних роботах тощо.

2. Надійність. Ми пропонуємо прокат обладнання від перевірених європейських виробників. У таких моделях передбачені підвищені вимоги до міцності матеріалів та якості складання.

3. Безпека. Конструкція щита відрізняється високим рівнем стійкості до вібрацій, екстремальних погодних умов та перепадів температур. Пристрій виготовляється з урахуванням високих вимог захисту від вологи та пилу, ударостійкості та зносостійкості.

4. Функціональність. У нашому інтернет-магазині можна знайти електрощит в оренду з різними конфігураціями потужності, сили струму, кількістю силових роз'ємів.

5. Мобільність. Переносні моделі зручні у транспортуванні та підключенні: займають небагато місця і за необхідності можуть перевозитися на інші об'єкти. Якщо вам потрібна допомога з підключення, наші технічні фахівці нададуть безкоштовну консультацію.

6. Якість. Пристрої повністю готові до підключення. Ми надаємо оригінальні сертифіковані моделі з гарантією від виробника.

Вартість електрощитів в оренду
Прайс на оренду електрообладнання в Rental Power

Пристрій

Ціна за оренду за добу, грн

Електрощит переносний (32А)

150

Електрощит переносний (63А)

300

Питання відповідь
Як підібрати переносний щит?
Перш ніж орендувати електрообладнання, визначте необхідну кількість приладів та, відповідно, роз'ємів для підключення. Підрахуйте сумарну потужність. Виходячи з цих параметрів, можна підібрати потрібну модель. Якщо у вас виникли труднощі з підбором пристрою, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами. Консультації щодо підбору обладнання безкоштовні.

Чи потрібна заставна сума при прокаті?
Ні, з Клієнтом підписуємо договір оренди, який регулює обов'язки та матеріальну відповідальність сторін. Заставна сума не потрібна, Клієнт оплачує лише ціну оренди на вказаний термін та вартість доставки на об'єкт, якщо вона необхідна. Доставку здійснюємо по Україні (Київ, Одеса та інші регіони, крім окупованих територій).

Як замовити або орендувати обладнання?

menu
1Підбір обладнання
У підборі обладнання Вам допоможуть наші фахівці
menu
2 Складання договору і оплата
Оренда без застави.
menu
3 Доставка
Можлива оперативна доставка або самовивіз
menu
4 Безперебійна робота техніки
У вас на об'єкті, з нашим сервісом 24/7

Популярні питання

1)  Як підібрати переносний щит?
Перш ніж орендувати електрообладнання, визначте необхідну кількість приладів та, відповідно, роз'ємів для підключення. Підрахуйте сумарну потужність. Виходячи з цих параметрів, можна підібрати потрібну модель. Якщо у вас виникли труднощі з підбором пристрою, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті. Консультації з підбору обладнання безкоштовні
2) Чи потрібна заставна сума при прокаті?
Ні, з Клієнтом підписуємо договір оренди, який регулює обов'язки та матеріальну відповідальність сторін. Заставна сума не потрібна, Клієнт оплачує лише ціну оренди на вказаний термін та вартість доставки на об'єкт, якщо вона необхідна. Доставку здійснюємо по Україні (Київ, Одеса та інші регіони, крім окупованих територій)